سفارش تبلیغ
صبا
 
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
علیرضااحسانی نیا
درباره وبلاگ


در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
صفحات وبلاگ
نویسندگان
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سرنوشت انقلاب اسلامی به آراء مردم بستگی دارد، گفت: نباید انقلاب اسلامی ایران به دست افرادی سپرده شود که مقابل فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی حرف دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار از فارس، سردار سرلشکر پاسدار‌ محمدعلی جعفری بعد از ظهر امروز در همایش بررسی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران در حسینیه عاشقان کربلای این شهرستان اظهار کرد: همه دستاوردهای حال حاضر نظام اسلامی ایران را مدیون شهدا انقلاب اسلامی ایران هستیم.
وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم که راه این شهدای گرانقدر را حفظ کرده و‌ درک عمیقی از انقلاب اسلامی ایران داشته ‌و به تکلیف انقلابی خویش به خوبی عمل کنیم.
 
*هیچ انقلابی پس از پیروزی سابقه این همه بقا و ماندگاری را نداشت
 
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به گذشت بیش از 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خاطر نشان کرد: گذشت 38 سال، زمان زیادی برای یک انقلاب است، هیچ انقلابی پس از پیروزی سابقه این همه بقا و ماندگاری را نداشت، بزرگترین انقلاب‌ها پس از 15 تا 20 سال به انحراف کشیده شد و از اهدافی که انقلابیون داشتند دور شد.
‌وی در تشریح علت‌ موضوع گفت: ‌‌وقتی انقلابیون در حاکمیت قرار می‌گیرند محافظه کار می‌شوند و انقلابیونی که در حاکمیت قرار نمی‎گیرند به دلیل کهولت سن دچار مسائل مادی و دنیایی شده و از انقلاب اسلامی فاصله می‌گیرند، ولی در انقلاب اسلامی ما این اتفاق نیافتد.
وی با بیان اینکه ‌در انقلاب اسلامی ریزش داشتیم ولی میزان رویش‌ها بیشتر بود، اظهار داشت: روز به روز پیوند بین مردم و رهبر انقلاب اسلامی ایران بیشتر شد و به دلیل دینداری، مذهب اعتقاد به فرهنگ عاشورا و گره خوردن انقلاب اسلامی با عاشورا شاهد ماندگاری انقلاب اسلامی ایران بودیم.
 
*قرار گرفتن انقلاب در مسیر اصلی را مدیون رهبر انقلاب اسلامی و مردم هستیم
 
جعفری با اعلام اینکه بعد از گذشت 38 سال، انقلاب اسلامی روی خط دقیق اولیه و صراط مستقیم در حال حرکت است، بیان داشت: قرار گرفتن انقلاب در مسیر اصلی را مدیون رهبر انقلاب اسلامی و مردم هستیم.
وی با بیان اینکه رهبری‌ و مردم به ‌نقش تعیین‌کننده در ماندگاری انقلاب اسلامی داشته‌اند، تصریح کرد: اما مسئولان در این مسیر متاسفانه نتوانستند نقش خوبی ایفا کنند و اگر مسئولان همراه انقلاب اسلامی ایران بودند مسیرهای پیشرفت انقلاب بسیار بیشتر از این چیزی بود که در حال حاضر شاهد هستیم.
فرمانده سپاه پاسداران یادآور شد: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران پیشرفت علمی، دفاعی و امنیت است، عامل ماندگاری انقلاب اسلامی ایران امام امت و امت مسلمان ایران اسلامی است که به صورت معجزه‌وار انقلاب اسلامی را سطح جهان به خوبی رواج دادند و روز به روز ارتباط بین امام امت و امت در حال تقویت است.
 
*صدور انقلاب اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس آغاز شد
 
وی با اعلام اینکه صدور انقلاب اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس آغاز شد، گفت: آمریکا با هدف کنترل و مهار انقلاب اسلامی جنگ را به ما تحمیل کرد، ولی خود امام راحل فرمودند که در جنگ انقلاب‌مان را به جهان صادر کردیم، در جنگ همه کشورها مقابل ایران اسلامی ایستادند و مردم بر اساس اصول اسلامی پشت سر رهبر انقلاب اسلامی ایران قرار گرفتند و زمینه صدور انقلاب اسلامی فراهم شد.
جعفری یادآور شد: ایستادگی مردم ایران در دوران دفاع مقدس باعث شد که امروز انقلاب اسلامی در عراق، سوریه، لبنان، لیبی، فلسطین و غزه یکی از مطالبات جدی مردم این کشور‌ها باشد و مردم این کشورها به انقلاب اسلامی ایران پیوستند.
وی اضافه کرد: بسیاری از انسان‌های آزاده جهان به این نتیجه رسیدند که انقلاب اسلامی ایران بهترین الگو برای ایستادگی در برابر ظلم و ستم غربی‌هاست و حتی بسیاری از مردم به صورت انفرادی انقلاب اسلامی ایران را درک کردند.
 
