سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان

نمایش تصویر در وضیعت عادیبسم الله الرحمن الرحیم
...و من یعمل من الصالحات و هو مومن فلا یخاف ظلما و لا هضما.سوره طه آیه 112
ملت بزرگوار و دوستدار ولایت
جمهوری اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب و بیدارساز دوران عصر خفقان، آن کوه استوار و بنده خالص خداوند عز و جل، حضرت امام خمینی (ره) از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون ،گرچه با فراز و نشیب های فراوانی همراه و همگام بوده و در آبستن حوادث روزگار همچون تحمیل جنگی ناخواسته و تحمیلی روبرو بوده است، اما مشی و اصول آن در میان تمامی اتفاقات و فراز و فرودها،اصلیت وماهیت و نورانیت خود را مشعشعتر نموده است. و اینک با بهار اسلامی ،بیداری و هوشیاری ملت ها از جهان اسلام گرفته تا کشورهای شرقی و غربی و خاورمیانه الگو و نمونه هایی  از آن نورانیت و درخشش پایدار است.
این راه نورانی که به مثابه چراغ هدایت در بین تمامی ملتهاست، ناب ترین سلاح و عقبه فکری است که در رویارویی با تمامی هجمه های کلیه  اندیشه های غیر الهی و مادی شرقی و غربی و در میان امواج سهمگین تهاجمات گسترده، استواری و صلابت خویش را به ننظاره گذاشته است.

در این گام بزرگ ملت عزیز ایران اسلامی بعد از دوران گذر، ملت عزیزبا تشکیل حکومت در عصر مهدویت سیر تکاملی خود را می پیمود که دشمنان داخلی و خارجی با ترور  و کودتا در پی حذف آرمان های انقلاب بر آمده و کسانی هم با تطمیع و سوء استفاده از وضعیت پیش آمده در برابر خواست ملت  جنگی ناخواسته وتحمیلی را جلودار خود ساخته تا ملت را در هم کوبد،اما به حول و قوه الهی و با رشادت های رزمندگان دلیر و شجاع ملت غیور از خرد و کلان و با رهبری داهیانه آن معمار بزرگ نقشه شوم دشمنان اسلام و ایران نقش بر آب شد و ملت بار دیگر از امتحان بزرگ الهی سرافراز و سربلند بیرون آمده و به تمامی مستکبران و خودخواهان جهان فهماند که این ملت همچنان استوار و محکم در جهت پایداری و گسترش اسلام ناب کوشاست.
بعد از ارتحال ملکوتی و جانسوز امام بزرگ و عدالت خواه، همه امید دشمن در شکست این حرکت نوپای مردم و رهبری، با انتخاب بموقع و بجای خلف صالح امام(ره) و و تمکین از ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، ناکام ماند.
ملت بزرگ ایران با پشت سرگذاشتن فتنه های خارجی و تحریم های پی در پی و فشارهای بین المللی با یاری خداوند رحیم و رحمان سنگرهای فتح و پیروزی را گام به گام پشت سر نهادند و با حضور در صحنه های حضور،سی و اندی انتخابات را به نحو احسن اداره نمودند تا اینکه در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بار دیگر صحنه بصیرت و هوشیاری خود را به نمایش گذاردند و فتنه ای عظیم و انحرافی را در نطفه خفه نموده و به همگان این پیام را رساندند که این انقلاب اسلامی محرم و نامحرم نمی شناسد و هر کس را در هر مقامی هم که باشد و بخواهد سدی در برابر این ملت ایجاد کند را در هم خواهد شکست.

و اما انتخاباتی دیگر از راه رسیده و حضوری دیگر را طلب نموده است.انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی.لذا عزیزانی مستقل و غیر مستقل و از حزب و جبهه را در این آزمون خدمت رسانی و نه کسب مقام و قدرت ،به یاری طلبیده است.

اینجانب علی رضا احسانی نیا نیز بر حسب وظیفه و  فراتر از تفکرات حزبی و گروهی در کنار ملت شجاع و فهیم و شهید و جانباز و آزاده داده، ، نگهبان دستاورد های انقلاب اسلامی است. و خودم را متعهد به اصول و مبانی مکتب اسلام و مردم و امام(ره) می دانم که برگرفته از دین مبین اسلام و فقه و مذهب تشیع و قرآن حکیم است.
اینجانب علیرضا احسانی نیا ؛ وظیفه و حکم و انگیزه و هدف خطیر خود را کوشش برای تداوم و انسجام اصول و مبانی این مکتب یعنی خدمت رسانی، خدمت گزاری ،عبودیت ،معنویت و عدالت و دادگری در حول محور قرآن ، اسلام ، سنت پیامبر ،  و ولایت می دانم ؛ و به فضل و رحمت الهی و عنایت خاص حضرت ولی عصر (عجج) تلاش و کوشش خود را همگام با اطاعت از رهبری و رهروی از اصول و قانون اساسی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و فراهم نمودن نیازهای به حق ملت بزرگوار خواهم نمود.
بر این اساس نامزدی خود را برای انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی با پنج شعار شاخص مهم مکتب امام و رهبری یعنی اتحاد و همدلی، پرهیز جدی و برائت از فساد و رانت و رشوه و ربا، امر به معروف و نهی از منکر،استیفای حق جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های داخلی و خارجی ،و اطاعت از ولایت مطلقه فقیه را اعلام می نمایم و خدمت رسانی برای خلق خدا و اطاعت از رهبری و صداقت با مردم را وجهه همت خویش قرار می دهم و به حول و قوه الهی با توکل به خدا ؛حضور خود را به این صحنه امتحان الهی اعلام می دارم .
به امید یاری حق و استعانت از صاحب امر- علیرضااحسانی نیا-هفتم دی 1390
ادامه مطلب ...

موضوع مطلب :

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 636
  • بازدید دیروز: 895
  • کل بازدیدها: 13226764
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 636
  • بازدید دیروز: 895
  • کل بازدیدها: 13226764