سفارش تبلیغ
صبا
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان
چهارشنبه 91 خرداد 31 :: 11:20 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

ملیکا زارعی (خاله شادونه) به همراه عوامل اجرایی برنامه‌اش با خانواده‌های سه کودک قربانی در حادثه خرمدره دیدار کرد و پس از آن نیز برای قرائت فاتحه بر سر مزار این سه کودک حاضر شد.
 ایسنا: داود کرمی وکیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره در این باره گفت: روز یک‌شنبه ملیکا زارعی (خاله شادونه) به همراه حجت الاسلام دهنوی کار‌شناس برنامه گلبرگ شبکه دوم سیما، شاهین آرپناهی مجری برنامه گلبرگ، خانم مریلا زارعی بازیگر سینما، نایب رییس شورای اسلامی شهر ابهر و شهردار هیدج با خانواده مهدی مولایی و نگار صالحی دیدار و بر سر مزار هر سه کودک حادثه دیده شهرهای ابهر، خرمدره و هیدج فاتحه خواندند.
وی افزود: خاله شادونه در دیدار با خانواده‌ها ضمن تسلیت و همدردی با آنان اظهارکرد که غم و اندوهی که در این حادثه بر من عارض شد کمتر از خانواده‌ها نبوده و لحظه‌ای نبوده که که از یاد کودکان از دست رفته غافل باشم.

کرمی یادآور شد: حجت الاسلام دهنوی نیز ضمن تسلیت به خانواده‌های قربانیان اظهار داشت که حادثه خرمدره تنها اتقاق منحصر به یک شهر نبوده بلکه به واسطه اینکه قربانیان آن کودکان معصوم بودند، کل ایران را داغدارکرد. حادثه خرمدره بلا نبود بلکه ابتلا به معنای آزمایش الهی بود و چه بسا این اتفاق باعث شد با عبرت آموزی و درس آموزی از آن توسط مسئولان و برگزار کنندگان این‌ گونه برنامه‌ها، از اتفاقات احتمالی بزرگ دیگری پیشگیری شود.
به گفته? وکیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره، در این دیدار مادر مهدی ملائی و مادر نگار صالحی دو تن از جانباختگان این حادثه‌ از حضور ملیکا زارعی و همراهان او تشکر کردند و درباره غم بزرگ از دست دادن فرزندانشان سخنانی را بیان کردند. موضوع مطلب :
چهارشنبه 91 خرداد 31 :: 11:19 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

خبر حضور متسوی فرانسوی در تهران تا حدی این معادلات را بر هم می زند. اینکه آیا متسو واقعا برای تصاحب سرمربیگری پرسپولیس به تهران آمده یا خیر امری است که طی روزهای آینده مشخص می شود. اما این احتمال نیز وجود دارد که حضور متسو در تهران نمایشی باشد برای ابراز حسن نیت مدیران پرسپولیس مبنی بر جذب یک مربی خارجی مشهور.
ماجرای عدم بازگشت دنیزلی به تهران و شایعات جدایی این مربی ترک تبار از پرسپولیس رفته رفته رنگ واقعیت به خود گرفته و هر روز یک نام به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان مطرح می شود.
به گزارش «شفاف» در شرایطی که جدایی دنیزلی از جمع پرسپولیسی ها قطعی به نظر می رسد، یکی از گزینه های اصلی سرمربیگری قرمزپوشان در فصل آینده، علی دایی است که در این آشفته بازار باشگاه پرسپولیس، هر لحظه به صندلی مربیگری این تیم نزدیک تر می شود.

در این بین جلسه نیمه شب دایی و رویانیان در شب عید مبعث تاحدودی شایعه بازگشت دایی به پرسپولیس را تقویت می کند.
البته هرچند از مذاکرات داخل این جلسه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما برگزاری جلسه مدیر عامل سرخپوشان با علی دایی در شرایطی که همکاری دنیزلی با پرسپولیس به بن بست رسیده، دلیلی جز صحبت بر سر مسائل فوتبالی و موضوع کادر فنی پرسپولیس ندارد.
