سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان
در پاسخ به تخریب های اخیر موتلفه علیه پایداری ملت؛
پس از اینکه حزب موتلفه در دور اول انتخابات مجلس تهران با وجود هزینه های کلان تبلیغاتی تنها دو چهره مشهور این حزب توانست به دور دوم راه پیدا کند که آنهم با کسب رای اندک و بعد از گمنام ترین کاندیداها قرار گرفتند. حال این حزب شکست خورده و منزوی درصدد است تا نیروهای انقلابی در جبهه پایداری انقلاب اسلامی که اهل معامله و بده‌بستان‌های سیاسی و اقتصادی نیستند را به هر نحو ممکن از صحنه خارج کنند

پس از اینکه حزب موتلفه در دور اول انتخابات مجلس تهران با وجود هزینه های کلان تبلیغاتی  تنها دو چهره مشهور این حزب توانست به دور دوم راه پیدا کند که آنهم با کسب رای اندک و بعد از  گمنام ترین کاندیداها قرار گرفتند. حال این حزب شکست خورده و منزوی درصدد است تا نیروهای انقلابی در جبهه پایداری انقلاب اسلامی که اهل معامله و بده‌بستان‌های سیاسی و اقتصادی نیستند را به هر نحو ممکن از صحنه خارج کنند و به نوعی انتقام بصیرت بالای مردم را از جبهه پایداری انقلاب اسلامی بگیرد.

به گزارش سرویس سیاسی بی باک، بر مبنای نتایج دور اول انتخابات مجلس نهم در تهران، در میان پنج نفر اول، سه نفر از کاندیداهای مشترک جبهه پایداری انقلاب اسلامی و جبهه متحد، یک نفر اختصاصی از جبهه پایداری انقلاب اسلامی و یک نفر نیز اختصاصی از جبهه متحد حضور دارد و در میان 50 نفر بعدی که به دور دوم راه یافته‌اند، دو نفر از کاندیداهای مشترک جبهه پایداری انقلاب اسلامی و جبهه متحد، 23 نفر از کاندیدای اختصاصی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، 21 نفر از جبهه متحد، یک نفر از لیست منتقدین دولت، دو نفر از لیست خانه کارگر و یک نفر از لیست موسوم به حامیان ولایت حضور دارند.

این در حالی است که حمید رضا ترقی ، معاون امور بین الملل  حزب موتلفه در گفت و گو با یک رسانه، مدعی شده است که راه یافتن تنها 11 نفر از اعضای جبهه پایداری به مرحله دوم انتخابات نشان می دهد که ادعای آنان مبنی بر مقبولیت در میان بدنه مردمی تا چه اندازه قابل قبول و پذیرفتنی است!


ترقی که به نظر می آید از شکست حزب سرمایه دارش و پیروزی قاطع جبهه پایدرای انقلاب اسلامی که از حداقل های تبلیغاتی نیز محروم بوده ، بسیار عصبانی به نظر می رسد این روزها در شمارشات و محاسبات بسیار ساده که نوجوانان نیز از پس آن بر می آیند، در مانده و یا فهم و شعور ملت را نادیده است.

با اینکه حضرت علامه مصباح یزدی حمایتهای قاطعی از جبهه پایداری انقلاب اسلامی داشته و صریحا اعلام کرده است که لیدر همه ما شخص مقام معظم رهبری است اما آقای ترقی با این حال مدعی شده که جبهه پایداری هنوز لیدر قطعی ندارد و ادعای اعضای این جبهه مبنی بر داشتن پایگاه قوی مردمی قابل قبول نیست چرا که اکثریت اعضای این جبهه در مرحله اول انتخابات از سوی مردم رد شده اند(!!!)

ترقی همچنین در سخنی بسیار عجیب و مشکوک گفته که  اعضای جبهه پایداری باید به طور مستند  ادعای خود را ثابت کند!

