سفارش تبلیغ
صبا
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان

پروین خطاب به دایی: به امام زمان اگه اینجا نبود دُرُستِت می‌کردم!/دایی: شما که هیچی، من تموم نوچه‌هاتم آدم می‌کنم!به گزارش علیرضا احسانی نیا از پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از دانا:شاید یکی از پر حاشیه ترین اتفاقات سال 92 مربوط به درگیری علی دایی و علی پروین در ساختمان وزارت ورزش بود که البته ماجرایش چندان در رسانه ها درز پیدا نکرد.، در این جلسه که برای شرایط واگذاری باشگاه پرسپولیس با حضور حسین هدایتی برگزار شده بود دایی و پروین به مجادله ی کلامی تندی با یکدیگر پرداختند که اگر حضور امثال خادم و هدایتی نبود مشخص نبود پایان این درگیری به چه سر انجامی می کشید!

این درگیری پس از اعتصاب معروف بازیکنان پرسپولیس تشکیل شده بود که مجله تماشاگران  مجادلات کلامی این جلسه را افشا کرده است.
این جلسه حالت آرام و نرمال خودش را پیگیری می کرده که حرف های کنایه آمیز دایی ، خون پروین را به جوش آورده و سرپرست پرسپولیس دایی را تهدید کرده است. دایی در ابتدا صحبت هایش را با کنایه به پروین آغاز کرده:

 ببینید آقای خادم! متاسفانه توی جمع خودمون میگم، جمع پرسپولیسیا، این عادت بدیه که هر کی میاد پرسپولیس کار کنه، همون پرسپولیسیا، همون پیشکسوتاش میذارن تو کارش! دنبال اینن که یه جوری خرابش کنن. من مطئنم همین الان اطلاعات غلطی درباره دریافتی من به شما دادند.موقعی که میام فایل صوتی بزرگترمو گوش می کنم که علیه من حرف می زنه، اینور و اونور می گه که خیلیا حاضرن بیان مجانی کار کنن... در حالی که خودشون بالای 500 میلیون می گیرن، ماشین می گیرن ، ولی کسی که میاد با این وضعیت تورم،  40 درصد هزینه ی تورم رو میاره پایین باهاش اینجوری برخورد می کنن. من تیمم از 4 ماه قبل می خواستن تمرین نکنن، هی امروز به خاطر من، فردا به خاطر من، اما وقتی پیشکسوتم میاد پشت سرم دروغ میگه، پشت سرم حرف بزنه، من اینا رو قبول نمی کنم.

این آغاز درگیری بود. دایی با این سخنرانیه تند میخ خود را محکم کوبید و پیش چشم هدایتی و خادم مسئولان وزارت ورزش کنایه هایش را به پروین انداخت. از همین‌جا بود که جلسه وارد حاشیه شد و از داخل اتاق مشاور وزیر ورزش سر و صدا بلند شد.

در ادامه خادم به دایی می گوید که گفته شده پشت سر اعتصاب بازیکنان شما قرار داشته اید . و البته رسیدهایی هم وجود دارد که مبلغ قابل توجهی از قراردادتان را دریافت کرده اید. دایی در پاسخ می گوید:

ببخشید من دست کسی رسیدی ندادم. من اونقدر زرنگتر از این حرفام که به دست کسی رسید ندم! اینکه ببخشید بیان اینجا رسید و کاغذ بدن، منو ناراحت می کنه. اینکه بگن فلان شخص مفتی هم اینجا کار می کرده منو ناراحت می کنه!

پروین: علی آقا منظورت به منه، بذار بگم...
دایی: آره منظورم با شماست!
پروین: راه دور نرو بابا... تند نرو. گوش کن، به امام زمان اگه اینجا نبود درستت می کردم!
دایی: منو درست می کنی!؟ ببین صحبت کردنش رو! صحبت کردنتون رو بفهمین آقا!  ببخشید عذر می خوام اینجا به ناموس زهرا جلوی دکتر دادکان گفتم اون زمان گذشته...
پروین: جلوی دادکان درستت می کنیم!در اینجا خادم جلوی بگو مگوی بیشتر را می گیرد و عنوان می کند اصلا حرف مال این چیزها نیست! اما آتش دایی و پروین تند تر از این حرف هاست و پروین به طاهری، عضو حاضر در جلسه می گوید رقم مالیات و دریافتی دایی را بخواند. اما درگیری ادامه می یابد:

دایی: باید یه سری مسائل مشخص بشه، ایشون یه جوری صحبت می کنن، ببخشید من بچه اردبیلم! موقعی که این آقا میشینه تو باشگاه پشت من حرف می زنه، فایل صوتی اش هم هست!

پروین: بله! آقای درخشان حاضر بود مجانی بیاد، ممد مایلی حاضر بود مجانی بیاد، افشینم همینطور!
دایی: آقا بیاد مفتی کار کنه، مگه شما همون ژوزه رو تایید نکردی ؟! الان 6 میلیارد هم به اون...
پروین: من تایید کردم؟!
دایی: آره، برای این برگه هاتونم من می گم مربی تیم بودم پول گرفتم، شما که مربی این تیم نبودین، هیچ کاره بودین، چرا اون موقع که پول می گرفتین چیزی نمی گفتین! ببخشید مگه تو باشگاهی که پشت سر من حرف میزنن من می تونم کار کنم؟!

اصلا عذر می خوام، من پول گرفته باشم، حق الزحمه‌ام هستش. اینکه ایشون اینجوری میان میگن آدمش می کنیم، ببخشید من هزار تا مثل آقای پروین رو...

دایی در اینجای جلسه حسابی داغ کرده بود که خادم از دایی خواست احترام بزرگترش را نگه دارد. اما دایی که از کوره در رفته بود ادامه داد...

ببخشین بزرگتره که جوابشو نمی دم! به قران شما که سهله، شما هیچی، تموم اون نوچه هاتونو یه جوری آدم می کنم که حظ کنین! این حرفا چیه، چون بزرگتره هر چی می خواد بگه؟!