از سوی دیگر خبر حضور متسوی فرانسوی در تهران تا حدی این معادلات را بر هم می زند. اینکه آیا متسو واقعا برای تصاحب سرمربیگری پرسپولیس به تهران آمده یا خیر امری است که طی روزهای آینده مشخص می شود. اما این احتمال نیز وجود دارد که حضور متسو در تهران نمایشی باشد برای حسن نیت مدیران پرسپولیس مبنی بر جذب یک مربی خارجی مشهور.
بنابراین گزارش جای تعجب ندارد اگر طی روزهای آینده مدیران پرسپولیس با متسوی فرانسوی بر سر رقم قرارداد یا هر مسئله دیگری به نتیجه نرسیده و بار دیگر نام علی دایی به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری سرخپوشان مطرح شودموضوع مطلب :
چهارشنبه 91 خرداد 31 :: 11:18 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

سندهای سازمان سیا نشان می‌دهد که به دلیل حملات القاعده به سفارتخانه‌های ایالات متحده در کنیا و تانزانیا در سال 2008 که با کشته شدن افراد بسیاری همراه بود، فعالیت‌های این گروه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امنیتی آمریکا به شمار می‌رفت.
ایرنا به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، بخش عمده‌ای از این اسناد که به سال‌های 1992 تا 2004 میلادی مربوط می‌شود، سیاه شده (حذف شده) و قابل خواندن نیست. بخش‌های حذف شده، بیشتر مربوط به این است که ایالات متحده پیش از حمله القاعده به آمریکا، چه اطلاعاتی درباره این گروه داشت.
بسیاری از این اسناد در اختیار کمیسیون ویژه 11 سپتامبر در کنگره این کشور گذاشته شده بود. کمیسیون یاد شده که بلافاصله پس از حمله به مرکز تجارت جهانی نیویورک تشکیل شد، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا را به «ضعف تخیل» متهم کرده و گفته بود که ظاهرا سیا نمی‌توانست علایم حمله به آمریکا را به هم ارتباط دهد و از آن جلوگیری کند.
بخش عمده‌ای از متن‌های قابل خواندن در سندهای منتشر شده، به بررسی تاریخی سال‌هایی مربوط می‌شود که به حملات یازده سپتامبر منجر شد.
سندهای سازمان سیا نشان می‌دهد که به دلیل حملات القاعده به سفارتخانه‌های ایالات متحده در کنیا و تانزانیا در سال 2008 که با کشته شدن افراد بسیاری همراه بود، فعالیت‌های این گروه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امنیتی آمریکا به شمار می‌رفت. همچنین اسامه بن لادن، سرکرده القاعده، به طور علنی علیه آمریکا اعلان جنگ کرده بود و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا نیز پیوسته هشدارهایی درباره احتمال حمله در آینده نزدیک دریافت می‌کرد.
افزون بر این‌ها، اسناد سیا به بررسی‌های پس از حمله نیز اشاره می‌کند. در یک مورد، جامعه اطلاعاتی آمریکا ارتباط میان یکی از هواپیماربایان (به نام محمد عطاء) و دستگاه اطلاعات عراق را بررسی کرد. بعد‌ها معلوم شد چنین ارتباطی هرگز وجود نداشته است، اما دولت وقت آمریکا از آن برای توجیه حمله به کشور عراق استفاده کرده بود.
گفتنی است اسناد سیا بر اساس قانون آزادی اطلاعات (Freedon of Information Act) در آمریکا منتشر شده است..
موضوع مطلب :
چهارشنبه 91 خرداد 31 :: 11:17 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

وزیر نیرو با اعلام اینکه کاهش درآمد دولت از محل حامل‌های انرژی در قانون بودجه مصوب مجلس برای سال 91 باعث تغییر برنامه‌های نحوه اجرای فاز دوم هدفمندی شده است، گفت: افزایش قیمت آب و برق در حد منطقی خواهد بود.
مهر: وزیر نیرو با اعلام اینکه کاهش درآمد دولت از محل حامل‌های انرژی در قانون بودجه مصوب مجلس برای سال 91 باعث تغییر برنامه‌های نحوه اجرای فاز دوم هدفمندی شده است، گفت: افزایش قیمت آب و برق در حد منطقی خواهد بود.