حال جای سئوال دارد؛ با توجه به اعلام رسمی نتایج انتخابات از سوی نهادهای قانونی کشور و انتشار گسترده آن در رسانه ها که قابل استعلام نیز بوده و حتی با یک جستجوی ساده قابل دسترسی است، آقای ترقی چگونه توقع دارد که جبهه پایداری انقلاب اسلامی برای اثبات کردن این پیروزی بزرگ به راههای دیگر متوسل شود؟! آیا اقای ترقی به آمار ارائه شده از سوی مراکز قانونی کشور اشکال وارد می کند؟! امیدواریم که مقصود وی اثبات از طریق اردوکشی خیابانی نباشد و یا اینکه  نظرشان بر تقلب در انتخابات نبوده است.

البته عکس سند محسوب نمی شود ولی شاید برای آقای ترقی موید بسیاری از مسائل باشد

 
البته جای بسی تعجب و تاسف است که اعضای موتلفه که لیدرهایشان در بازار و معاملات کلان اقتصادی ید طولایی دارند، در محاسبات ساده اینچنینی درمانده می شوند و اقبال مردم به 29 نفر از 30 نفر کاندیدای جبهه پایداری انقلاب اسلامی در دور اول انتخابات تهران  را با 11 نفر اشتباه می کنند؟!

گفتنی است حزب موتلفه که این روزها به حزب سرمایه دارها مشهور است، در شماره اخیر هفته نامه خود، توهینهای صریحی به جبهه پایداری انقلاب اسلامی کرده که نشان از اوج خشم و عصبانیت این حزب منزوی، از سیلی مردم در انتخابات دور اول مجلس نهم دارد.

نشریه حزب موتلفه در اقدامی عجیب و بداخلاقی آشکار و با تحریف تاریخ معاصر و در یک لجن پراکنی مرموزانه، جبهه پایداری انقلاب اسلامی را با جریان انحرافی پیوند زد در حالیکه حضرت علامه مصباح یزدی و شاگردانش اولین کسانی بودند که مواضع شفاف و صریحی را علیه جریان انحرافی و لیدر آن اتخاذ کردند و حتی در این زمینه یادداشت های متعدد و کتاب نوشتند تا حدی که برخی رسانه ها و جریانات مخالف دولت که صرفا هدفشان تخریب دولت بود و جریان انحرافی را بهانه ای برای مبارزه با دولت یافته بودند، برای منطقی و دلسوز نشان دادن خود، از سخنان حضرت علامه مصباح استفاده می کردند  و  اظهارات عالمانه و حکیمانه و بدور از غرض ورزی های سیاسی ایشان را بصورت گسترده منتشر و تکرار می کردند.


البته این تخریب ها علیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی تنها از سوی حزب موتلفه در داخل کشور صورت نمی پذیرد بلکه همه رسانه های اپوزیسیون و ضدانقلاب و جریانات وابسته به باندهای قدرت و ثروت بالاتفاق از بدو تاسیس جبهه پایداری انقلاب اسلامی بدترین توهین ها و تخریب ها را علیه این جبهه بزرگ مردمی و انقلابی صورت داده اند که صهیونیست ها و حامیان رسانه ای شان در این معرکه فعالیت زیادی داشته اند.


تخریب جبهه پایداری توسط خبرگزاری دویچه وله آلمان 

اعتراف عسکراولادی به شکست حزب موتلفه در انتخابات

 این اظهارات آقای ترقی در حالی مطرح می شود که کاملا متناقض با اعترافات چندی پیش آقای عسکراولادی دبیرکل سابق حزب موتلفه است که این خود نشان از میزان صداقت و سواد محاسبه آقای ترقی دارد و دلیلی بر این موضوع است که نقطه مشترک همه مخالفان جبهه پایداری انقلاب اسلامی در تحریف، دروغ پراکنی، بداخلاقی و تناقض گویی می باشد.

چندی پیش و پس از اعلام نتایج قطعی انتخابات دور اول مجلس، حبیب الله عسگر اولادی عضو ارشد حزب موتلفه در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی گفت: جبهه متحد متاسفانه در تهران مانند استانها و شهرستانها نبود و به همین علت تعداد کمی در دور اول به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند.