پس از اینکه حاضران دایی و پروین را بالاخره آرام کردند از هدایتی خواسته شد صحبت هایش را انجام دهد. هدایتی هم که حسابی از اتفاقات جلسه شوک زده شده بود عنوان کرد با این فضای بوجود مگر کسی به حرف هایش گوش خواهد داد!؟
 و این شد که یکی از جنجالی ترین جلسات باشگاه پرسپولیس برگزار شد. جلسه ای که به هیچ سرانجامی نرسید و البته اینکه تا این حد افراد حاضر در جلسه از بیان اتفاقات داخل آن خود داری و جلوگیری کردند عجیب بود!
موضوع مطلب : پر حاشیه‌ترین جلسه‌ی وزارت ورزش با درگیری شدید دایی و پروین!, علی دایی ایرادگیر

baharmدانلود آهنگ جدید حامد زمانی با نام بـــهارم

دانلود کلیپ

..............................................

حاج سید مهدی میرداماد مراسم شب میلاد حضرت زهرا (س) 1393

ذکر نام مقدس امیرالمومنین علیه السلام - سید مجید بنی فاطمه

روشن تر از شکوه تو هفت آسمان نداشت - مدح

یاس پیغمبر از آسمونا رسیده - سرود

تا آسمانی هست پرواز هست - مدح سید مجید بنی فاطمه

بوی خدا آید از هر کجا بگذری خانم - مدح سید مجید بنی فاطمه

چشماتو ببند برو آسمون - سرود سید مجید بنی فاطمه

دوباره روز مادره ، بیفت به پای مادرت - سرود

دلمو هدیه آوردم برای مادر زینب - سرود

علی یارمه کس و کارمه - سرود شالبافان

دل تو دلم دیگه نیست آقا واسه کربلا - شور سید مجید بنی فاطمه

مدح حضرت ابوتراب علیه السلام - سید مجید بنی فاطمه

...........................................................

http://dl.delsukhtehgan.ir/sal1393/SD.jpgحاج عبد الرضاهلالی-سیب سرخی-بهمنی-عزاداری فاطمیه دوم 1393

حاج حسین سیب سرخی-دیگه هیچ کسی نیست (زمینه)

حاج حسین سیب سرخی-ته گودال مادر افتاده (شور)

حاج حسین سیب سرخی – به وقت حشر که سرها همه به زیر افتد (شعر خوانی)

حاج حسین سیب سرخی – منم و داغ غم تو  (واحد)

حاج حسین سیب سرخی – معجزات چشم زهرا عرش اعظم ساخته (واحد)

حاج رضا هلالی-بنویسید شدم پیر اباعبدالله (واحد)

حاج روح الله بهمنی-کاشکی باشه تو دستای تو دستم (تک)

حاج روح الله بهمنی-چه سخته عاشقی ندونه (شور)

حاج حسین سیب سرخی-برا روز اول اول مادر (شور)

حاج روح الله بهمنی-اسمتو نگیر از صدای من (شور)

حاج رضا هلالی-حسین و منی و انا من حسین (شور)

حاج رضا هلالی-طعم عسل می ده لبهام (شور)

................................................................

دانلود مولودی خوانی حاج میثم مطیعی ولادت حضرت زهرا(س) 93

مدح: قوت بازوی مولایی به مولا فاطمه | میلاد حضرت زهرا “س” | 28 فروردین 93 |برادر میثم مطیعی

شور: با من چه کرده ای ساقی | میلاد حضرت زهرا “س” | 28 فروردین 93 |برادر میثم مطیعی و برادر امیر عباسی

سرود: عصمت کبری یا زهرا یازهرا | میلاد حضرت زهرا “س” | 28 فروردین 93 | برادر امیر عباسی

شور: زائر بهشت نورم | میلاد حضرت زهرا “س” | 28 فروردین 93 | برادر امیر عباسی

شور: ای آرامش دریا، شیرینی مثل رویا | میلاد حضرت زهرا “س” | 28 فروردین 93 |برادر میثم مطیعی و برادر امیر عباسی

شعر پایانی: اشک در دیده ترم باشد | میلاد حضرت زهرا “س” | 28 فروردین 93 | برادر امیر عباسی

.................................................................

مجموعه روضه و نوحه mp3از اربعین حضرت سیدالشهدا(ع) با مداحی حاج محمود کریمی

کجا بودی ای عموجان عشق ات از روی ناقه افتاد (نوحه  )

جنگیدم به نفس های آتشینم (زمینه  )

آه و واویلا صد آه و واویلا از سفر آمد زینب کبری (نوحه  )

نور دیده سر بریده ای برادر خواهرت زینب رسیده (زمینه  )

دلم اسیره دام حسینه کبوتر بین الحرمینه (زمینه  )

تو امام آل پیغمبری دختر فاطمه آینه ی مادری (واحد  )

سر مزار خودم و غریب می خوانم (واحد  )

یا که از ضربه زخمی سنگین بارها غش کردم (واحد  )

رسیده ام به مزارت نه بر مزار خودم (واحد  )

حسین من بیا و این دل شکسته را بخر (واحد)

ای برادر پاشو خواهرت رسیده (واحد)

ایجدزی نبوة الدعی الایاهل (واحد عربی)

از من نپرس زینب من معجرت چه شد (واحد)

تو خدای عشقی و زینب بود پیغمبرت (دودمه)

مرا ببخش که از راه شام برگشتم (شور)

غم دل کجا ببرم نه تو اون حسین منی (شور)

کارم تمومه نمونده جونی به تنم یه اربعینه دارم برات زار می زنم (شور)
موضوع مطلب : دانلود مداحی, دانلود مولودی خوانی, دانلود روضه, توسط مداحین معروف, حاج محمد کریمی, میثم مطیعی, ناهیدی, بنی فاطمه, حدادیان, طاهری
یکشنبه 93 فروردین 31 :: 6:0 صبح ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

به گزارش علیرضا احسانی نیا از پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از باشگاه خبرنگاران،  حضرت فاطمه علیهاالسلام در پیشگاه خدا آن چنان معزز بود که بارها مورد عنایت خاص آسمانى قرار گرفته و موائد گوناگون از سوى پروردگار عالم نازل مى‏شد که اینک به برخى از آنها اشاره مى‏کنیم:

