سفارش تبلیغ
صبا
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان

امسال میلیاردها تومان خرج شد تا در فصلی که سردار رویانیان در مصدر امور باشگاه پرسپولیس نشسته ، این تیم پرطرفدار پایتخت از بحرانی که در چند سال گذشته دلیل آن همواره مشکلات مالی عنوان می شد خارج شده و ...
سرخپوش های پرسپولیس که امسال به دلیل خریدهای گران قیمت بازیکن و کادر فنی ،  به تیم کهکشانی معروف شده بودند ، یکشنبه شب در ورزشگاه پر تماشاگر شهید عضدی رشت برابر تیم جوان داماش گیلان مغلوب ناهماهنگی خود و دوندگی بازیکنان جوان تیم حریف شدند .
به گزارش سرویس ورزشی صراط ، پرسپولیس که به مدد حضور سردار رویانیان یکی از پر هزینه ترین تیم های حال حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور را شکل داده ، یکی از ضعیف ترین عملکردهای متصوره تاریخ تاسیس خود را در پنج هفته سپری شده از لیگ برتر با تفاضل گل 3- و جایگاه 16 لیگ برتر به نمایش گذاشته است و همین امر هم سبب شده تا در روزهای اخیر آقای مدیرعامل به صرافت بیافتد تا با تشکیل تیم های وزنه برداری، دوومیدانی و کشتی اندکی فضا را بهبود ببخشد و هزینه های میلیاردی برای خرید ستاره های کاغذی سرخ پوشان را پوشش دهد ، اما آیا افکارعمومی را می توان به همین سادگی منحرف کرد ؟!
به نتایج درخشان فوق می توان فصل گذشته که پرسپولیس در رده دوازدهم جا خوش کرد را هم اضافه کرد . جایی که پس از تحویل گرفتن ویرانه قرمز از حبیب کاشانی، پرسپولیس از حریفان 4 تا 4 تا گل می خورد.
امسال میلیاردها تومان خرج شد تا  در فصلی که سردار رویانیان در مصدر امور باشگاه پرسپولیس نشسته ، این تیم پرطرفدار پایتخت از بحرانی که در چند سال گذشته دلیل آن همواره مشکلات مالی عنوان می شد خارج شده و بعد از چند سال بتواند رویای قهرمانی  را برای طرفدارانش محقق سازد ، اما به نظر می رسد حتی با صرف هزینه های نجومی که تا امروز هیچ توجیهی هم برای کارشناسان ورزشی و مردم نداشته ؛  هنوز همان آش و همان کاسه "باخت پشت باخت " به  راه است .
شیرین زبانی های آقای مدیر عامل بعد از باخت های پی در پی ، دیگر به عادتی برای طرفداران این باشگاه تبدیل شده و دیگر کسی توقع ندارد که جناب سردار بعد از باخت برای توجیه سوء مدیریت و بی انگیزگی بازیکنان میلیاردی این تیم ، توضیحی قانع کننده ارائه دهد و هر هفته بعد از هر باخت یا توقف در مقابل یک تیم کم هزینه شهرستانی با یک لبخند جالب همه چیز حل و فصل می شود !
سرخپوشان فوتبال کشور در شرایطی ضعیف ترین نتایج خود را در طول چند سال اخیر از ابتدای فصل تا به امروز کسب کرده اند که به گفته سردار ! "مربی ای  در شان پرسپولیس بر نیمکت مربی گری این تیم  با ارقامی میلیاردی تکیه زده است " اما تا به امروز که لیگ هفته پنجم خود را سپری می کند ، دیگر بازی پر تماشاگر یا بی تماشاگر هم تاثیری در روند باخت های این تیم حاصل نمی کند .
امروز سوء مدیریت و بی انگیزگی در میان بازیکنان سرخپوش پایتخت ، طرفداران پرسپولیس را به این حقیقت تلخ رسانده که بازی های تیم محبوبشان علاوه بر اینکه ارزش صرف هزینه و وقت برای تماشا را ندارد بلکه به جای صرف بودجه بیت المال برای تماشای راه رفتن چند بازیکن بی انگیزه در مستطیل سبز ،باید باشگاه در حوزه های دیگری سرمایه گذاری کند و با ادامه این روند تا چند هفته دیگر فقط از پرسپولیس  یادی خواهد ماند که از دوران امثال پروین ها در ذهن طرفداران نقش بسته است .
اما این روند تا چه زمانی می تواند به مسیر خود ادامه دهد و لیدر های سردار در میان هواداران ، تا چه زمان می توانند قول پیروزی به طرفداران پرسپولیس بدهند؟
موضوع مطلب : ورزشی
سه شنبه 91 مرداد 31 :: 10:49 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