*ایستادگی در برابر آمریکا و اسرائیل مطالبه برخی کشورهای منطقه شده است
 
فرمانده سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: به برکت امام امت و امت امروز بسیاری از انسان‌های آزاده جهان و منطقه خاورمیانه به صورت امت واحد حول انقلاب اسلامی ایران ایستادگی در برابر آمریکا و اسرائیل را مهمترین هدف خویش می‌دانند و این موضوع دستاورد بسیار بزرگی است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دارای دو بعد بیرونی و داخلی است، افزود: در بعد بیرونی انقلاب اسلامی به اهدافی که داشت به خوبی رسید و انقلاب اسلامی به خوبی در حال صادر شدن است، در بعد داخلی نظام اسلامی باید تحرکات بیشتری انجام شود.
جعفری یادآور شد: در داخل کشور هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شود که از جمله آن استقرار نظام اسلامی در سطح ادارات و ارگان‌های دولتی است.
 
*انقلاب اسلامی ایران ‌به هیچ عنوان از بین نمی‌رود
 
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به برکت قرار گرفتن در پناه اسلامی به هیچ عنوان از بین نمی‌رود، افزود: دشمن تا کنون تلاش‌های زیادی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی را در برنامه کاری خویش قرار داد ولی کمترین موفقیت در این زمینه کسب کرد.
فرمانده سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: برای اسلامی شدن ادارات و نهادها باید به صورت همه جانبه اقدام اساسی انجام شود، انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای در حال پیش‌روی است، در داخل نظام 80 درصد مردم معتقد به اصول انقلاب اسلامی، مجری سیاست‌های رهبر انقلاب اسلامی و سیاست ضداستکباری نظام اسلامی را قبول دارند، از جانب مردم مشکلی متوجه انقلاب اسلامی ایران نیست، مشکل ما عده‌ای از افرادی که ادای انقلابی بودن را دارند ولی وقتی در حاکمیت قرار می‌گیرند به دنبال منافع حزبی و معتقد به اصلاح جامعه منهای استفاده از منویات اسلام هستند.
 
*برخی از مسئولان ‌معتقدند ‌غربی‌ها باید برای ایران امنیت و آسایش ایجاد کنند
 
وی بیان داشت: برخی از مسئولان اعتقاد دارند که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، دیگر از لباس انقلابی بودن خارج شویم به قول خودشان رسیدگی به مردم را یکی از وظایف اصلی خودشان اعلام می‌کنند ولی در عمل با پناه گرفتن به شعار حمایت از مردم چشم به کمک غربی‌ها دوختند و معتقدند که غربی‌ها باید برای ما امنیت، آسایش ایجاد کند و این در حالی است که رهبر انقلاب اسلامی ایران بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند، اقتصادی که زمینه توسعه همه جانبه کشور را فراهم می‌کند.
جعفری با اشاره به جریان فتنه 88 که شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را مطرح کرده بودند، افزود: این افراد که تعداد آنها اندک بود معتقد بودند که ما فقط به فکر مردم خودمان باشیم و این در حالی است که ماهیت انقلاب اسلامی ایران شعار ظلم‌ستیزی است، اگر قرار باشد انقلاب اسلامی ایران فقط به فکر مردم خویش باشد پس تکلیف شعار ظلم‌ستیزی ‌چیست، و این در حالی است که این افراد در عمل به فکر مردم نبودند.
 