پیامبر عالى قدر اسلام به شدت گرسنه بود و ضعف و ناتوانى وى را از پاى درآورده بود، او براى پاره نانى به اتاقهاى هریک از زنانش مراجعه کرد، ولى آنان نیز طعامى نداشتند. سرانجام به خانه‏ى دخترش فاطمه علیهاالسلام سرکشید، تا در آن خانه‏ى امید به مقصود رسد، ولى فاطمه علیهاالسلام و بچه‏هایش گرسنه بودند و تکه‏نانى در آنجا نیز به دست نیامد.
هنوز چند دقیقه بیش نبود که رسول گرامى اسلام منزل دخترش را ترک کرده بود که مختصر طعامى از سوى یکى از همسایه‏ها به آن بانو رسید. فاطمه علیهاالسلام با خود گفت: سوگند به خدا، خود و فرزندانم گرسنه مى‏مانم، ولى این تکه نان و گوشت را به پدرم مى‏خورانم، و لذا یکى از حسنین را به دنبال پدر فرستاد و او را دوباره به خانه‏اش دعوت کرد.
فاطمه اهدایى همسایه را که دو تکه نان و مختصر گوشتى بود، در یک ظرف سرپوشیده قرار داده بود، چون پدرش دوباره به خانه او برگشت، سراغ طعام رفت و آن را در برابر دیدگان رسول خدا گذاشت، ولى ظرف پر از گوشت و نان بود، و فاطمه علیهاالسلام خود نیز از این مائده‏ى آسمانى تعجب مى‏کرد و خیره خیره به آن تماشا مى‏نمود. رسول خدا خطاب به دخترش گفت: اى دختر گرامى! این طعام چگونه و از کجا رسید؟ فاطمه علیهاالسلام جواب داد:
هو من عنداللَّه ان اللَّه یرزق من یشا بغیر حساب. فقال: الحمدللَّه الذى جعلک شبیهه بسیدة نسا بنى‏اسرائیل فانها کانت اذا رزقها اللَّه شیئا فسئلت عنه قالت: «هو من عنداللَّه ان اللَّه یرزق من یشاء بغیر حساب.» (1)
آن از برکات و الطاف الهى است، خداوند به هرکسى بخواهد بدون محدودیت عطا مى‏کند.
رسول خدا چون سخن دخترش را شنید فرمود: سپاس خدایى را که تو را همانند مریم سرور زنان بنى‏اسرائیل قرار داده، زیرا او نیز هرگاه مورد عنایت الهى قرار مى‏گرفت و خداوند برایش مائده مى‏فرستاد، که جواب سؤال مى‏گفت: این طعام از جانب خدا است، او به هرکسى بخواهد روزى بى‏حساب مى‏دهد.
آنگاه رسول خدا على علیه‏السلام را نیز به حضورش فراخواند و همگى از آن غذا خوردند و سیر شدند و زنان و اهل‏بیت پیامبر نیز دعوت شدند و خوردند، ولى غذا و مائده آسمانى به همان صورت باقى بود. حتى فاطمه علیهاالسلام براى همسایگان نیز از طعام آسمانى که از الطاف خفیه الهى سرچشمه گرفته بود ارسال داشت.... (2)
موائد آسمانى براى فاطمه علیهاالسلام در یکى دوبار محدود نمى‏گردد، او بارها از خداوند خویش درخواست طعام کرد و پروردگار عالم نیز بى‏درنگ طعام بهشتى براى آن حضرت ارسال داشت از آن جمله: روزى امیرالمؤمنین على علیه‏السلام به شدت گرسنه بود و از فاطمه علیهاالسلام طعام خواست، ولى در خانه چیزى نبود. فاطمه علیهاالسلام گفت: یا على! در خانه طعامى نیست، من و بچه‏هایت دو روز است که گرسنه‏ایم و مختصر طعامى هم که بود، آن را به تو خوراندیم و خود در گرسنگى صبر کردیم.
على علیه‏السلام از شنیدن این سخن فوق‏العاده ناراحت گشته و اشک در چشمانش حلقه زد و براى تهیه طعام زن و فرزندانش به بازار رفت و یک دینار قرض گرفت تا مشکل گرسنگى خانواده‏اش را برطرف سازد، ولى نشد. چرا؟! چون یکى از دوستانش گرفتار بود و گرسنگى و گریه زن و بچه‏ها او را در بیرون از خانه آواره کرده بود، او دنبال نان و پول بود، ولى چاره‏اش بدون چاره....
على از درد او آگاه شد و مانند همیشه ایثار کرد و دیگران را بر خود و خانواده‏اش مقدم داشت و بدین وسیله یکى از دوستانش را که مقداد نام داشت خوشحال و خوش‏دل ساخت.
على علیه‏السلام دست خالى شد و نتوانست به خانه رود، رو به سوى مسجد کرد و مشغول عبادت شد از آن سو پیامبر خدا صلى اللَّه علیه و آله مأمور گشت شب را در خانه‏ى على بسر برد و لذا بعد از نماز مغرب و عشا دست على را گرفت و فرمود: على جان! امشب مرا به مهمانى خود مى‏پذیرى؟ مولاى متقیان سکوت کرد، چرا که زمینه پذیرایى نداشت و فاطمه علیهاالسلام و حسنین گرسنه مانده بودند و پول تهیه نان و گوشت فراهم نبود، ولى پیامبر خدا صلى اللَّه علیه و آله دوباره اظهار داشت: چرا جواب نمى‏دهى؟ یا بگو: بلى، تا با تو آیم و یا بگو: نه، تا راه دیگر پیش گیرم. على علیه‏السلام عرض کرد: یا رسول‏اللَّه! بفرمایید.
رسول خدا دست على را گرفت، دست در دست او به خانه‏ى فاطمه علیهاالسلام آمد و با هم به خانه وارد شده و با زهرا دیدار کردند، فاطمه علیهاالسلام در حال نماز و نیایش بود و خدا را مى‏خواند، او صداى پدر را شنید و به سوى او آمد و خوش‏آمد گفت و سفره را باز کرده و غذاى مطبوع آورد، تا گرسنگان را سیر کند و چاره نیافته‏ها را چاره‏ساز باشد.
على علیه‏السلام به فاطمه علیهاالسلام خیره‏خیره نگاه مى‏کرد و با زبان بى‏زبانى سؤال مى‏نمود: یا فاطمه! این طعام از کجا؟
پیش از آنکه فاطمه علیهاالسلام جواب گوید رسول خدا دست بر دوش على گذاشت و جواب داد: یا على! هذا جزا دینارک من عنداللَّه.
این غذا پاداش آن دینارى است که به مقداد دادى.
خداوند به شما جریان زکریا و مریم را تکرار کرد. (3) و از طعام‏هاى بهشتى مرحمت نمود... (4)
اقرار به رسالت پدر در شکم مادر
  وقتى که کفار از پیامبر اسلام (ص) انشقاق قمر را خواستند، زمانى بود که خدیجه (س) به فاطمه (س) حامله بود و خدیجه از این سؤال کفار ناراحت شده و گفت: زهى تأسف براى کسانى که محمد را تکذیب مى‏کنند! در حالى که او فرستاده‏ى پروردگار من است.
پس فاطمه (س) از شکم مادرش صدا کرد: اى مادر! نترس و محزون نباش، زیرا خدا با پدر من مى‏باشد.
پس وقتى که مدت حمل خدیجه (س) تمام شد و موقع وضع حمل رسید، خدیجه فاطمه (س) را به دنیا آورد و او به نور جمال خود تمام جهان را روشن و منور ساخت.(5)
چرخیدن آسیاى دستى به خودى خود در خانه حضرت زهرا (س)
 جناب ابوذر مى‏گوید: رسول خدا (ص) مرا به دنبال على (ع) فرستاد. به خانه‏اش رفتم و او را خواندم، ولى پاسخ مرا نداد. و آسیاب دستى را دیدم که بدون اینکه کسى باشد به خودى خود، مى‏گردد. دوباره او را خواندم، بیرون آمد و با هم نزد رسول خدا (ص) رفتیم و پیامبر متوجه على (ع) شد و چیزى به او گفت که من نفهمیدم.
گفتم: شگفتا! از دستاسى که بدون گرداننده مى‏گردد.
آنگاه پیامبر (ص) فرمود: خداوند قلب دخترم فاطمه و اعضا و جوارحش را پر از ایمان و یقین کرده و چون خداوند ضعف او را دانست، پس در روزگار سختى به او کمک کرد و کفایتش نمود. مگر نمى‏دانى که خداوند، فرشتگانى را قرار داده تا خاندان محمد را یارى دهند؟! (6)
حرام بودن آتش بر فاطمه زهرا (س)
  روزى عایشه بر فاطمه (س) وارد شد، در حالى که آن حضرت براى حسن و حسین (ع) با آرد و شیر و روغن در دیگى غذاى حریره درست مى‏کرد. دیگ بر روى اجاق و آتش مى‏جوشید و بالا مى‏آمد و فاطمه (س) آن را با دست خود هم مى‏زد.
عایشه با اضطراب و نگرانى از نزد او بیرون آمده، نزد پدرش ابوبکر رفت و گفت: اى پدر! من از فاطمه چیز شگفت‏آورى دیدم، و آن اینکه دست به درون دیگى که بر روى آتش مى‏جوشید برده، آن را به هم مى‏زد.
گفت: دخترکم! این را پنهان کن که کار مهمى است.
این خبر که به گوش پیامبر اکرم (ص) رسید، بر بالاى منبر رفت و حمد و سپس الهى را به جاى آورد، سپس فرمود:
همانا مردم دیدن دیگ و آتش را بزرگ شمرده و تعجب مى‏کنند. سوگند به آن کسى که مرا به پیامبرى برگزید، و به رسالت انتخاب فرمود، همانا خداى عزوجل آتش را بر گوشت و خون و موى و رگ و پیوند فاطمه حرام کرده است، فرزندان و شیعیان او را از آتش دور نمود، برخى از فرزندان فاطمه داراى رتبه و مقامى هستند که آتش و خورشید و ماه از آنها فرمانبردارى کرده در پیش رویش جنیان شمشیر زده، پیامبران به پیمان و عهد خود درباره‏ى او وفا مى‏کنند، زمین گنجینه‏هاى خودش را تسلیم او نموده، آسمان برکاتش را بر او نازل مى‏کند.
واى، واى، واى به حال کسى که در فضیلت و برترى فاطمه شک و تردید به خود راه دهد، و لعنت و نفرین خدا بر کسى که شوهر او، على بن ابى‏طالب را دشمن داشته به امامت فرزندان او راضى نباشد. همانا فاطمه، خود داراى جایگاهى است و شیعیانش نیز بهترین جایگاه‏ها را خواهند داشت. همانا فاطمه پیش از من دعا مى‏کند و شفاعت مى‏نماید و شفاعتش على‏رغم میل کسانى که با او مخالفت مى‏کنند، پذیرفته مى‏شود.(7)
موضوع مطلب : کرامات و معجزات, حضرت زهرا (س)