 
عضو شورای داوری جبهه متحد با تصریح به شکست در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی، هزینه های کلان انتخاباتی جبهه متحد در دور اول انتخابات را ناکافی دانست و خواستار تبلیغات بیشتر در دور دوم شد و در اینباره تاکید کرد: باید ضعف های خود را برای دور دوم انتخابات بر طرف کنیم و متاسفانه تا به امروز اینقدر ضعیف عمل نکرده بودیم، جبهه متحد اصولگرایان در تهران در موضوع تبلیغات بسیار ضعیف عمل کرد.
 

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان در ادامه اظهار داشت: باید از نامزدهای انتخاباتی خود دفاع کنیم و نامزدها نیز باید دغدغه های مردم را بگویند.

گفتنی است، حبیب الله عسکر اولادی دبیر کل پیشین حزب موتلفه اسلامی و معروفترین شخصیت این حزب در حال حاضر است. دبیرکل فعلی این حزب محمدنبی حبیبی و قائم مقام او اسدالله بادامچیان می باشد که حبیبی و بادامچایان در انتخابات دور اول مجلس نهم در تهران علی رغم همه تبلیغات و شهرت سیاسی خود حتی نتوانستند در بین سی نفر اول قرار گیرند.


عسکراولادی و بادامچیان از اعضای ارشد موتلفه بارها صریحا از هاشمی رفسنجانی تعریف و تمجیدهای اغرق آمیزی نموده اند که سخنان عجیب بادامچیان درباره هاشمی رفسنجانی در نشست جبهه متحد قم تاسف نیروهای انقلاب و دلسوزان نظام و انقلاب را در پی داشت.

یکی از دلایل اصلی شکست جبهه متحد در تهران باوجود هزینه کردن های کلان و خرج کردن از جامعتین ؛ می توان وحدت با احزابی چون موتلفه دانست.

علت نارضایتی مردم از حزب موتلفه از دیدگاه حامی جبهه متحد

به گزارش بی باک، عباس سلیمی‌نمین که خود از حامیان جبهه متحد محسوب می شود چندی پیش سخنان جالبی را درباره حزب موتلفه گفت و روزنامه شرق آنرا منتشر کرد که این خود بهترین دلیل بر عدم مقبولیت و نداشتن جایگاه اجتماعی این حزب در بین مردم و همه گروههای سیاسی است و حتی گزارشات خبرنگار « بی باک» حاکی است که در داخل جبهه متحد بخاطر حضور موتلفه اختلافات زیادی صورت گرفته است و بسیاری از اعضای جبهه متحد، این حزب و افرادی چون باهنر را عامل انزوای خود در بین افکار عمومی می دانند.

 عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ معاصر پس از انتخابات دور اول مجلس نهم اظهار داشت: بعضی چهره‌ها در جبهه متحد نمی‌توانستند مورد پذیرش جامعه واقع شوند. یعنی جامعه نسبت به آنها ایراد داشت. افرادی مانند آقای بادامچیان و آقای باهنر را مردم خیلی نمی‌پذیرفتند. به طور کلی جامعه از حزب موتلفه خیلی رضایت ندارد و این موضوع به جبهه متحد ضربه‌ای را وارد کرد.


وی همچنین افزود: دلیل عدم رضایت مردم از موتلفه هم برای من و هم برای جامعه واضح است. باید گفت موتلفه بیشتر اهل بهره‌برداری بود و من نمی‌خواهم این موضوع را به کلیت موتلفه تسری بدهم، اما موتلفه در طی این سال‌ها بیشتر جایگاهی بوده که عده‌ای توانستند از آنها بهره‌برداری‌های مختلف بکنند و این لطمه‌ای به اعتبار موتلفه که شخصیت‌های برجسته‌ای در آن بودند، وارد کرده است.

این حامی جبهه متحد تصریح کرد: در سال‌های اخیر وضعیت موتلفه به گونه‌ای بوده که یک پناهگاهی برای افرادی که دنبال بده‌بستان‌ها یا دادوستدها بودند، شده است. این موضوع متاسفانه به اعتبار گروه لطمه زده و در انتخابات این دوره هم مردم خیلی راضی نبودند که در جبهه متحد این افراد قرار بگیرند. در مورد آقای باهنر هم مردم ایراداتی داشتند.

