سفارش تبلیغ
صبا
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان

طبق نتایج نهایی اعلام شده از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور و همچنین فرمانداری‌های سراسر کشور در دو مرحله انتخابات مجلس نهم تکلیف 288 کرسی مجلس مشخص شد و رقابت برای دو کرسی باقیمانده در انتخابات میان دوره‌ای انجام می‌شود.

 

اسامی 288 نماینده راه یافته به مجلس نهم به شرح زیر است:

 

نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس نهم

تبریز، اسکو و آذرشهر: مسعود پزشکیان، علیرضا منادی سفیدان، محمدحسین فرهنگی، رضا رحمانی، میرهادی قره‌سید رومیانی، محمداسماعیل سعیدی.

بناب: محمد باقری

هشترود و چاراویماق: غلامحسین شیری

میانه: سید بهلول حسینی، محمد‌علی مددی

ملکان: شهروز افخمی

بستان‌آباد: غلامرضا نوری

مرند و جلفا: محمد حسن‌نژاد

ورزقان و خادوانا: الله‌وردی دهقانی

کلیبر و هوراند: ارسلان فتحی‌پور

اهر و هریس: عباس فلاحی باباجان

شبستر: علی علی‌لو

مراغه و عجب‌شیر: مهدی دواتگری

سراب: مهناز بهمنی

نمایندگان مجلس نهم در استان آذربایجان غربی

ارومیه: جواد جهانگیرزاده، عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور

سلماس: علی‌اکبر آقایی مغانجوقی

پیرانشهر و سردشت: رسول خضری

ماکو و چالدران: محمدعلی پوررحمتی

خوی: موید حسینی‌صدر

نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده

بوکان: محمدقسیم عثمانی

میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب: مهدی عیسی زاده، روح الله بیگی مهاباد: عثمان احمدی

نمایندگان استان اردبیل مجلس نهم

اردبیل، نمین و نیر: منصور حقیقت پور، کمال الدین پیرموذن،‌ مصطفی افضلی‌فرد

مشکین‌شهر: یونس اسدی

گرمی: میر قسمت موسوی

خلخال و کوثر: جلیل جعفری

پارس‌آباد و بیله‌سوار: حبیب برومند

نمایندگان مجلس نهم در استان اصفهان

اصفهان: حسن کامران، نیره اخوان، احمد سالک، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر

خمینی‌شهر: محسن صرامی‌فروشان

سمیرم: سکینه عمرانی

نائین، خور و بیابانک: سیدحمیدرضا طباطبایی نائینی

شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسینعلی حاجی دلیگانی

شهرضا و سمیرم سفلا: عوض حیدرپور شهررضایی

نجف‌آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

نطنز و قمصر: محمد فیروزی

اردستان: احمد بخشایش اردستانی

لنجان: مجید منصوری بیدکالی

کاشان، آران و بیدگل: عباسعلی منصوری

فریدن، فریدونشهر و چادگان: محمدعلی اسفنانی

فلاورجان: سیدناصر موسوی لارگانی

مبارکه: علی ایرانپور

گلپایگان و خوانسار: سیدمحمدحسین میرمحمدی

 

نمایندگان استان ایلام در مجلس نهم

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران: احمد شوهانی و علی‌اکبر متین

دهلران، دره‌شهر و آبدانان: علی‌محمد احمدی

نمایندگان مجلس نهم در استان بوشهر

بوشهر: عبدالکریم جمیری

دشتستان: سید مهدی موسی‌نژاد

دشتی و تنگستان: سیدمحمدمهدی پورفاطمی

دیر، کنگان و جم: موسی احمدی

نمایندگان مجلس نهم در استان تهران و البرز:

تهران، ‌ری، شمیرانات و اسلامشهر: غلامعلی حدادعادل، سید علیرضا مرندی، سید محمدحسن ابوترابی‌فرد، مرتضی آقاتهرانی، مسعود میرکاظمی، بیژن نوباوه وطن، احمد توکلی، اسماعیل کوثری، علی مطهری، روح‌اله حسینیان، علی‌اصغر زارعی، علیرضا زاکانی، زهره طبیب‌زاده نوری، محمد سلیمانی، غلامرضا مصباحی‌مقدم، سیدمهدی هاشمی، سید‌محمود نبویان، مهدی کوچک‌زاده، مهرداد بذرپاش، حمید رسایی، الیاس نادران، لاله افتخاری، مجتبی رحماندوست، محمدرضا باهنر، فاطمه آلیا، فاطمه رهبر، حسین نجابت، حسین طلا، علیرضا محجوب و حسین نجابت

کرج: عزیز اکبریان، محمدجواد کولیوند

پاکدشت: فرهاد بشیری

دماوند و فیروزکوه: انتخابات میان دوره‌ای

شهریار: حسین گروسی

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: مفید کیایی نژاد

ورامین: سیدحسین نقوی حسینی

رباط‌ کریم: ابراهیم نکو

نمایندگان مجلس نهم در استان چهارمحال بختیاری

شهرکرد: سیدسعید زمانیان دهکردی

لردگان: محمدجلیل سرقلعه

بروجن: امیرعباس سلطانی

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: حمیدرضا عزیزی فارسانی

نمایندگان مجلس نهم در استان خراسان رضوی

مشهد و کلات: سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، سیدهاشم بنی‌هاشمی، نصرالله پژمان‌فر، جواد کریمی قدوسی و محمدحسین حسین‌زاده بحرینی