عضو دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: ایشان در پاسخ به سوال فارس فرمودند که درباره رویت هلال ماه هیچ اختلاف غیرفقهی بین علما نیست.
یکی از اعضای دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در پاسخ به فارس درباره مختلف بودن فتاوا درباره رویت هلال ماه، گفت: آیت‌الله مکارم شیرازی در پاسخ به سؤال مدنظر خبرنگار فارس فرمودند فتاوا درباره رویت هلال ماه مختلف است.
این عضو دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی در پاسخ به ادعای رسانه‌های ضدانقلاب خاطرنشان کرد: آیت‌الله مکارم تصریح کردند که هیچ اختلافی در کار نیست و بحث فقهی است.
وی افزود: رویت هلال ماه را برخی از علما با چشم مسلح کافی می‌دانند و برخی می گویند با چشم عادی باید دیده شود؛ لذا آیت الله مکارم شیرازی به دلیل اینکه رویت هلال ماه در شامگاه شنبه تنها با چشم مسلح بوده، حکم به عید بودن یکشنبه نکردند.
منبع: فارس
موضوع مطلب : دین و فرهنگ

عکسدرخواست سخنگوی شورای یک نفره راه سبز از دبیرکل سازمان ملل
توروخدا با میرحسین دیدار کن!
وی در نامه ی خود خطاب به دبیر کل سازمان ملل بدونه توجه به اختلاف افکنی ها و فتنه انگیزی های این سه عنصر بازیچه ی دست رژیم مجعول صهیونیستی حصر این سه را غیر قانونی خوانده و خواستار پادر میانی سازمان ملل برای آزادی سران فتنه شده است.
سخنگوی شورای یک نفره ی راه سبز امید که از پیروان داخلی جنبشی که آن را مدنی می خواند نا امید شده است، دست به دامان  اجلاس سران کشورهای غیر متعهد شد.
به گزارش سرویس سیاسی صراط، اردشیر امیر ارجمند در نامه ای خطاب به بان کی مون، از وی خواسته است که از فرصت اجلاس کشورهای عدم تعهد برای دیدار با کروبی و موسوی و رهنورد  استفاده کند!
وی در نامه ی خود خطاب به دبیر کل سازمان ملل بدونه توجه به اختلاف افکنی ها و فتنه انگیزی های این سه عنصر بازیچه ی دست رژیم مجعول صهیونیستی حصر این سه را غیر قانونی خوانده و خواستار پادر میانی سازمان ملل برای آزادی سران فتنه شده است.
همچنین وی در این نامه خواستار آزادی بدون قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی اعم از برانداز و فتنه گر و ... شده است!
وی در پایان نامه ی مذکور از دبیر کل سازمان ملل که طرفداری اش از آمریکا و رژیم منحوس اسرائیل بر کسی پوشیده نیست خواسته است تا تمامی تلاش خویش را برای تنش‌زدایی در پرونده‌ی هسته‌ای ایران و حل و فصل مسالمت‌آمیز آن از طریق گفت‌وگو به‌کار گیرد.
گفتنی است مخالفان جمهوری اسلامی پیش تر نیز به بهانه "تنش زدایی" با پیش کشیدن گفت و گو و راه حل مسالمت آمیز تلاش می کردند که ایران از حقوق اساسی خود در مقابل زیاده خواهی های دشمنان عقب نشینی کند. به هر روی، نامه ی عوامفریبانه امیرارجمند بیش از هرچیز نشان دهنده استیصال وی و همراهنش در اپوزیسیون خارج نشین و تلاش آن ها برای استفاده مجدد از پل هایی است که قبلا پشت سر خود خراب کرده اند.
موضوع مطلب : سیاسی
سه شنبه 91 مرداد 31 :: 10:40 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