گلچین مدح و سرود از ولادت حضرت زهرا (س) سال 1392

امیر عباس ناهیدی-در آسمون وا شد یه ستاره پیدا شد (سرود)

حاج محمودکریمی-هر چی فرشته توی آسمونه (سرود زیبا)

حاج محمودکریمی-امشب نشسته ام بنویسم ترانه ها (مدح)

حاج محمودکریمی-کار یه شبه نه سه ماه (سرود)

حاج محمودکریمی-ای تاج تو اومده از سوی خالق (شور)

حاج محمودکریمی سیفی-امیرعباس-می نویسم و قاب میگیرم (سرود)

حاج محمودکریمی-عشق املا شد بال سیمرغ عاشق وا شد (شعرخوانی)

حاج محمودکریمی-ای به فدایت همه جان جهان (مدیحه سرایی)

حاج محمودکریمی-همه دل بیقرارم اسیر نیلوی توست(سرود)

حاج محمودکریمی-اگه میخوای بمونی تو خونه حیدر (سرود)

حاج محمودکریمی-زد از دلم جوونه محبت مولا (سرود)

حاج محمودکریمی-برپاست نهاده آسمانها به علی (سرود)

حاج محمودکریمی-چه ذوالفقار به عزم مصاف بر دارد (مناجات)

حاج محمودکریمی-دنیا می دونه که دلبری به غیر تو عشق حیدر نمیشه (سرود)

حاج محمودکریمی-این کیست این که محو تماشای خود شده (مدیحه سرایی)

حاج محمودکریمی-بهشتی ها همشون حیدری اند (سرود)

حاج محمودکریمی-اگه هزار بار به پای تو مولا بمیرم (سرود)

حاج محمودکریمی-تا امید جود از دادار از اوست (مناجات)

حاج محمودکریمی-ای شکوهت فراتر از باور ای مقامت فراتر از ادراک (مدیحه سرایی)

حاج محمودکریمی-هرکس هر آنکه دیده اگر هر کجایی تویی (مدیحه سرایی)