مجید نامجو در گفتگو با مهر در ارتباط با آخرین برنامه های اجرایی فاز دوم هدفمندی یارانه ها در بخش آب و برق، گفت: در این زمینه مجلس نظری را داشت و با کاهش اعتبارات هدفمندی یارانه ها و آن چیزی که مدنظر دولت بود، باید در این زمینه برنامه های جدیدتری تدوین و آماده اجرا شود.
وزیر نیرو اظهار داشت: هیئت وزیران باید بر اساس قانونی که در اختیار خود دارند، یک مرور دیگری بر روی سناریوهای اولیه داشته باشد ،چون منابعی که دولت می خواست از محل حامل های انرژی برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در اختیار بگیرد محدود شد؛ بنابراین باید بررسی های جدیدی در این زمینه انجام شود.
نامجو از برگزاری نشست‌هایی با حضور اعضای دولت در زمینه نحوه اجرای فازدوم هدفمندی یارانه ها خبر داد و بیان داشت: برداشت من این است که بحث قیمت آب و برق در حد منطقی و کمتر از تصور مردم افزایش پیدا کند.
وی با بیان اینکه دولت به دنبال اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها از ابتدای سال جاری بوده است، تاکید کرد: انتظار ما این است که بتوانیم مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را طبق قانونی که مجلس تصویب کرده است، اجرایی کنیم.
به گزارش مهر، دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها نیز روز گذشته اعلام کرده بود: مجلس زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها را در قانون بودجه سال جاری مشخص نکرده است؛ بنابراین هر زمانی که دولت آمادگی داشته باشد می تواند اجرای مرحله دوم آن را آغاز کند.
محمدرضا فرزین با بیان مطلبی در خصوص تغییرات انجام شده در سناریوی پیشنهاد دولت به مجلس برای فاز دوم هدفمندی یارانه ها مانند آنچه که وزیر نیرو مطرح کرده است، گفته بود: دولت در زمان بررسی بودجه در مجلس، برنامه مشخصی را در مورد هدفمندکردن یارانه ها به مجلس ارائه کرد، اما این برنامه تغییر کرد و مصوبه مجلس درباره هدفمندی یارانه با آنچه که دولت پیشنهاد کرده بود تفاوت زیادی دارد.
در فاز اول هدفمندی یارانه ها نیز طبق گفته مقامات وزارت نیرو میزان افزایش قیمت آب و برق برای دستیابی به قیمت های تمام شده تولید در این بخش که به صورت 5 ساله تدوین شده است، به میزان 20 تا 30 درصد پیشرفت داشته است.
مقامات وزارت نیرو انتظار دارند از طریق سناریوهایی که پیش تر تدوین و به ستاد هدفمندی یارانه ها ارائه کرده اند بتوانند یکی از بهترین گزینه ها را برای افزایش دور دوم قیمت آب و برق در اختیار بگیرند.افزایش 20 درصدی قیمت آب یکی از محتمل ترین گزینه ها و سناریوهایی است که قبل از این مجید نامحو، وزیر نیرو در مورد آن سخن گفته است.
موضوع مطلب :
چهارشنبه 91 خرداد 31 :: 11:16 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا

در شرایطی که دوست و دشمن احمدی نژاد به گرانی های سرسام آور و لجام گسیخته در همه اقلام ضروری اذعان دارند، متاسفانه خبرنگاران روزنامه دولت به جای آنکه حرف و درد مردم را منتقل کنند مانند همیشه "مدعی" بوده و به دنبال مقصری به جز "دولت" می گردند!
عصرامروز: "دولت در گرانی چقدر نقش دارد" تیتر نخست امروز (31 خرداد 91) روزنامه دولتی "ایران" است.
متن این گزارش با شانتاژ رسانه ای آغاز می شود و نگارنده این چنین می نویسد: "«همه چیز گران شده؛ دولت مقصر است! دولت هدفمندی یارانه‌ها را درست اجرا نکرد، گرانی‌ها غیرقابل کنترل شد...» این تحلیل رسانه‌های داخلی از وضعیت موجود اقتصاد ایران است. از طرف دیگر رسانه‌های خارجی نیز در تلاشند وضعیت اقتصاد ایران را کاملاَ ناخوشایند جلوه دهند. تحریم‌ها بر اقتصاد ایران اثر گذاشته و موضع معیشتی مردم را بد کرده است...