یک نماینده مجلس یکی از بسیجیان اراکی را بخاطر رعایت قانون مورد ضرب و شتم قرار داد.
یک نماینده مجلس نهم هنگام ورود به محوطه مصلی بیت المقدس اراک با خادمین بسیجی مصلی درگیر و یکی از بسیجیان را مورد ضرب و شتم قرار داده است.
به گزارش وبلاگ "محله انقلاب"، آقای "ر" که قصد داشته برای اقامه نماز وارد مصلی بیت المقدس اراک شود، هنگام ورود به حیاط مصلی، به دلیل همراه نداشتن کارت وی‍ژه تردد با خودروی شخصی، مدتی در جلوی درب ورودی معطل شده تا خادمین بسیجی مصلی مراتب را با مسئولین مافوق خود هماهنگ نمایند که در این لحظه وی به دلایل نامعلومی، به شدت عصبانی شده و شخصا اقدام به درگیری و ضرب و شتم یکی از خادمین بسیجی و افتخاری مصلی کرده است.
 شدت عصبانیت و اقدام دون شأن و غیر منتظره  این نماینده مجلس موجب تعجب فراوان نمازگزاران و افرادی شد که در صحنه حضور داشته و شاهد ماجرا بوده اند. شاید تعجب افراد به دلیل ناسازگاری اینگونه رفتارها با یک ماه عبادت و روزه داری می باشد.
بر اساس اظهارات یکی از شاهدان این ماجرا نماینده مذکور پس از درگیری با بسیجیان با لحنی تند اظهار می دارد: "شما ... کرده اید... همه باید برای من خبردار بایستید... من وقتی به بیت .... هم می روم جلویم را نمی گیرند..."
به دنبال این اظهارات بسیجی مذکور اعلام می کند که اینجا قانون خود را دارد و نیاز به هماهنگی است که در این هنگام آقای نماینده سیلی جانانه ای به صورت وی می نوازد...
با این حال بسیجی یادشده در اقدامی بسیجی وار خویشتن داری کرده و مانع پاسخ سایرین به این نماینده می شود. در نهایت نماینده مذکور نیز با خودروی خود و با زیرپا گذاشتن مقررات، وارد مصلای اراک می شود.
البته طی 33 سال عمر انقلاب این اولین باری نیست که بسیجیان عزیز به دلیل ادای تکلیف و در حال انجام وظیفه ای که مسئولین استان به عهده آنها گذاشته اند، مظلومانه مورد ضرب و شتم و اهانت قرار می گیرند. این نماینده قبلا نیز سوابق مشابهی داشته است.
اقدام نماینده مذکور با واکنش اعتراضی بسیجیان استان مرکزی همراه بوده است.
 انتظار می رود که نمایندگانی که خود مسئول قانون گذاری در کشور هستند، بیش از دیگران پایبندی شان را به قوانین و مقررات کشور نشان دهند و شان و حرمت بسیجیان را نگه دارند.
منبع: جهان نیوز
موضوع مطلب : سیاسی
سه شنبه 91 مرداد 31 :: 10:38 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