حاج محمودکریمی-حاجت دلامونو خوب میدونه اون کسی که با همه مهربونه (سرود)

حاج محمودکریمی-در آسمون وا شد یه ستاره پیدا شد (سرود)

حاج محمودکریمی-شب جلوه دلداره شب خنده مهتابه (سرود)

حاج محمودکریمی-فرشته جا داره زیر پرمون (سرود)

حاج محمودکریمی-عمریه کا با یه حس مادرونه دلامونو میکشونه (سرود)

حاج محمودکریمی-ذره ای میون دنیا قطره ای میون دریا (سرود)

حاج محمودکریمی-دل منه تشنه مثله دل همه بیقراره (سرود)

حاج محمودکریمی-از آسمون سینه ها کبوتری پر میزنه (سرود)

حاج محمودکریمی-زندگیم تویی که بهونه دلمی (سرود)

حاج محمودکریمی-از آسمون پرستاره امشب داره باده می باره (سرود)

حاج محمودکریمی-فلک با خورشید و ماه دوباره دف میزنه (سرود)

حاج محمودکریمی-عشقه عشقه عشقه تو آسمون هوای عشقه (سرود)

حاج محمودکریمی-ام الحسن ام الحسین ام النبی (سرود)

حاج محمودکریمی-بارونی از ستاره ها از آسمون می باره (سرود)

حاج سید مجید بنی فاطمه-علی امام من است و منم غلام علی (سرود)

حاج سید مهدی میرداماد-فرشته ای به لبش تا سحر نوا دارد (مدح)

حاج سید مهدی میرداماد-مادر مادر قبله ی حاجاتی (سرود)

حاج سید مجید بنی فاطمه-کو آنکه طی کند شب عرفانی تو را (مدح)

حاج سید مجید بنی فاطمه-اشک در دیده ی ترم باشد (شعر خوانی)

حاج سید مجید بنی فاطمه-خدا به ماه روی تو (سرود)

حاج سید مجید بنی فاطمه-دست افشونه و پا می کوبه (سرود)

حاج سعیدحدادیان-تو ای جمادی دوم سلام بر ماهت (مدیحه سرایی)

حاج سعیدحدادیان-محمدحسین-ام الحسن ام الحسین مادر زینب،تذکره کربلا عیدی امشب (سرود)

کربلایی محمدحسین حدادیان-فاطمه خاطر طوبی میشه (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-ستاره بریزید آمد ماه عالمین (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-این کیست این که محو تماشای خود شده (مدیحه سرایی)

حاج محمدرضا طاهری-ای عزیز آسمونی یه مادر مهربونی (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-هر کی دلبر ساقی کوثر نمیشه (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-زیر ماه چو پلک وا می کرد (مدح)

حاج سیدمجید بنی فاطمه-عمریست که دم به دم می گویم (مدیحه سرایی)

حاج سیدمجید بنی فاطمه-آسمون رویایی شده چشامون دریایی شده (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-نوشت اول دفتر از ابتدا زهرا (مدیحه سرایی)

حاج محمدرضا طاهری-زهرا اگر نبود چگونه به عالمی . . . (مدیحه سرایی)

حاج محمدرضا طاهری-چشاتو واکن حال و روزتو نگاه کن (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-حسین طاهری-مادر منو ببر کربلا (سرود)

حاج سیدمجید بنی فاطمه-چه شود ز راه وفا اگر نظری به ما کنی (سرود)

حاج سیدمجید بنی فاطمه-ای نفسهای حضرت دریا (مدح)

حاج سیدمجید بنی فاطمه-نیمه شب خورشید و مهتاب اومدم (سرود)

حاج مهدی سلحشور-خاک آستانه چون کهنه بصر مرا (امام زمان)

حاج مهدی سلحشور-گفتم که رخصتی بده بهتر بخوانمت (سرود)

حاج مهدی سلحشور-ستاره بارونا آسمونا آروم نداره ساحل دریا (سرود)

حاج مهدی سلحشور-زهرا همانکه در سحر آفریدنش (مدیحه سرایی)

حاج مهدی سلحشور-می رسه از راه سوره کوثر میرسه نور ازلی (سرود)

حاج مهدی سلحشور-ذره بودم که آفتابم کرد (شعرخوانی)

حاج مهدی سلحشور-علی علی علی علی (ذکر مقدس نام امیرالمومنین)

حاج محمدرضا بذری-پنجره ای رو به خدا باز شد (سرود) **

حاج محدرضا بذری-آنقدر معجزه ها از هنر تو دیدیم (مدیحه سرایی)

حاج مهدی مختاری-رقص جنون میکنم یا حیدر (سرود)

حاج مهدی مختاری-هی میکشم گل می نویسم مادر من (مدیحه سرایی)

حاج مهدی مختاری-شب شب جلوه ی کوثره (سرود) **

حاج عباس طهماسپور-باید که تو را حضرت منن بنویسد (مدیحه سرایی)

حاج عباس طهماسپور-ذکر نام مقدس امیرالمومنین (ذکر)

حاج عباس طهماسپور-دنیا دنیا دریا دریا صحرا صحرا دوست دارم مادرم زهرا (سرود) **

حاج مهدی مختاری-دل من باز دوباره بیقراره بی تو عاره زندگی (شور) *

حاج عباس طهماسپور-میدونی چقدر میخوام تو رو (شور) *

حاج عباس طهماسپور-عشق وجنون و باز میکنم با ذکر یاحیدر (شور) *

حاج محمدرضا بذری-اگر مست مستی بگو یاعلی (مناجات)

حاج محمدرضا بذری-هستی ما چو پلک وا میکرد (مدیحه سرایی)

حاج محمدرضا بذری-میم مثله مادر مادر مثله زهرا (سرود)

حاج علی اکبری-تب ثرایی پیچیده تو عالم عطر مسیحایی (سرود)

حاج علی اکبری-کوثر به دوش کوچه پیمانه ها کند (مدیحه سرایی)

حاج علی اکبری-از همون قدیم ندیما رسمه آدما تو هرجا (سرود)

حاج مهدی مختاری-از آسمون می باره نور رحمت (سرود)

حاج مهدی مختاری-حاج محمدرضا بذری-در حصن ولابت علی آزادم (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-تو با عشقت منو آفریدی مادر (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-قرآن گشودم آیه محشر بیاورم (مدح حضرت زهرا)