سبزوار: محمدرضا محسنی ثانی، رمضانعلی سبحانی‌فر

گناباد: محمدرجایی

تربت جام و تایباد: غلامرضا اسدللهی

فریمان، سرخس و احمدآباد: احمد سجادی

نیشابور: حسین سبحانی‌نیا، علی مروی

کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد: محمد اسماعیل‌نیا

درگز: حسین محمدزاده

چناران و طرقبه: محمد دهقانی

تربت حیدریه: ابوالقاسم خسروی

خواف و رشتخوار: محمود نگهبان سلامی

قوچان و فاروج: هادی شوشتری

نمایندگان مجلس نهم در استان خراسان شمالی

بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: موسی‌الرضا ثروتی، قاسم جعفری

شیروان: عبدالرضا عزیزی

اسفراین: هادی قوامی

نمایندگان مجلس نهم در استان خراسان جنوبی

بیرجند و درمیان: حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی

نهبندان و سربیشه: مراد هاشم زهی

فردوس، طبس و سرایان: محمد علی عبدالله زاده

قائنات: جواد هروی

نمایندگان مجلس نهم در استان خوزستان

اهواز: سیدشریف حسینی، سید شکرخدا موسوی و ناصر سودانی

آبادان: محمدسعید انصاری و سیدحسن دهدشتی

دزفول: عباس پاپی زاده پالنگان

اندیمشک: سیدعیسی دارایی

بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: حبیب آغاجری

ایذه و باغ‌ملک: حجت الله درویش‌پور

مسجدسلیمان، لالی و هفتگل: اسماعیل جلیلی

شوشتر و گتوند: سیدمحمد سادات‌ ابراهیمی

شوش: سیدراضی نوری

دشت آزادگان: ناصر صالحی نسب

 

خرمشهر: عبدالله سامری

بهبهان: محمدباقر شریعتی

رامهرمز و رامشیر: شمس‌الله بهمنی

شادگان: عبدالله تمیمی

نمایندگان مجلس نهم در استان زنجان

زنجان و طارم: محمد اسماعیلی، محسن علی‌مرادی

ماهنشان، انگوران و ایجرود: رضا عبداللهی

خدابنده: سیدمحمدعلی موسوی

ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی خرمی

نمایندگان مجلس نهم در استان سمنان

سمنان: علیرضا خسروی

گرمسار: غلامرضا کاتب

شاهرود: کاظم جلالی

دامغان: عبدالرحمان رستمیان

نمایندگان مجلس نهم در استان سیستان و بلوچستان

زاهدان: حسینعلی شهریاری، ناصر کاشانی

زابل و زهک: سیدباقر حسینی، رضا نجفی

خاش، نصرت‌آباد و میرجاوه: حمیدرضا پشنگ

چابهار و نیکشهر: یعقوب جدگال

سراوان: هدایت‌الله میر مرادزهی

ایرانشهر، سرباز، بنت و لاشار: سعید اربابی

نمایندگان مجلس نهم در استان فارس

 

شیراز: ضرغام صادقی، جعفر قادری، سیداحمدرضا دستغیب، سیدحسین ذوالانوار

داراب و زرین‌دشت: نبی‌الله احمدی

لارستان و خنج: جمشید جعفرپور

لامرد و مهر: سیدموسی موسوی

فسا: محمدحسین دوگانی

کازرون: شاهین محمدصادقی

اقلید: الیاس طاهری

جهرم: محمدرضا رضایی کوچی

استهبان و نی‌ریز: محمد سقایی

مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: محمدمهدی برومندی

سروستان، کربال و کوار: داریوش اسماعیلی

آباده، بوانات و خرم‌بید: علی‌اصغر عزیزخانی

ممسنی: نوذر شفیعی

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند: نادر فریدونی

سپیدان: عنایت‌الله هاشمی

نمایندگان مجلس نهم در استان قزوین

قزوین، آبیک و البرز: داوود محمدی، سیدمرتضی حسینی

تاکستان: رجب رحمانی

بوئین‌زهرا و آوج: روح‌الله عباسپور

نمایندگان مجلس نهم در استان قم

قم: رضا آشتیانی عراقی، علی‌اردشیر لاریجانی، احمد امیرآبادی فراهانی

نمایندگان مجلس نهم در استان کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران: سید احسن علوی و سالار مرادی

قروه: حامد قادرمرزی

سقز و بانه: محسن بیگلری

مریوان و سروآباد: امید کریمیان

بیجار: سیدمحمد بیاتیان

نمایندگان مجلس نهم در استان کرمان

کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی، محمدرضا پورابراهیمی داورانی