البته این خود جای سئوال از آقای سلیمی نمین دارد که چگونه با وجود علم به این واقعیت ها، همچنان از لیستی حمایت می کند که ماهیت آن برای وی کاملا روشن است؟!


موتلفه از چه می هراسد؟

اگرچه حتی حامیان جبهه متحد خود معترفند که موتلفه دیگر در جامعه جایگاهی ندارد اما کمتر کسی تا کنون به دلایل اصلی این موضوع اشاره کرده است و باید گفت این عدم مقبولیت تنها اختصاص به موتلفه ندارد بلکه همه کسانیکه در ایام فتنه و شرایط خاص دیگر ، درست عمل نکرده  و از مردودین محسوب می شوند، هیچ جایگاهی در بین مردم ندارند اگرچه در این میان و در انتخابات اخیر سیلی ملت به احزابی چون موتلفه محکمتر بوده است.


 هم نشینی و حمایت صریح از هاشمی رفسنجانی و سایر شخصیتهای معلوم الحال، نقش پررنگ در برخی مسائل کلان اقتصادی، سکوت در ایام فتنه توسط برخی از اعضای ارشد این حزب و ... تنها گوشه ای از دلایل رویگردانی مردم از حزب موتلفه می باشد.

به نظر می رسد عمده نگرانی حزب موتلفه از پیروزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در انتخابات دور دوم مجلس و تسلط نیروهای حقیقی انقلاب در تصمیم گیریهای مجلس، بسته شدن دست برخی احزاب و جریانات سیاسی در مسائل کلان اقتصادی کشور می باشد.

موتلفه که به حزب بازار و سرمایه داران مشهور است و برخی از منسوبان این حزب در بین چند سرمایه دار اول کشور می باشند، بخاطر خلاهای قانونی موجود، نقش و قدرت بالایی در رقم زدن وضعیت اقتصادی کشور دارد که این امر در شرایط خاص بسیار برای کشور خطرناک خواهد بود.

 با ورود نمایندگان جبهه پایداری انقلاب اسلامی و برخی از کاندیدای جبهه متحد ـ که به کانون های قدرت و ثروت وصل نبوده اند ـ به مجلس شورای اسلامی و غالب شدن جو نمایندگان انقلابی در مجلس نهم ، تصویب قوانینی که برای فعالیت های اقتصادی احزاب و سیاسیون موانع جدی ایجاد کنند، کاملا قطعی و بدیهی می باشد از همین رو برخی سیاسیون و جریانات سیاسی داخل و خارج از کشور، گرفتار وحشت و اضطراب فوق تصوری شده اند و برای عدم راهیابی نمایندگان جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مجلس نهم از هیچ کاری حتی توهین به شعور ملت و تحریف آمار واضح دست بر نمی دارند.


راز پیروزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی از دیدگاه علامه مصباح یزدی

به گزارش بی باک، رهبر معظم انقلاب تعابیر بی‌نظیری مانند "پر کننده خلأ علامه طباطبایی و شهید مطهری"، "جمع صفاتی مانند علم، بصیرت به معنای حقیقی کلمه و صفا" را در مورد آیت‌الله مصباح به‌کار برده‌اند و از همین جهت، اعضای جبهه پایداری نیز که از ابتدا فعالیت خود را تحت هدایت و نظارت این فقیه و فیلسوف برجسته آغاز کرده‌اند، در انتخابات نیز با توجه به توصیه‌های ایشان حرکت کردند، به‌طوری که علاوه بر دو دیدار رسمی شورای مرکزی جبهه پایداری در دو ماه گذشته، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی آقاتهرانی به‌طور هفتگی گزارش‌هایی را به ایشان ارائه می‌کرد.

 
 

علامه مصباح که در روز رأی‌گیری به تهران آمد و رأی خود را به لیست جبهه پایداری به صندوق انداخت، چندی پیش در دیدار با کاندیداهای جبهه پایداری دو موضوع مهم را مورد بحث قرار داد. اول؛ تأکید بر پیچیده شدن امتحان‌های الهی با پیش‌رفتن زمان و دوم؛ علت اقبال و اعتماد مردم به جبهه پایداری به‌رغم تبلیغات و فرصت کم.