حاج سیدمهدی میرداماد-لالایی هر شب زهرا یا حیدر (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-کی گفته که عاشقی آسونه ، من زهراییم دلم مجنونه (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-علی امام من است و منم غلام علی (ذکر مقدس امام علی)

حاج سیدمهدی میرداماد-علی ذکر سجودی که هر ملک دارد (مدح حضرت علی)

حاج سیدمهدی میرداماد-نوشتم رو تن ابرا ، میخوننند موجای دریا (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-شب بود و تاریکی طنین انداخت در دشت (مدح حضرت زهرا)

حاج سیدمهدی میرداماد-ستاره بارونه آسمونا ، آروم ندارند ساحل و دریا (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-جایی برا قطره دل دریا نمیشه (سرود امیرالمومنین)

حاج سیدمهدی میرداماد-شب شب نور شب ستاره ، بارون عشق داره از آسمون میباره (سرود)

حاج سیدمهدی میرداماد-کدام لطف مرا مبتلای فاطمه کرد – مدح حضرت زهرا سلام الله علیها (مدح)

حاج سیدمهدی میرداماد-هوای دل من بهاریه بهاریه بهاریه (سرود)

حاج مجتبی حاج مجتبی رمضانی-عطر گل اقاقی همه جا پیچیده (سرود )

حاج مجتبی رمضانی-علی ماه ، علی شاه ، علی خلیفه الله (سرود )

حاج مجتبی رمضانی – فاطمه پروانه مدار خودش بود (مدیحه سرایی)

حاج مجتبی رمضانی – شب یاره شب دلبریه (سرود)

حاج مجتبی رمضانی – خیلی سالاره مادر من (سرود)

حاج مجتبی رمضانی – شب بود و تاریکی طنین انداخت (مدیحه سرایی)

حاج مجتبی رمضانی – وقتی که مادر است پیوند زهرا (سرود)

حاج مجتبی رمضانی – یا وجیهه عندالله اشفعی لنا عندالله (سرود)

حاج مجتبی رمضانی – اونی که همه زندگیمه (سرود)

حاج ابوالفضل بینائیان-آفتاب و تجلی نمود با والشمس (مدیحه سرایی)

حاج ابوالفضل بینائیان-بهترین روزای عمر من که نمی گذره جور دیگره روز مادره (سرود)

حاج ابوالفضل بینائیان-راضیه مرضیه عالمه انسیه (شور)

حاج ابوالفضل بینائیان-به به عجب تیغ افکند (سرود)

حاج ابوالفضل بینائیان-ساقی به دیار باده کم می ریزی (سرود)

حاج محمد علی رحمانی-ای نغمه ی بلبل بهاری (مدیحه سرایی)

حاج محمد علی رحمانی-چله ی پیغمبر به سر رسید (سرود)

حاج محمد علی رحمانی-تو آن دعایی رسولی (مدیحه سرایی)

حاج محمدرضا بذری-بارون دونه دونه …. (سرود)

حاج مهدی مختاری-ما باده در پیاله عمار می خوریم (سرود)

حاج مهدی مختاری-قسم اسم تو شیرین ترین اسمه (سرود)

حاج مهدی مختاری-زهرا بهانه ایست که عالم بنا شود (مدح)

حاج مهدی مختاری-داره میخونه فرشته ترانه برا آسمون (سرود)

حاج علی اکبری-میخوام کفتر باشم همیشه محتاج دست مادر باشم (سرود)

حاج علی اکبری-گله گلاب شاخه نبات (سرود)

حاج علی اکبری-کربلا کربلا بیقرارم(سرود)

حاج علی اکبری-غرور نوکرت رو نشکن (شور)

حاج محمدرضا بذری-گفتم که پاکی تو گفت تنها زهرا (مدح پایایی)

حاج محمد علی رحمانی-شب بود و تاریکی طنین (مدیحه سرایی)

حاج محمد علی رحمانی-امشب به سردارم من شور (سرود)

حاج محمد علی رحمانی-دوستت دارم ماه مهربون (سرود)

حاج محمد علی رحمانی-زیباترین روز عمر من که نمی گذره (سرود)

حاج محمد علی رحمانی-در به دره مهتابم شکر خدا (شور)

حاج محمد علی رحمانی-اینجا بین الحرمینه (شور)

حاج محمد علی رحمانی-گلچین هر زمانه ای (شعر خوانی امام خامنه ای)

حاج محمد علی رحمانی-شبای بی شهیدامون میگذره (شعر خوانی شهدایی)

حاج محمد علی رحمانی-درد دوری حرم کشیده ام (مناجات)

 
موضوع مطلب : دانلود مداحی, دانلود مولودی خوانی, دانلود روضه, توسط مداحین معروف, حاج محمد کریمی, میثم مطیعی, ناهیدی, بنی فاطمه, حدادیان, طاهری
یکشنبه 93 فروردین 31 :: 1:39 صبح ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا
حوریه‌ای است به صورت انسیه و انسیه‌ای است به معنی حوریه و چون درِ بهشت را گشودند، بوی حضرت فاطمه علیهاالسلام را استشمام کردم.