جیرفت و عنبرآباد: فرج‌الله عارفی

زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی

کهنوج، منوجان و قلعه‌گنج: محمدرضا امیری کهنوج

بافت: علیرضا منظری توکلی

سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور

شهر بابک: حسین فتاحی

بم: موسی غضنفرآبادی

رفسنجان: حسین آذین

نمایندگان مجلس نهم در استان کرمانشاه

کرمانشاه: عبدالرضا مصری، سید سعید حیدری طیب و محمد رزم

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: فتح‌الله حسینی

پاوه، جوانرود، ثلاث باباخانی و روانسر: نعمت‌الله منوچهری

کنگاور، صحنه، هرسین و دینور: وحید احمدی

سنقر کلیایی: محمد ابراهیم محبی

اسلام‌آباد غرب و دالاهو: علی جلیلیان

نمایندگان مجلس نهم در استان کهکیلویه و بویراحمد

کهکیلویه و بهمئی: سیدعلی‌محمد بزرگواری

گچساران: غلامرضا تاج‌گردون

بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی

نمایندگان مجلس نهم در استان گلستان

گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری و عیسی امامی

مینودشت و کلاله: عبدالکریم رجبی

گنبدکاوس: سلیمان عباسی

علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی

رامیان و آزادشهر: رضا صابری

کردکوی، ترکمن و بندر گز: محمدجواد نظری‌مهر

نمایندگان مجلس نهم در استان گیلان

رشت: حسن تامینی، جبارکوچکی‌نژاد و غلامعلی جعفرزاده

لنگرود: مهرداد بائوج لاهوتی

بندر انزلی: حسن خسته‌بند

صومعه‌سرا: حمیدرضا خصوصی ثابتی

آستارا: صفر نعیمی رز

آستانه اشرفیه: محمد حسین قربانی

رودسر و املش: محمدمهدی رهبری

لاهیجان و سیاهکل: ایرج ندیمی

تالش، رضوان‌شهر و ماسال: محمود شکری

رودبار: عطاءالله حکیمی

فومن و شفت: ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی

نمایندگان مجلس نهم در استان لرستان

بروجرد: علاءالدین بروجردی و بهرام بیران‌وند

خرم‌آباد: ایرج عبدی و ابراهیم آقامحمدی

دورود و ازنا: عباس قائیدرحمت

الیگودرز: محمدتقی توکلی

کوهدشت: الله‌یار ملک‌شاهی

پل‌دختر و ملاوی: علی کاییدی

سلسله و دلفان: حجت‌الله خدایی سوری

نمایندگان مجلس نهم در استان مازندران

ساری: محمد دامادی، سیدرمضان شجاعی کیاسری

قائمشهر، سوادکوه و جویبار: کمال علی‌پور، سیدهادی حسینی

بابل: حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری، حسین نیازآذری

نوشهر و چالوس: قاسم احمدی

بهشهر، نکا و گلوگاه: احمدعلی مقیمی

نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی

بابلسر: مقداد نجف‌نژاد

تنکابن و رامسر: رقابت در میان دوره‌ای

آمل و لاریجان: عزت‌الله یوسفیان ملا

نمایندگان مجلس نهم در استان مرکزی

اراک و کمیجان: عباس رجایی، محمدحسن آصفری

شازند: قاسم عزیزی

تفرش و آشتیان: کاظم سپاسی آشتیانی، عباس صالحی

ساوه و زرندیه: شهلا میرگلوبیات

محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی

خمین: محمد ابراهیم رضایی

نمایندگان مجلس نهم در استان هرمزگان

بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و خمیر: عبدالقاسم جراره، محمد آشوری تازیانی ، منصور آرامی

بندر لنگه، بستک و پارسیان: احمد جباری

میناب، رودان و جاسک: عبدالکریم هاشمی نخل‌ابراهیمی

نمایندگان مجلس نهم در استان همدان

همدان: امیر خجسته و ابراهیم کارخانه

بهار و کبودرآهنگ: محمدعلی پورمختار

ملایر: علی‌نعمت چهاردولی و احمد آریایی‌نژاد

اسدآباد: بهروز نعمتی

نهاوند:‌مهدی سنایی

تویسرکان: کاظم سلیمی

رزن: عطاءالله‌ سلطانی‌صبور

نمایندگان مجلس نهم در استان یزد

یزد و صدوق: محمد صالح جوکار

اردکان: محمدرضا تابش

مهریز،‌ بافق، ابرکوه و خاتم: دخیل عباس‌زارع‌زاده مهریزی

تفت و میبد: سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد

نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس نهم

مسیحیان ارامنه جنوب کشور: روبرت بگلریان

مسیحیان ارامنه شمال کشور: کارن خانلری

کلیمیان: سیامک مره صدق

مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا

زرتشتیان: اسفندیار اختیاری کسنویه یزد




ادامه مطلب ...

موضوع مطلب :

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 3122
  • بازدید دیروز: 5415
  • کل بازدیدها: 9746107
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 3122
  • بازدید دیروز: 5415
  • کل بازدیدها: 9746107