وی در سخنان خود، پیروزی ملت ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی را نصرت الهی برشمرد و یادآور شد: هر نعمتی باید با شکرگذاری همراه شود و اگر قدردان این نصرت الهی باشیم، خداوند بر نعمت هایش می‌افزاید.

علامه مصباح، عوامل این نعمت و پیروزی بزرگ را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در درجه اول تدبیر حکیمانه و دلسوزانه مقام معظم رهبری و صداقت و اخلاص زاید الوصف ایشان، مهم‌ترین عامل تحقق این نصرت الهی و پیروزی ملت ایران بود.

وی افزود: در کنار این تدبیر و مدیریت، هم‌دلی و هم‌یاری مردم در تبعیت از رهنمودهای ولایت‌فقیه و عشق و علاقه به انقلاب و نظام اسلامی، نقش مهمی را در ایجاد این حماسه تاریخی ایفا کرد.

به گزارش بی باک، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی، همچنین با یادآوری هدف از تشکیل جبهه پایداری خاطرنشان کرد: نتیجه‌ای که مردم رقم زدند و استقبال و اعتماد مردمی که جبهه پایداری با آن مواجه شد، بسیار چشم‌گیر بود و با وجود فرصت کمی که برای معرفی این جبهه وجود داشت و به‌رغم امکانات ناچیز و تلاش‌های وسیع دشمنان و مخالفان جبهه، مردم با اصول و اهداف این جبهه آشنا شده‌اند و با این اصول موافق هستند.

آیت‌الله مصباح با بیان اینکه نعمت ویژه الهی شامل حال کسانی می‌شود که استحقاق دریافت آن را داشته باشند، اضافه کرد: صداقت، اخلاص، منطق قوی و معیار قراردادن آرمان‌های اصلی انقلاب، در کنار برخورد متین و منطقی در مقابل تخریب‌های گروه‌های مختلف، دست به دست هم داد تا مردم در سپردن وظیفه دفاع از حقوق ملت، به جبهه پایداری اعتماد کنند.

عضو خبرگان رهبری با یادآوری بعثت پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله، یادآور شد: بعثت پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله نقطه عطفی در تاریخ بشریت و تحولی عظیم در مسیر زندگی انسان‌ها بود، به این معنا که نقطه شروع حرکتی بود که در دوران زندگی ائمه صلوات‌الله‌علیهم‌اجمعین تکامل یافت و در نهایت به دست امام زمان(عج) به اوج خود خواهد ‌رسید.

وی با بیان اینکه به موازات پیشرفت فکر و فهم بشر در هر دوره زمانی، دشمنی‌ها و فتنه‌ها شکل و وضع پیشرفته‌تری به خود می‌گیرد، تأکید کرد:‌ در ابتدای این راه، پیامبرصلی‌الله‌علیه‌وآله با انسان‌های بت پرست، جاهل و بی‌منطق مواجه بود که برخورد زشت، نامناسب و غیر معقول داشتند و بیش از هفتاد غزوه را به ایشان تحمیل کردند.

عضو مؤسس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: حلقه دوم مبارزات بعد از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله ‌شروع شد که به خانه نشین کردن حضرت علی علیه‌السلام انجامید؛ و بعد از 25 سال، وقتی مردم به سوی ایشان هجوم آوردند و ایشان را پیشوای خود دانستند، مرحله جدیدی از آزمایش‌های الهی آغاز شد، به صورتی که وقتی حضرت خواستند ضایعات گذشته را جبران کنند، جنگ جمل به راه افتاد که این جنگ، دیگر با کفار نبود، بلکه با کسانی بود که خود را اصحاب خاص پیامبر و نور چشمی‌های مسلمانان می‌دانستند.

علامه مصباح اظهار داشت: حلقه سوم و سنگین‌تر این مبارزه در زمان سید الشهدا علیه‌السلام رخ داد، به‌گونه‌ای که کسانی که در جنگ جمل و صفین در کنار حضرت علی علیه‌السلام شمشیر می‌زدند، در مقابل امام حسین علیه‌السلام قرار گرفتند و از قاتلان حضرت شدند.