*ماندگاری انقلاب اسلامی ایران مساوی با توسعه دین خدا در روی کره زمین است
 
وی یادآور شد: برخی اعتقاد دارند وقتی در حاکمیت قرار گرفتیم با چشم دوختن به غربی‌ها به مردم برسیم، آنها معتقدند که غرب برای ما آسایش و امنیت ایجاد می‎کند.
جعفری خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران زمانی می‌تواند در درون کشور به رشد و بالندگی برسد که نگاه حمایت گرفتن از غرب برداشته شود و دستگاه‌های ما مبنی بر دیدگاه‌های اسلامی به فکر رفع مشکلات مردم باشند.
وی تاکید کرد: ماندگاری انقلاب اسلامی ایران مساوی با توسعه دین خدا در روی کره زمین است، جمهوری اسلامی ایران بدون انقلاب اسلامی معنی ندارد و این موضوع یکی از مواردی بود که امام راحل بارها روی این موضوع تاکید داشتند.
 
*عامل ماندگاری انقلاب اسلامی در حال حاضر شرکت در انتخابات و نیز درست انتخاب کردن است
 
فرمانده سپاه پاسداران یادآور شد: رهبر انقلاب اسلامی ایران به خوبی عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی ایران را در سخنان متعدد خویش مطرح کردند، عامل ماندگاری انقلاب اسلامی در حال حاضر شرکت در انتخابات و نیز درست انتخاب کردن است، همه چیز انقلاب اسلامی ایران در دست مردم است.
وی اضافه کرد: مردم‌سالاری دینی به خوبی در کشور ما اتفاق می‌افتد، دموکراسی‌ترین حکومت روی زمین  انقلاب اسلامی ایران است، به عنوان نمونه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از 12 هزار نفر و در انتخابات ریاست جمهور نیز فقط 6 نفر پس از بررسی صلاحیت‌ها با همدیگر رقابت کردند.
فرمانده سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: در کشور ما در 22 بهمن رفراندوم انقلاب اسلامی برگزار می‎شود و در پای صندوق رای مردم به نقش آفرینی می‎پردازند.
 
*تندروهای مجلس ششم طرح توقف شعار انقلاب اسلامی را مطرح کردند
 
وی با اشاره به مشکلاتی که برای کشور در مجلس ششم ایجاد شد، گفت: در دوران اصلاحات تندروهای این جریان طرح توقف شعار انقلاب اسلامی را مطرح کردند، برخی از افرادی که محتاط‌تر بودند، به این تندروها اعلام کردند شما پای هدف‌تان بایستید ولی کمی عاقلانه‎تر رفتار کنید، ولی اهداف این جریان لو رفت و کاری نمی‎توانستند انجام دهند، در مجلس ششم عده‌ای تحصن کردند که جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند.
جعفری در تشریح افراد انقلابی گفت: اگر نگاه مسئولان برای پیشرفت کشور به سمت و سوی غرب دوخته شد این افراد نمی‎توانند انقلابی باشند، برخی‌ها که نگاه به غرب دارند می‌توانند عامل نفوذ در کشور باشند.
وی با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی ایران تکلیف ما را در انتخابات به خوبی روشن کردند، افزود: شرکت در انتخابات و درست انتخاب کردن راه ماندگاری انقلاب اسلامی ایران است.
 
* نباید انقلاب اسلامی به دست افرادی سپرده شود که مقابل فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی حرف دارند
 
فرمانده سپاه پاسداران یادآور شد: اگر بفهمیم رای ما چه اثری دارد به آسانی از رای خودمان نمی‌گذشتیم، سرنوشت انقلاب اسلامی به آراء مردم بستگی دارد، نباید انقلاب اسلامی ایران به دست افرادی سپرده شود که مقابل فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی حرف دارند، کسانی که در مجلس ششم تحصن کردند به بهانه کمک به مردم به فکر قدرت‌طلبی خویش بودند کسی می‎تواند به فکر مردم باشد که تفکر دینی داشته باشد، دینداران واقعی برای کمک به مردم از جان و مال و قدرت می‎گذرند و این موضوع باید مورد نظر قرار گیرد.
وی در پایان گفت: در طرح نفوذ دشمن لازم نیست که آمریکایی در داخل کشور مسند قدرت و کرسی را به دست بگیرد همین که فرد ایرانی نگاه به غرب داشته باشد و صاحب کرسی باشد نفوذ انجام شده است.
موضوع مطلب :
رئیس کمیسیون برجام با اشاره به محکومیت کرباسچی به عنوان یکی از اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به خاطر فساد اقتصادی تصریح کرد: ما وظیفه داریم واقعیت‌های تلخی که در جامعه وجود دارد به همراه عناصری که میان قدرت و ثروت پیوستگی ایجاد می کند به گوش مردم برسانیم.