اما واقعیت چیست؟ آیا وضع اقتصادی مردم واقعاً آن‌گونه که رسانه‌های خارجی و برخی از رسانه‌های داخلی می‌گویند شده است. گروه اقتصادی روزنامه در گفت‌وگو با کارشناسان اقتصادی به واکاوی اقتصاد ایران در چند ماه اخیر پرداخته و نقش دولت را در وضعیت اخیر بررسی کرده است."
در ادامه این گزارش که ماحصل گفتگوی خبرنگاران روزنامه ایران با آلبرت بغزیان، جمشید پژویان، محمدجواد محقق‌نیا و ارسلان فتحی‌پور است، کمی از "گرانی"های اخیر صحبت به میان می آید و در ادامه مباحثی در خصوص "وضعیت اقتصادی کشور"، "هدفمندی یارانه ها" و "تحریم ها" بیان می شود!
ناگفته نماند روزنامه ایران در متن گزارش مذکور از واژه "گرانی" نیز استفاده می کند، آنجا که "بغزیان" می گوید: "نباید همه چیز را از چشم دولت ببینیم. اگر بخواهیم یک آسیب‌شناسی کاملاً کارشناسی درباره گرانی‌های اخیر داشته باشیم به دو موضوع برخورد می‌کنیم؛ یکی نوسانات ارزی و گرانی چشمگیر دلار که عواملی به غیر از دولت هم در آن نقش داشتند و دیگری تولیدکنندگانی که با هر بهانه (گرانی دلار و هدفمندی یارانه‌ها) می‌خواهند قیمت‌هایشان را بدون منطق بالا ببرند."
یا آنجا که وی می افزاید: "لذا به نظر می رسد نقش تولید کنندگان در گرانی های اخیر غیر قابل انکار باشد."
یا در بخشی دیگر که تصریح می کند: "اما این‌که اجرای قانون یارانه‌ها مهم ترین دلیل گرانی‌های اخیر است حرف درستی نیست.دولت تقریباً به اغلب اهداف خود در هدفمندی یارانه‌ها رسیده است."
اما در ادامه این گزارش، که بند بند آن با ترکیب بند "جوسازی های رسانه های غربی و برخی رسانه های کشور" می آید به جز "دلار و ارز"، "تولیدکنندگان" و "نظام سلطه" که دلائل (اصلی) گرانی های اخیر هستند! به بحث "وضعیت فعلی اقتصادی کشور" پرداخته می شود تا اگر بتوانند به طور کل گرانی ها را نفی کنند.
به گزارش عصرامروز، جمشید پژویان در این گزارش درباره معضلات کنونی اقتصاد ایران می گوید: اقتصاد ایران همواره از تورم دو رقمی در سال‌های اخیر رنج برده و اصولاً این مسئله یکی از دلایل متعادل نبودن ساختارهای نامناسب در اقتصاد ایران است.
پژویان اجرای طرح هدفمندی را از جمله پروژه‌های موفق دولت احمدی‌نژاد می داند و می گوید: هنوز خیلی زود است که درباره نتایج و عملکرد آن اظهارنظر کنیم، اما شواهد و آمارها نشان می‌دهد اجرای قانون یارانه‌ها تاکنون به برخی اهداف خود مانند بهبود وضعیت معیشتی ـ رفاهی روستاییان و اصلاح الگوی مصرف رسیده اگرچه نقص‌هایی نیز در اجرای قانون وجود داشته است.
همچنین محمدجواد محقق‌نیا در ادامه تاکید می کند:‌ شواهد نشان می‌دهد وضعیت خوب است، گرچه نظام سلطه طی سال‌های اخیر سعی کرده با شیطنت‌هایی که علیه ایران انجام می‌دهد وضعیت اقتصادی را بد جلوه دهد اما وضعیت اقتصادی کشور در حال حاضر به‌رغم بازی‌های سیاسی غرب خوب است.