فتنه گران که هدف اصلی خود را ضربه پذیر جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران قرار داده بودند درصدد تخطئه اقتدارنظام برآمده اند.
 به نقل از ندای انقلاب، فتنه گران سال 88 که هدف اصلی خود را ضربه پذیر جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران قرار داده بودند مدتی است که بدنبال انکار تجربه گذشته و تخطئه اقتدار و صلابت نظام برآمده اند.
در این راستا علی افشاری از اعضای شورای مرکزی طیف غیر قانونی دفتر تحکیم وحدت، در تحلیلی مدعی شکنندگی اقتدار و پایه های مقبولیت جمهوری اسلامی ایران در میان مردم شده و برای اثبات نظریه خود به وجود بخش «خاموش» اشاره کرده است: «یکی از عوامل موجد ناپایداری در ثبات ظاهری حکومت، بخش خاموش و نیروهای بینابین هستند. بنا بر این هیچگاه آرامش ظاهری جامعه و به رکود کشیده شدن حرکت های اعتراضی و انتقادی را نمی توان لزوما دلیلی بر تداوم اقتدار این حکومت ها بشمار آورد.»
وی که در طول نوشتار خود تلاش وافری را مبذول داشته تا شکست فتنه گران در دستیابی به اهداف خود در جریان ناآرامی های سال 88 را توجیه کند، می افزاید«جریان خاموش جامعه، نظام سیاسی را به محاسبه غلط از اوضاع می اندازد و در روز موعود شوکه می شود چگونه نیرویی که تا پیش از آن تسلیم بوده است ناگهان به صف مخالفین پیوسته است!»
هر چند افشاری سخنی از پراکنش جغرافیای و پتانسیل اجتماعی این طبقه خاموش به میان نیاورده و تنها به« زلزله های سیاسی» اشاره کرده که قرار است همچون «آتشفشان» ی «نیروهای خاموش جامعه را فعال» کند، اما به نظر می رسد که این اظهارات بیشتر جنگ روانی فتنه گران به منظور بهانه تراشی برای ادامه حیات رسانه ای خود است.
چراکه همانگونه که افشاری خود نیز در ادامه اشاره می کند «بخش های مهمی از مردم معمولی چنین (بدنبال مقابله با نظام) نیستند» و «وجود آنها (مخالفین مستمر و متشکل) برای پیروزی در پیکار سیاسی کافی نیست!».
موضوع مطلب : سیاسی

رشد چشمگیر گالری های زیر زمینی که به طور تخصصی به طراحی مانتوهای نامناسب رو به فزونی زده است تمرکز بر روی طراحی مانتو آن هم مانتوهایی که با شئون دینی و فرهنگی ایرانی اسلامی هماهنگ نیست جای تعجب دارد.
 به نقل از باشگاه خبر نگاران ، دشمنان اسلام و انقلاب با ترویج بی حجابی و بی بندوباری در تلاش برای  تضعیف اعتقادات و شکستن حریم ها و خطوط قرمز جامعه ایران اسلامی می باشند.
در این هجوم همه جانبه بر علیه پاکدامنی و حیا ، گروههایی به صورت زیر زمینی و گاهی آشکارا به طراحی و فروش مدهایی که مروج فرهنگ برهنگی غربی می باشد دست می زنند و با هدف قرار دادن نسل جوان و پولداراهای تازه به دوران رسیده سود سرشاری را نیز نصیب خود می کنند.
بسیار لازم و به جاست مسئولین فرهنگی و مخصوصاً نیروی انتظامی در کنار برخورد با مظاهر بی حجابی در جامعه به ریشه ها و مروجان پشت پرده این موج بی حیایی توجه ویژه ای بنمایند و این معضل را نه از ساقه بلکه از ریشه قطع نمایند.
موضوع مطلب :

تعدادی از آژانسهای مسافرتی و افراد سودجو اقدام به برگزاری تورهایی با ادعای تورهای شاد می نمایند.
 به نقل از باشگاه خبرنگاران ، در طی این تورها کشف حجاب و اختلاط بین زن و مرد و اجرای موسیقی و رقص امری عادی می باشد.
متولیان برگزاری این تورها در شبکه های اجتماعی و آگهی در برخی از مطبوعات به تبلیغ برنامه های خود میپردازند تنگه واشی، جنگل الیمستان، کوهنوردی دشت هویج، و...
برگزاری چنین تورهای هنجار شکن که با آلودگی های زیست محیطی نیز همراه است موجب خشم و اعتراض مردم بومی روستاهای محل برگزاری این تورها شده است به طور مثال روستائیان ساکن در کنار جنگل الیمستان راه ورودی به جنگل را بر روی افراد غیر بومی بسته اند که کاری خلاف قانون میباشد.
قابل ذکر است گروه های منحرف فکری و سیاسی نیز در پوشش برگزاری چنین تورهایی اقدام به جذب نیرو و اشاعه افکار و مرامهای منحرف خود می نمایند به طور مثال فردی همانند مهدی خزعلی هر از چندگاهی چنین تورهای یک روزه کوهنوردی در اطراف تهران را سازماندهی می کند.
موضوع مطلب : جامعه
1   2   3   4   5   >>   >   
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 572
  • بازدید دیروز: 3484
  • کل بازدیدها: 11078614
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 572
  • بازدید دیروز: 3484
  • کل بازدیدها: 11078614