نزدیک شدن کانون‌های ثروت به احزاب مختلف در آستانه انتخابات این روزها از این جهت حساس شده است که برخی از احزاب که لیست هایی هم برای حضور در انتخابات تهیه کرده‌اند از افرادی که سابقه فساد اقتصادی در کارنامه خود دارند، هزینه هایی دریافت کرده‌اند.

نزدیک شدن مفسدان اقتصادی به این احزاب از آن جهت که این احزاب و کاندیداهای متبوع آنها با نظر کسانی که سابقه فساد در کارنامه خود دارند، قابل تأمل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار ،علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس در گفت و گو با دانا در خصوص حزب اعتدال و توسعه و کانون ثروتی که به این حزب پول داده است اظهار داشت: علی ترقی جاه یکی از دلالان کرسنت و نماینده حمید جعفر در سال 83 بود.

وی با اشاره به فساد ترقی جاه در جریان قرارداد کرسنت تصریح کرد: حزب اعتدال و توسعه که امروز توسط روحانی حمایت می شود و از طرفی سخنگوی دولت نیز یکی از موسسین این حزب بوده و لیستی برای حضور در انتخابات تهیه کرده است، از علی ترقی جاه پول دریافت کرده است.

این نماینده مجلس با اشاره به محکومیت کرباسچی به عنوان یکی از اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به خاطر فساد اقتصادی تصریح کرد: ما وظیفه داریم واقعیت‌های تلخی که در جامعه وجود دارد به همراه عناصری که میان قدرت و ثروت پیوستگی ایجاد می کند به گوش مردم برسانیم.

زاکانی در پایان تصریح کرد: مردم باید تصمیم بگیرند اما باید بدانیم که قطعاً نمی شود به کسانی اعتماد کرد که حامیان مالی آنها مفسدین اقتصادی و محکومین اقتصادی بوده‌اند و از این لحاظ باید بیشتر مراقب بود.
موضوع مطلب :

چه بد مردمانی هستند شهرت طلبان و مقام خواهان...بسم اله الرحمن الرحیم
دنیا در حال گذر است و انسانهای داخل آن در حال رشد و نمو فکری،بدنی،شخصیتی،ادبی و شعور و معرفت خود هستند
بعضی در این مسابقه پیروز می شوند و بخشی در راه می مانند و بعضی دیگر فقط نام آنها را با خود به یدک می کشند
انسانیت انسانها بسته به عملکردی است که از خود بروز می دهند؛بروزی که نشات گرفته از باور و اعتقاد و وجدان بیدار یا خفته آنهاست
روح بیداری و بصیرت اگر در انسانها پدیدار نشود ، انسانها را به مثابه یک مرده ی متحرک نشان می دهد
و من احساس می کنم که در این دنیای در حال گذر انسانها خیلی ها مرده ی متحرک و خیلی ها زنده ی متحرک و خیلی کم از آنها بیدار متحرک هستند
و اما آنهایی که مرده و زنده ی متحرکند کسانی هستند که احساس ندارند و فقط خواهان گذران زندگی هستند و سرنوشت برایشان مفهومی ندارد و در لاک خود بدنبال روزمرگی هستند
و کسانی که بیدار متحرک هستند آنهایی هستند که در تلاطم روزگار از حزب باد پیروی نمی کنند و زندگی آنها همچون نظاره گرانی است که هم مسلکان را نشانه گرفته و منتظرانی هستند که امید در هم کیشانشان زنده گردد و سرنوشت دیگران را بشمارش در می آورند
خودباختگی و خودفراموشی منبعث از دنیاطلبی است و انسانهای امروزی که در این گروه جای دارند کسانی هستند که اصول را زیر پا له می کنند و در باور و عملکرد خود و دیگران اصلاحی را بر نمی تابند و عدالت را با شمشیر زبان خود ذبح می نمایند و منافع خود را در اعتراض می بینند و صدای ملت را شنوا نیستند و مردم سالاری را با مومن سالاری معاوضه می کنند
چه بد مردمانی هستند خودباختگان و خودفراموشان...
شهرت طلبی و مقام پروری زائیده رانت خواهی و رابطه طلبی است و آدم های دیروزی و فردایی در آن ماوایی ساخته اند و در محل سکونت خود بدنبال کسب آبروی تظاهری هستند که انسانیت را غرور و دیگران را همچون نوچه می پندارند که همیشه در برابر او تعظیم می نمایند.آنها اصول را در شعار می خواهند و اصلاح را در منفعت فردی و خانوادگی و عدالت را برای دیگران می دانند و صدای ملت را فراموش می کنند و مردم سالاری را در انتخابات و مواقع خطر حس می نمایند
چه بد مردمانی هستند شهرت طلبان و مقام خواهان...
خادم ملت و ولایت
علیرضااحسانی نیا
موضوع مطلب :