به گزارش علیرضا احسانی نیا از پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از باشگاه خبرنگاران: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: خداوند نور حضرت فاطمه سلام الله علیها را پیش از آفرینش زمین و آسمان‌ها آفرید. عرض شد: یا رسول‌الله! مگر حضرت فاطمه علیهاالسلام از جنس آدمیان نیست؟ فرمود: او حور است در قالب آدمیان. خداوند نور وی را در صُلب آدم به ودیعه گذاشت و از صلب من بیرون آورد، هر گاه شوق بهشت می‌کنم، فاطمه را می‌بوسم. (1)
ابن‌عباس در خبر مفصلی از پیغمبر صلی الله علیه و آله نقل کرده که در ساق عرش نوری دیدم که فروزنده بود مانند حوریان بهشتی. پرسیدم کیست؟ گفتند: این دختر،«انسیه حوراء» است و او از میوه‌های بهشتی تکوّن یافته است.
حوریه‌ای است به صورت انسیه و انسیه‌ای است به معنی حوریه و چون درِ بهشت را گشودند، بوی حضرت فاطمه علیهاالسلام را استشمام کردم.
ابن‌عباس در خبر مفصلی از پیغمبر صلی الله علیه و آله نقل کرده که در ساق عرش نوری دیدم که فروزنده بود مانند حوریان بهشتی. پرسیدم کیست؟ گفتند: این دختر،«انسیه حوراء» است و او از میوه‌های بهشتی تکوّن یافته است. حوریه‌ای است به صورت انسیه و انسیه‌ای است به معنی حوریه و چون درِ بهشت را گشودند، بوی حضرت فاطمه علیهاالسلام را استشمام کردم.
مراد از حوریه این است که مانند انسان و انسیه، به کدورات عالم طبع، آلوده نشده و چون ملکه نوری است که به همه صور می‌توان متشکل گردد.
اصل حورالعین، از طبیعت ملک و نورانیت است و حضرت فاطمه، انسیه‌ای است که به نورانیت و روحانیت فرشتگان است. چون بشریت، مستلزم کثرت کثافات عنصری مادی است؛ حضرت فاطمه انسیه حوراء از کدورت طبیعت بشری دور و منزه است و او موجودیت بین فرشتگان و بشر است.
بدین جهت حضرت زهرا سلام الله علیها را «انسیه حوراء» گفتند که روح افزا و روح بخش و روح انگیز بود و در طینت سنخیتی او، کدورات و پلیدی وجود نداشته است.
بدین جهت حضرت زهرا سلام الله علیها را «انسیه حوراء» گفتند که روح افزا و روح بخش و روح انگیز بود و در طینت سنخیتی او، کدورات و پلیدی وجود نداشته است.
«انسیه حوراء»؛ یک فرشته‌ای به صورت ترکیب عنصری بشری است که در لطافت و ملاحت، حوراء و در صورت، بشری بود که آلوده به پلیدی‌های مادی نشده است.(2)

پی‌نوشت‌ها:
1- تفسیر الفرات، ص10.
2- کتاب فاطمة الزهرا"س" صاحب ولایت کبری، ص75.
موضوع مطلب : فاطمه, انسیه الحوراء
حالا ما متأسفانه مزدور هم نداریم از بس بیکار فراوان است! و این شایسته نیست که صدا و سیما به جذب سرمایه توسط بانک‌ها تنها به منظور کسب سود دامن بزند. سرمایه‌های فراوانی به منظور کسب سود به بانکها سپرده شده، در حالی که آن کارگر بیچاره دنبال کار و تولید می‌گردد!

به گزارش علیرضا احسانی نیا از پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از فردا:  حضرت آیت‌الله جوادی آملی در جلسه درس خارج فقه خود، مسئله ربا و آسیب شناسی نظام بانکداری کشور را مورد توجه قرار داد و با اشاره به آیات نورانی سوره مبارکه بقره، ربا را جنگ با خداوند توصیف کرد.

 وی بیان داشت: ربا از محرمات قطعی اسلام است و حرمت آن بسیار سنگین می‌باشد. قیام و قعود یک انسان ربوی و رباخوار مخبطانه است زیرا همانطور که اگر کسی با آن نیرویی که دارد نتوانست خدا را عبادت و بهشت را برای خود کسب نماید، عاقل نیست، به همین صورت اگر کسی قدرتهای فکری، مالی و امثال ذلک را دارد اما باز هم نمی‌تواند بهشت را برای خود کسب کند، عاقل نبوده و سفیه و دیوانه خواهد بود.

انتقاد از افرادی که ربا را هوش و درایت اقتصادی می‌دانند
مفسر قرآن کریم با انتقاد از افرادی که ربا را هوش و درایت اقتصادی می‌دانند، بیان داشت: خداوند در قرآن که می‌فرماید ?الَّذینَ یأْکُلُونَ الرِّبا لا یقُومُونَ إِلاّ کَما یقُومُ الَّذی یتَخَبَّطُهُ الشَّیطانُ مِنَ الْمَسِّ? این اختصاصی به روز قیامت ندارد، بلکه قیام و قعود رباخوار در دنیا هم مخبطانه است هر چند ظهور کاملش در آخرت است .

 وی سپس به ذکر احادیثی در مورد حرمت ربا از منظر اهل بیت(علیهم السلام) پرداخت و بیان داشت: در حدیثی از زراره نقل شده است که به امام صادق(سلام الله علیه) عرض کرد این که خدا در قرآن می‌فرماید ?یمْحَقُ اللّهُ الرِّبا وَ یرْبِی الصَّدَقاتِ? اما در عین حال می‌بینیم که رباخوارها وضعشان خوب است، وجود مبارک امام صادق(سلام الله علیه) در جواب زراره فرمود: چه محوی بالاتر از این که ربا دین انسان را محو می‌کند و انسان اگر هم توبه بکند سرانجام به گدایی درمی‌آید و این اثر سوء رباست.

اقتصاد مقاومتی از ضروریات امروز کشور
مدرس خارج فقه حوزه علمیه ادامه داد: فقیر به معنای گدا نیست بلکه فقیر یعنی کسی که ستون فقراتش شکسته است، همچنین ملتی که دستش خالی است قدرت مقاومت ندارد، این ستون فقراتش شکسته است، و لذا قدرت ایستادگی ندارد و فوراً تسلیم می‌شود، مقاومت در این است که ما به تقویت درست سرمایه و نیروی کار خود بپردازیم .

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با انتقاد از روند افزایشی کالاهای بی کیفیت وارداتی و نیز رشد قاچاق کالا به کشور، تصریح کرد: اگر شما می‌بینید بازار جنب و جوش دارد این به تنهایی معیار اقتصاد نیست، حالا از کجا قاچاق وارد می‌شود؟ چه کسی وارد می‌کند؟ اگر یک کالای وارداتی در بازار دیدیم معلوم می‌شود اقتصاد مقاومتی چین و دیگر کشورها را داریم تقویت می‌کنیم!

متاسفانه سرمایه‌های کشور در بانک‌ها مسکوت می‌ماند

وی با بیان اینکه سرمایه‌های کشور باید در خدمت تولید و نیروی کار باشد، بیان اظهار داشت: متاسفانه سرمایه‌های کشور در بانک‌ها مسکوت می‌ماند، از طرفی عده‌ای سرمایه دار سود می‌برند و از طرفی عده زیادی از بیکاری رنج می‌برند و این مسائل کمر جامعه را می‌شکند.

استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم ضمن انتقاد صریح از عدم وجود برنامه در بخش تولید کشور اظهار داشتند: مزدوری در اسلام مکروه است و وجود مبارک پیامبر(صلّی الله علیه و آله و سلّم) نیز دست کارگری را بوسید که برای خودش کار می‌کرد نه اینکه مزدوری کند هر چند حالا ما متأسفانه مزدور هم نداریم از بس بیکار فراوان است! و این شایسته نیست که صدا و سیما به جذب سرمایه توسط بانک‌ها تنها به منظور کسب سود دامن بزند. سرمایه‌های فراوانی به منظور کسب سود به بانکها سپرده شده، در حالی که آن کارگر بیچاره دنبال کار و تولید می‌گردد!

نظام بانکداری اگر خود را اصلاح نکند چطور می‌خواهد جلوی اختلاس‌های سه هزار میلیاردی و حوادث کمرشکن مشابه را بگیرد؟
حضرت آیت‌الله جوادی آملی عدم توانایی در مدیریت اقتصادی کشور را با وجود سرمایه‌های هنگفت، نوعی سفاهت اقتصادی توصیف نمود و گفت: نظام بانکداری اگر خود را اصلاح نکند چطور می‌خواهد جلوی اختلاس‌های سه هزار میلیاردی و حوادث کمرشکن مشابه را بگیرد؟! اینکه دین از هر طرف جلوی ربا را گرفته برای همین است. هر چند خداوند در قرآن، مال و ثروت را عامل قیام و پویایی دانسته، لیکن می‌فرماید مال خود را به دست سفیهانتان ندهید، کسی که نتواند با این همه درآمدها اداره بکند، این یک سفاهت اقتصادی دارد.
موضوع مطلب : با واردات اقتصاد چین را تقویت کردیم, ربا، جنگ با خداست, ملتی که دستش خالی است توان مقاومت ندارد
یکشنبه 93 فروردین 31 :: 1:25 صبح ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا
حضرت امام خمینی(ره) فرمود: همه باید به حضرت زهرا (س) اقتدا کنیم و دستورمان را از اسلام به وسیله او و فرزندان او بگیریم.
به گزارش علیرضا احسانی نیا از پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از ایرنا؛ ما بسیاری از موفقیت ها را مرهون خدمت‏های شما بانوان می‏دانیم. شما هستید که علاوه بر آنکه خودتان فعالیت می‏کنید، فعالیت را در مردها مضاعف می‏کنید و شما بودید که در زمان طاغوت تحت رنج و شکنجه روحی واقع شدید و بحمد اللَّه با قدرت خودتان و تعهد خودتان آن قدرت شیطانی غرا (را) از صفحه روزگار بیرون کردید و نگذاشتید که آن خیال هایی که آنها در سر خودشان و در خاطر خودشان پخته بودند، آن خیال ها به نتیجه برسد.
خدا می‏داند که اگر نبود این نهضت، و نبود کوشش ملت ایران از زن و مرد و جوان و پیر و بزرگ و کوچک، این ملت همه چیزش را از دست داده بود و می‏داد و شما بحمد اللَّه زحمت کشیدید، رنج بردید و در همه مراحل پایداری کردید، و بانوان ایران در همه جا فعالیت کردند، چه فعالیت های فرهنگی و چه فعالیت های اقتصادی که قشر کثیری از آنها در کشاورزی دخالت دارند، و قشر کثیری از آنها در صنعت دخالت دارند و قشر کثیری در فرهنگ و ادب و علم و هنر.
همه اینها پیش خدای تبارک و تعالی مشکور است، و شماها مورد عنایت حق تعالی ان شاء اللَّه هستید، و مادامی که به این تعهد باقی باشید، خدای تبارک و تعالی شما را نصرت می‏کند.
کوشش کنید در تهذیب اخلاق و در وادار کردن دوستانتان به تهذیب اخلاق. کوشش کنید که در مقابل آن جنایاتی که بر شما وارد شد عکس العمل نشان بدهید، در حفظ همه حیثیاتی که حیثیت بزرگ زن است، آن طوری که زن فرید (بی همتا)، حضرت زهرا سلام اللَّه علیها- بود.
همه باید به او اقتدا کنید و کنیم و همه باید دستورمان را از اسلام به وسیله او و فرزندان او بگیریم، و همان طوری که او بوده است، باشید. و در علم و تقوا کوشش کنید که عِلم به هیچ کس انحصار ندارد، علم مال همه است، تقوا مال همه است. و کوشش برای رسیدن به علم و تقوا وظیفه همه ماست و همه شماست.
من امیدوارم که دستگاه ها با شما کمک کنند و آن چیزی که احتیاج به آن دارید در هر امری از امور و در فرهنگتان و در تعلیم و تعلمتان وسیله را برای شما به طور شایسته‏ فراهم کنند و امیدواریم که شما در همه چیز موفق و مؤیّد باشید و همان طوری که بانوان ایران جانشان را، جوانانشان را، وقتشان را وقف اسلام کردند و اسلام را به اینجا رساندند.
امیدواریم که از این به بعد هم از این بالاتر بشود و مطمئن باشید که تا شماها در صحنه هستید و شماها متعهد به اسلام هستید و جوان می‏دهید و جوان تربیت می‏کنید، این اسلام به پیش برود، و ان شاء اللَّه با خوبی و خوشی و قطع دست اعدای دین از این کشور و همه کشورهای اسلامی.
من امیدوارم که خانم های مسلمین در هر جا هستند اقتدا کنند به شما عزیزان که کوشش دارید برای اینکه ارزش زن را هر چه بیشتر بالا ببرید و آن ظلمی که به شما در آن زمان شد، با کوشش خودتان از او جبران کنید.
خداوند همه شما را توفیق بدهد، و ما و شما را برای اسلام و برای خدمت اسلام موفق کند، و دین و دنیای شما را حفظ کند. و البته باید توجه داشته باشید که حجابی که اسلام قرار داده است، برای حفظ آن ارزش های شماست. هر چه را که خدا دستور فرموده است- چه برای زن و چه برای مرد- برای این است که، آن ارزش های واقعی که اینها دارند و ممکن است به واسطه وسوسه‏های شیطانی یا دست های فاسد استعمار و عمال استعمار پایمال می‏شدند اینها، این ارزشها زنده بشود.موضوع مطلب : حضرت زهرا (س), از نگاه امام خمینی (ره)
<   1   2   3   4   5   >>   >   
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 331
  • بازدید دیروز: 4850
  • کل بازدیدها: 11775541
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 331
  • بازدید دیروز: 4850
  • کل بازدیدها: 11775541