ایشان تصریح کرد: تاریخ نشان داده است که هر روز امتحانات الهی به موازات سطح فرهنگ و اطلاع مردم، سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود و قرار گرفتن در مسیر حق را مشکل‌تر می‌سازد.

در آخر الزمان به وسیله آیات قرآن با امام زمان (عج) به بحث و مناظره می‌پردازند

وی ادامه داد: در روایت معتبری نقل شده که هنگام ظهور امام زمان(عج)، آن حضرت با کسانی مواجه می‌شوند که به وسیله آیات قرآن با ایشان به بحث و مناظره می‌پردازند و ادعا می‌کنند معنای آیات الهی را بهتر از حضرت می‌فهمند، که این آخرین حلقه از انواع مبارزه میان حق و باطل است،‌ یعنی از زمان غیبت کبری تا ظهور حضرت، جامعه مستعد چنین رویارویی می‌شود. ما باید این حقیقت را درک کنیم و آماده مواجه شدن با این جهش جامعه باشیم.

رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) تأکید کرد: سخت‌ترین وظیفه در مواجهه با این فتنه‌های متعدد و پیچیده بر عهده رهبری قرار داده شده که ما باید برای موفقیت و تأییدات مقام معظم رهبری، همیشه دست به دعا باشیم.

ایشان در مقایسه تاریخ صدر اسلام با تاریخ انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری حضرت امام (ره)، امتحان در مقابل لیبرال‌ها بود، بعد امتحانات شکل دیگری گرفت و کسانی، مفاهیم لیبرالی را در پوشش و لعاب انقلابی‌گری مطرح کردند و به مخالفت با ارزش‌های اصیل انقلاب پرداختند و بعد از آن هم شکل‌ها تغییر یافت تا جایی که در ظاهر برای عزت و اعتلای اسلام شعار داده می‌شد، و در باطن، اصل و ریشه اسلام هدف گرفته شده بود.

علامه مصباح با تذکر این نکته که این تفکر بالقوه خطر بزرگی است که اگر رواج پیدا کند خطرش بسیار بیشتر از خطرات دیگر خواهد بود، به بیان وظایف انسان‌ها در چنین شرایطی پرداخت و افزود: هر فرد جامعه در امتحانات اجتماعی وظیفه‌ای برعهده دارد، و باید با استفاده از تجارب انتخابات گذشته، نقاط ضعف را کنار بگذاریم و نقاط قوت را تقویت کنیم.

ایشان با یادآوری سختی امتحانات الهی یادآور شد:‌ خداوند در قرآن کریم صراحتا بیان می‌کند که گاهی اوقات امتحان الهی آن‌قدر سخت می‌شود و اوضاع چنان فشرده می‌شود که بسیاری از خواص نا امید و مأیوس می‌شوند و هنگام مأیوس شدن از خلق است که نصرت الهی فرا می‌رسد.

وی تأکید کرد:‌ بکوشیم در هر کار به خدا توکل کنیم، و ضمن تلاش و کوشش برای انجام وظیفه خود، تنها به خدا اعتماد کنیم.

آیت‌الله مصباح با یادآوری روایتی، اظهار داشت: مؤمن واقعی کسی است که اعتمادش به خدا بیشتر از پولی است که در جیبش هست، و اگر انسان‌ها به جایی برسند که اعتمادشان فقط به خدا باشد، باید بدانند که فرج نزدیک است.

 

نتایج دور اول انتخابات مجلس نهم در تهران نشانگر میزان علم و صداقت آقای ترقی

بر مبنای نتایج، در میان پنج نفر اول، سه نفر از کاندیداهای مشترک جبهه پایداری و جبهه متحد، یک نفر از جبهه پایداری و یک نفر از جبهه متحد حضور دارد.

به گزارش بی باک، این در حالی است که در میان 50 نفر بعدی که به دور دوم راه یافته‌اند، دو نفر از کاندیداهای مشترک جبهه پایداری و جبهه متحد، 23 نفر از جبهه پایداری، 21 نفر از جبهه متحد، یک نفر از لیست منتقدین دولت، دو نفر از لیست خانه کارگر و یک نفر از لیست حامیان ولایت حضور دارند.