 

آخرین لیست اسامی 1121 نامزد از تایید صلاحیت شدگان در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بصورت pdf از طرف فرمانداری تهران منتشر شد.
موضوع مطلب : لینک pdf اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده, علیرضااحسانی نیا
آخرین لیست اسامی 1146 نامزد از تایید صلاحیت شدگان در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار از تسنیم و مشرق؛آخرین لیست اسامی 1146 نامزد از تایید صلاحیت شدگان در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به شرح ذیل است.

1 مهدی محجوبی
2 سیده فاطمه حسینی
3 حمید سروش
4 حمید بختیاری
5 مهدی جعفری
6 اصغر گرانمایه پور
7 حسن یوسفی
8 جمشید رباط میلی
9 بیژن هادی
10 محمدعلی رجائی نیا
11 مرتضی مجیدی راد
12 عبدالرضا هاشم زائی
13 محسن باقری
14 سعید سروش زاده
15 سیدمجتبی میری
16 مهدی ترحمی
17 محمد عابدپور
18 محسن عابدینی پور
19 محسن شیرمحمدی زفره
20 فاطمه اصلان زاده
21 نازیلا آفندیده
22 مروارید گلزارفر
23 سیده حمیده قدیری
24 علی اکبر کائدخورده
25 فاطمه سعیدی
26 طیبه حسن زاده مقدم چیرانی
27 فتاح نیازی
28 علی سبحانی
29 وحید علی اکبری
30 علیرضا محجوب
31 سلیمان ابید
32 معصومه انوری
33 یداله باذلی
34 علیرضا احمدی
35 منوچهر حسنی گرپی
36 احمد درهوشت
37 افشین نخبه فلاح
38 عبدالرضا اسدی قنبری
39 سیدمحمد ارمکان
40 نبی الله احمدلو
41 محمد توانا
42 امیرحسین تات
43 حسن رضائی
44 جواد حسن زاده باقی
45 محمدتقی قزل سفلی
46 سیدعبداله طباطبائی
47 محمد بهروزی
48 زهرا شکرآمیز
49 نسرین شاه محمدیان
50 حبیب اله خواصی
51 محمدعلی لطفی
52 علی رضا نظری
53 محمدطاهر علی عسگری
54 هادی ثروتی
55 زهرا سویزی
56 جعفر گلشن روغنی
57 محمد سلطانی
58 محمدحسین قیصری
59 زهرا اعیان منش شاد
60 علیرضا خانی زادساران
61 مهدی عبدالوند
62 احمد سرخوش
63 ولی الله یوسفی
64 علی شفائی هریس
65 مینا متولی
66 ابراهیم داروغه زاده زواره
67 محمد رضا ایمانی
68 طیبه سیاوشی شاه عنایتی
69 صدیقه وطن خواه
70 امین امیری
71 ابراهیم ایران نژادعلمداری
72 داود زارع
73 مجید بهنام
74 مجید اصغرزاده
75 فریده چیت ساز
76 سجاد صفرپورطاهر
77 یداله دقیقی
78 مژگان آژیده
79 جواد مرادی
80 وحید شریعتمداری
81 احمد انجم شعاع
82 فرشاد فرهادی
83 سیاوش رشیدی
84 صادق مهدوی
85 محمدرضا بادامچی
86 اکبر ولی زاده
87 مرتضی معدنی پورکرمانشاهی
88 محمدحسین زارعی
89 شمس اله محمدی
90 زینت پارساخو
91 طیبه سادات اسماعیلی
92 شهلا محمودی
93 داود سلیمانی زاده
94 سیداسماعیل موسویان
95 محمد سقائی
96 فرشته چیت ساز
97 بهجت ترابی پریدری
98 فرزانه مقتدر
99 سیف اله حدادی
100 زهرا پوربناء
101 صفرعلی امرائی
102 محمداقبال علی اصغری
103 فاطمه عیوضی
104 حجت طیران
105 حسین خزلی
106 حسین امامی
107 غلامرضا صادقی
108 حسن عابدین پور
109 رضا کوثری
110 علی اکبر جلیله وند
111 عصمت سوادی
112 فاطمه آباد
113 کاظم تبرائی
114 مریم دائی همدانی
115 سیدناصر حسینی
116 حمید امیر حسینی
117 قادر طراوت پور
118 حمید پورصادق قدیم
119 محمدحسین کریمی
120 راشد جوادی سلطان آبادی