وی در ادامه با اشاره به "جوسازی رسانه‌های غربی و برخی رسانه‌های داخلی" مبنی بر نابسامانی اوضاع اقتصادی کشور می افزاید: اصلاً این‌گونه نیست، رسانه‌های غربی می‌خواهند وضعیت اقتصادی ایران را بد جلوه دهند و بگویند که وضعیت نابسامانی اقتصاد ایران به دلیل اثرگذاری تحریم‌ها بوده است. در این راستا برخی‌ها در داخل نیز از این رویه استقبال و با رسانه‌های غربی همصدایی می‌کنند.
ارسلان فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این‌که دولتمردان تاکنون توانسته‌اند با مدیریت کاملاً کارشناسانه خود بر تحریم‌های غرب فائق آیند، می گوید: اوج تحریم‌ها در یکی دو سال اخیر به صورت کاملاً آشکار مشاهده می‌شود اما دولت توانسته این موج را مدیریت کند.
وی در بخش دیگری از گفتگوی خود با اشاره به سیاه‌نمایی و توصیفات نامناسب برخی‌ها از واقعیات اقتصاد ایران می افزاید: غرب و به دنبال آن رسانه‌های غربی محور همواره در تلاش هستند تا فضای نگرانی و وحشت اقتصادی را در میان مردم ایران رواج دهند لذا باید مراقب باشیم با چنین فضایی همصدایی نکنیم.
در شرایطی که دوست و دشمن احمدی نژاد به گرانی های سرسام آور و لجام گسیخته در همه اقلام ضروری اذعان دارند، متاسفانه خبرنگاران روزنامه دولت به جای آنکه حرف و درد مردم را منتقل کنند مانند همیشه "مدعی" بوده و به دنبال مقصری به جز "دولت" می گردند! و به جای آنکه از وزرا و مسئولان ذیربط در این خصوص بخواهند که در مقابل این همه گرانی پاسخگوی ملت ایران باشند و با قبول اشتباهات از مردم "عذرخواهی" کنند، دست به خلق توجیحات خارق العاده می زنند! که نتیجه آن می شود: شرایط فعلی اقتصادی کشور "مناسب" است اما "گرانی" وجود دارد که مقصر اصلی آن دولت نیست، بلکه دلائل آن "دلار و ارز"، "تولیدکنندگان"، "نظام سلطه"، "سیاه نمایی" و "جوسازی رسانه های غربی و داخلی" می باشد؛ در حقیقت گزارش اخیر روزنامه دولت را می توان "اعجاز ژورنالیستی جوانفکر و دوستان" نامید.
موضوع مطلب :
چهارشنبه 91 خرداد 31 :: 11:15 عصر ::  نویسنده : علی رضا احسانی نیا
در پی انتشار اخباری مبنی بر تغییر رییس دفتر رییس جمهور
بعد از انتصاب سعید مرتضوی به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی و جابجایی یک باره چهار عضو کابینه، شنیده شده که مسئول دفتر رئیس جمهور به عنوان رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها منصوب می شود.
شفاف/زندگی: بعد از انتصاب سعید مرتضوی به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی و جابجایی یک باره چهار عضو کابینه، شنیده شده که مسئول دفتر رئیس جمهور به عنوان رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها منصوب می شود.
 در پی تغییر و تحولات اخیر در کابینه دولت احمدی نژاد آن هم در سال پایانی احتمال می رود تغییرات دیگری را نیزدر روزهای آینده شاهد باشیم.
بعد از جابجایی بک باره چهار عضو کابینه، فروزنده، میرتاج الدینی، عزیزی و مرادی و پیش تر از آن انتصاب سعید مرتضوی یکی از متهمان پرونده کهریزک به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی، اینبار گفته می شود احتمال کناره گیری اسفندیار رحیم مشایی از سمت رئیس دفتر رئیس جمهور وجود دارد.
گفته می شود احتمال دارد مشایی بعد از کناره گیری از رئیس دفتری احمدی نژاد به عنوان رئیس سازمان هدفمندی یارنه ها از سوی دولت معرفی شود.