 
اسامی 55 نفر اول حوزه انتخابیه تهران تا این لحظه به شرح ذیل است:
 

 

1- حدادعادل غلامعلی     1119474

(پایداری- متحد)


2- مرندی سیدعلی رضا   709391

(پایداری- متحد)

3- ابوترابی فرد سید محمد حسن     693384

 

 (متحد)

 

4- آقاتهرانی مرتضی     690848

 

(پایداری)

 

5- میرکاظمی سید مسعود     585228

 

(پایداری- متحد)

 

همچنین افراد ذیل به ترتیب آرا، جهت رقابت برای کسب 25 کرسی باقیمانده به دور دوم راه یافتند:

1- نوباوه وطن بیژن  481991

 

(پایداری)

 

2- توکلی احمد  481012

 

(متحد)

 

3- کوثری اسمعیل  477405

 

(پایداری- متحد)

 

4- مطهری علی  446158

 

 (منتقدین دولت)

 

5- حسینیان روح‌اله  432615

 

(پایداری)

 

6- زارعی علی اصغر  413708

 

(پایداری)

 

7- زاکانی علی‌رضا  399199

 

(متحد)

 

8- مظفر حسین  399014

 

 (متحد)

 

9- طبیب‌زاده نوری زهره  395656

 

 (پایداری- متحد)

 

10- سلیمانی محمد  389256

(پایداری)

11- مصباحی مقدم غلامرضا  389019

 

(متحد)

 

12- هاشمی سیدمهدی  377366

 

(پایداری)

 

13- نبویان سیدمحمود  377037

 

(پایداری)

 

14- کوچک‌زاده مهدی  367740

 

(پایداری)

 

15- بذرپاش مهرداد  351525

(متحد)

16- رسایی حمید  351331 

(پایداری) 

17- نادران الیاس  348383

(متحد)

18- افتخاری لاله  338196

(متحد)

19- رحمان‌دوست مجتبی  338088

 (متحد)

20- باهنر محمد رضا  332591

(متحد)

21- فدایی آشیانی حسین  330940

(متحد)

22- سروری پرویز  324679

 (متحد)

23- آلیا فاطمه  318498

(پایداری)

24- رهبر فاطمه  316808

(متحد)

25- نجابت حسین  306194

(متحد)

26- الهیان زهره  288185

(متحد)

27- روانبخش قاسم  286152

(پایداری)

28- کازرونی محسن  272255

(متحد)

29- لاجوردی زهره سادات  269360

(پایداری)

30- سقای بی‌ریا محمدناصر  266555

(پایداری)

31- امین‌زاده الهام  264713

(متحد)

32- طلا حسین  258342

(پایداری)

33- بادامچیان اسداله  256220

(متحد)

34- محجوب علیرضا  255359

(خانه کارگر)

35- غفوری‌فرد حسن  235654

(حامیان ولایت)

36- حمیدزاده حسن  233532

(پایداری)

37- جلودارزاده سهیلا  226892

(خانه کارگر)

38- رودکی محمد نبی  220472

(متحد)

39- حبیبی محمد نبی  215865

(متحد)

40- نامجو بتول  213973

(پایداری)

41- استادآقا محمد حسین  208521

(پایداری)

42- جوانمردی فرهاد  200272

(پایداری)

43- خلیلیان اشکذری محمد جمال  180542

(پایداری)

44- خانی علی اصغر  179147

(متحد)

45- کفایتی محمد اسماعیل  176074

(پایداری)

46- صفارزاده علیرضا  171679

 (پایداری)

47- محمدی جواد  170288

(پایداری)

48- خطیبی شریفیه علی  159166

(پایداری)

49- انصاریان ابراهیم  158238

(متحد)

50- محمود دهقانی(پایداری)
ادامه مطلب ...

موضوع مطلب :

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 631
  • بازدید دیروز: 895
  • کل بازدیدها: 13226759
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 631
  • بازدید دیروز: 895
  • کل بازدیدها: 13226759