121 سامان خلیلیان
122 سیدمحمدصادق رشیدی فرد
123 علیرضا هاتفی اردکانی
124 سیدروح اله حسینی
125 عبدالعلی رحمانیان
126 علی حاجی آقازاده وحیدی
127 مجتبی عباس نژادمتانکلائی
128 علی روزبهانی
129 مرتضی تفرشی
130 احمد کرمی
131 منصور اسکندری رازلیقی
132 هانیه کیانا
133 سیدابوالفضل ابوالفضلی
134 عبداله علی مردانی
135 بیژن سلطانی فرد
136 امین کرباسی سلماسی
137 محمدجواد چرخ کار
138 سجاد ابراهیمی
139 سید محمود تاج زاده قهی
140 فاطمه میرسعیدقاضی
141 خسرو جلالیان جوادپور
142 مهدی غلامعلی مجدآبادی کهنه
143 اسمعیل ناصری
144 محسن فتاحیان
145 امید واضحی آشتیانی
146 محمدرضا دشتی اردکانی
147 عبدالهادی مطلق
148 عباس تقی پور
149 سودابه جلیلی
150 علیرضا گل دامن
151 مجتبی جوادی
152 سیدابوالقاسم هاشمی
153 محمدعلی برقی
154 رقیه مختاری
155 ابوالفضل کرمی
156 سیدابوالحسن رضوی
157 حسن سبحانی
158 جعفر معصومی
159 سید محسن یحیوی
160 علیرضا ساوچی
161 داود محمدی
162 حبیب سهرابی پارسا
163 اکرم رفیعی نیسیانی
164 حسین شریفی جزه
165 محمد ولی زاده
166 محمد مسعود شمع چی
167 عبداله پورجوان
168 بهنام ملکی
169 فاطمه سمواتی
170 علی فتحی
171 محسن کلانتری سپهر
172 رضا بحری
173 ابوذر طوقانی
174 اسکندر یارنسب
175 ایراندخت فیاض
176 ابوالفضل سروش
177 اسمعیل ثمنی
178 سید محمد شفیعی
179 لیلا وطن خواه کاشی
180 میریحیی فخری
181 جواد ربانی
182 سمانه زارع مجتهدی
183 محمدرضا فردپارسا
184 فاطمه رهبر
185 رضا برنگی
186 محمد ناظمی اردکانی
187 حجت اله عبدالملکی
188 صالح محقق حضرتی
189 امیرحسین یوسف دوست
190 سیدحبیب عجایبی
191 اسداله کبریایی
192 محمدهادی داودی
193 مصطفی انصاری
194 سیدرضا میرزائی
195 ابوالفضل ربیعی
196 عباس کاظمی نجف آبادی
197 مهدی محمدی
198 علیرضا طاهری
199 حسام الدین واعظ
200 مجتبی عسکرزاده
201 منوچهر بهمنی
202 اسماعیل میرزائی
203 بیژن برخورداری
204 کیارش یزدان فر
205 محمدرضا اسدی
206 جمشید خسروی
207 لیلا رمضانی
208 معصومه ملکی
209 هانیه سادات اعزاز
210 فتح اله مرادی واسکسی
211 ابراهیمعلی سلیمی
212 علی تیرگر
213 رضا مرادی مدیران
214 محمد سلیمانی
215 مهدی شریفی
216 بتول جوانشیر
217 عبداله هاشمی
218 محمدرضا ملکی کهکی
219 محمدرضا نجفی
220 محمدرضا شمس
221 مهدی نجفی
222 منیژه محمدزکی
223 سکینه حصارکی
224 علی علی رضانژاد
225 سیدکمال حسینی
226 محمدحسین پاشنه طلا
227 محمدحسین شوشتری
228 محمدجواد عامری شهرابی
229 افشین پروین پور
230 حسین حسین زاده
231 علی نجفی خوشرودی
232 امید باقرزاده نمازی
233 محمدحسن وکیل پور
234 خدایار عبداللهی
235 علیرضا اصغری اصل شهریور
236 مهدی قشقائی
237 سیدمرتضی حسینی
238 احمد آلیاری
239 معصومه شیرزادی
240 سیدیدالله شیرمردی
241 ایمان تباری
242 محمدرضا کیوانفر
243 حسین نوری
244 زهرا کتابی
245 علی بختی آرانی
246 منیره نوبخت
247 سید محمد موحد
248 محمدعلی جلیلیان طبری
249 والح توکلی
250 احمدرضا برقبانی
251 محمود جمشیدوند
252 قاسم ریوندی
253 محمدرضا رمزگویان
254 عبداله خاتمی فر
255 علیرضا احسانی نیا