سازمان هدفمندی یارانه ها هم اکنون بدون مسئول است و پیش ازاین بهروز مرادی رییس سازمان هدفمندی یارانه ها بود که با حکم رئیس جمهور جایگزین ابراهیم عزیزی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری شد.موضوع مطلب :

مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور:کسی جرات حمله به ایران را ندارد
مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور درباره تهدیدات دشمن مبنی بر حمله نظامی به ایران اظهار داشت: کسی جرات و قدرتش را ندارد که به کشور ما حمله کند چرا که ما اهل کربلا و عاشورایی هستیم.
 فارس: یادواره شهدای اطلاعات و عملیات لشگر ویژه 25 کربلا در هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندهان لشگر 25 کربلا، مسئولان استان، شهرستان‌های نوشهر و چالوس، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، اسرا و مفقودین در نمک آبرود چالوس برگزار شد.
سردار مرتضی قربانی فرمانده لشگر 25 کربلای مازندران در دوران جنگ و مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور در این مراسم طی سخنانی گفت: حدود 218 شهید از اطلاعات لشگر 25 کربلا تقدیم انقلاب شده است که در میادین می‌ن، جلوی تیربار دشمن در حین هدایت نیروهای زرهی به سمت دشمن و عنوان‌های مختلف دیگر به شهادت رسیدند.
* نیروهای اطلاعات چراغ راه لشگر 25 کربلا بودند
وی افزود: نیروهای اطلاعات در طول هشت سال دفاع مقدس خط‌شکن و چراغ راه لشگر 25 کربلا بودند.
مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور بیان داشت: بیش از 500 نفر از نیروهای اطلاعات حماسه‌آفرینی کردند و موفق شدند دشمن را منکوب کرده و شکست سنگین و همیشگی را بر آن وارد آورند.
قربانی اظهار داشت: دشمن برای کشور ما دو برنامه شش ماهه داشت که نخستین آن کودتا در شش ماه اول 59 بود و سپس در شش ماه دوم تحمیل جنگ بر ما بود که نشست آن در کشور اردن انجام شد.
* دشمنان رهبری و ولایت فقیه و علمای ما را نشناختند
وی افزود: کودتای دشمن که معروف به کودتای نوژه بود در نطفه خفه شد و 59 نفر از نیروهای آن‌ها دستگیر و اعدام شدند.
قربانی ادامه داد: پاسپورت‌های این عده از نیروهای کودتای نوژه آمریکایی، انگلیسی، فرانسوی و اسرائیلی بود.
مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: دشمنان، رهبری و ولایت فقیه و علمای ما را نشناختند و نمی‌دانند که این‌ها به قرآن و اهل بیت وصل هستند.
وی بیان داشت: ما باید ولایت فقیه و رهبری خود را بشناسیم و اگر نشناسیم قاطعا در بعضی مسائل دچار مشکل می‌شویم.
قربانی خاطرنشان کرد: این حکومت از آن اهل بیت و ولایی است و این انقلاب هدایت‌گر است و ما امروز در سکوی دفاع از تمامیت ارضی اسلام و اهل بیت هستیم بنابراین وظیفه سنگینی داریم.
* ما باید در رکاب رهبر معظم انقلاب باشیم
وی اظهار داشت: امروز ما با قدرت الهی به اینجا رسیدیم و موفقیت‌های بزرگی را بدست آوردیم.
مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور افزود: ما باید در رکاب رهبر معظم انقلاب اسلامی که ادامه دهنده راه شهدا هستند باشیم و اگر کوتاهی کنیم در روز قیامت باید پاسخگوی شهدا باشیم.
مشاور ستاد کل نیروهای مسلح کشور درباره تهدیدات دشمن مبنی بر حمله نظامی به ایران اظهار داشت: کسی جرات و قدرتش را ندارد که به کشور ما حمله کند چراکه ما اهل کربلا و عاشورایی هستیم.
وی تصریح کرد: 44 کشور به صدام در جنگ تحمیلی بر علیه ما تسلیحات نظامی دادند و 25 کشور نیز به او به‌خاطر حمله به ایران مدال دادند.
موضوع مطلب :
1   2   3   4   5   >>   >   
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 473
  • بازدید دیروز: 3484
  • کل بازدیدها: 11078515
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 473
  • بازدید دیروز: 3484
  • کل بازدیدها: 11078515