256 رضا مسکنی بیجارپسی
257 فاطمه میرعزیزی
258 مهدی باسمچی
259 لمیعه فتاحی راد
260 غلامرضا آجورلو
261 علیرضا احمدی
262 سیدعلی موسوی
263 عباس معصوم زاده
264 رجبعلی محمودیان
265 حسین شیخ الاسلام
266 مصطفی کاشی ساز
267 سمانه صادق بیگی
268 حسین هاشمی فر
269 محمدرضا جلیلی
270 علی حسینی
271 محمد یوسفی
272 مهدی یزدان پناه
273 اسماعیل خیرآبادی
274 سیدعلی سیدپورآذر
275 صفرعلی محمدی
276 محمدباقر کیانی
277 وجیهه الهامی نژاد
278 علی همت عندلیبی
279 سهیلا خدامی
280 پرویز بهمئی
281 مجتبی رضائی
282 زهره الهیان
283 سعید نجار
284 نادر احمدین
285 مصطفی ملاصالحی
286 آریا خانی
287 حسین شیخی ساری
288 مرضیه مرادی
289 الهام شگفته
290 رضا مرادی
291 حجت اله مقیمی
292 محمدتقی مرادقلی
293 سید محمد رضا مرندی
294 فیروز اصلانی
295 حبیب الله فراهانی
296 محمدرضا حمزهء
297 نیک زاد پرسته
298 مهرداد جوانمردی
299 محمود قاسمیان
300 محمدرضا رنجبرفلاح
301 محمد صادق صالحی منش
302 علی یوسف پور
303 مقداد حاجی محمدعلی جهرومی
304 محمدرحیم اکبری
305 محمدرضا علائی
306 محمدصادق ناجی
307 معصومه السادات حسینی کلهرودی
308 مقداد همتی
309 کریم حمدی
310 محمد صفری
311 جلال مالمیر
312 عباس نیکوپور
313 سید محمد میر کاظمی
314 شهناز محمدی
315 محمدمهدی اسماعیلی
316 محمدتقی خوش خواهش
317 میرحیدر جعفری حصارلو
318 رسول جماعتی
319 قاسم بهرامی زاده
320 مصطفی نیکپور
321 مصطفی خزائی کوهپر
322 غلامعلی ولائی
323 نرگس عموقلی میر آخوری
324 سعیده امامی قشلاق
325 ساسان والی زاده
326 حمیدرضا مداح
327 حمیدرضا رضائی پناه
328 محمدابراهیم آئینه وند
329 نوشین قناعتگر
330 رحیم معصومی
331 صبا میرزائی مقدم
332 حمید ایرانشاهی
333 حمید فانی ملکی
334 سیدمحمد موسوی صالح
335 عباسعلی مهرعلیان
336 یعقوب توکلی واسکس
337 فتح الله ملکی
338 سیدسعید سمائی
339 مجتبی ملابخشی
340 سعید نیکخواه بهرامی
341 مجید زارعی
342 محمود عزیزی سلدوز
343 حسن یاسری
344 علی طاهری
345 داود خضرائی وژده صادقی
346 طاهره همیز
347 غلامرضا مشیری
348 حمید معین فرد
349 سیدرسول حسینی ترکی
350 علیرضا نظری اسفنگره
351 سیدابوالفضل نورانی
352 ابراهیم کارخانه ای
353 فرهاد فیروزنیا
354 ماشااله محمدی
355 مجید کریملو
356 زهرا زینعلی
357 حسین رمضانی خردمردی
358 جعفر جعفری
359 محمدرضا دولتی
360 حیدر شریعت زاده
361 علی نجات بخش اصفهانی
362 مجید اسدی
363 محمدهادی زاهدی وفا
364 حمید قدیانی
365 رضا همتی سرخه
366 مهدی شهبازی
367 سیدمحمدحسن ابوترابی فرد
368 علی مهرعلیان
369 معصومه پاشائی بهرام
370 هاجر فلاح توتکار
371 محمدنبی آقاتقی
372 الهام شریفی
373 نیک روز علیزاده
374 امیررضا سلطانی
375 محمود حسینی
376 صالح همتی
377 ابراهیم عزیزی
378 اشرف جوشن
379 فرهاد اخترشناس
380 ابوالحسن کتابی فرد
381 سیدمجتبی میررضائی رودکی
382 سالار صابرزعمیان کاظمی
383 علی شالفروش
384 فاطمه مطیع
385 حسین مفتح
386 علیرضا فرانیاء
387 سیدسعید موسوی
388 عباس امیری پور
389 محمد ثابت اقلیدی
390 علی صداقتی
391 علیرضا جمالی
392 علیرضا محمدی آریا
393 سیدحسین کیا
394 بابک جانفشان
395 محمدامین زکی زاده
396 علی معارفیان
397 محمدطاها عبدخدائی
398 مجید با شعور سردرودیان
399 یاور انصاری
400 مجتبی طاهری
401 مظاهر حامی کارگر
402 سعید باقری
403 رضا جهانگیری فر
404 محمدحسین جمالی آشتیانی
405 منصوره حسنی طاهری
406 حمیدرضا احمدی هرندی
407 علی حاجی حسینعلی
408 مهرداد بذرپاش
409 سعید کوزه گران بجستانی
410 خلیل بسطامی
411 پژمان شمس
412 محمد طاهری
413 مهرداد امیری جهرمی
414 نصرالدین امین ورزلی
415 کامران عشایری
416 عبدالرحیم حبیب الهی
417 حمیدرضا سلیمانی
418 داود قربان زاده
419 غلامرضا حیدری
420 سیدمرتضی موسوی محب
421 علیرضا پورنقی
422 فرشید طهماسبی
423 شهریار یاسی
424 کیوان شیروئی
425 رضا ساریخانی
426 حمیدرضا اشرفی
427 محمود مقدم
428 محمود فاضلی
429 رامین کاشف آذر
430 محمد موسی خانی
431 مسعود کریم پورنطنزی
432 ناصر رحیم زاده جهانداری
433 دیار عزیزی
434 عباس دهقانی
435 رضا کرامتی
436 بیژن رنجبر
437 زهرا تقی لو
438 صفیه جعفری
439 رضا مؤمنین
440 فریده اولادقباد
441 محمدرضا صناعی
442 مجتبی توتونچی
443 سیدمرتضی حسینی
444 جواد کریم زادگان
445 محمدرضا عامری برکی
446 ولی اله بزرگمهر
447 محمدحسین سامی
448 محمدهادی اردبیلی
449 احمد مشیدی
450 مهرداد زمانی فرد
451 آزاد امیدوار
452 ضیاءالدین نجفی جیلانی
453 جواد مهاجری
454 محمدعلی جم
455 محمد جمشیدی
456 ابراهیم سحرخیزتشریق
457 کاظم جلالی
458 احمد مالکی
459 محمد صادق پور
460 جعفر هاشمی پور
461 محمدرضا کشوری
462 سیدیحیی میرمعینی
463 مسعود پیرمرادیان
464 عبدالرضا دانشی
465 بیژن محمدی
466 محسن شریف زاده جشوقانی
467 بهمن صالحی جاوید
468 سهراب اشرفی
469 فاطمه منصوریان
470 کریم جعفری
471 محمدرضا شکوهی
472 عباس دادرس
473 فاطمه سادات هاشمی
474 علیرضا سعیدآبادی
475 عرفان خسرویان چم پیری
476 مجید نقوی
477 حمید محمدی
478 فرزاد اسمعیلی
479 پرویز افروغ
480 اکبر نوبخت ساران
481 مصطفی واحدشیرتری
482 محمد حشمتی
483 حسین ابراهیم نیا
484 علی اکبر کریمی
485 حسین بهاءلوهوره
486 مختار کلانتری
487 محمد آقامیرزائی
488 غلامحسن ساجدی آبکنار
489 مجتبی محمدحسینی
490 مهدی شیرین پور
491 محمدجواد فتحی
492 نزهت شبان آزاد
493 مرتضی یاراحمدی
494 کیانوش کردی
495 غلامرضا محمدنژادفردقره لر
496 عوض حیدرپورشهرضائی
497 نسرین بنانی
498 ابوالقاسم حسینجانی میاندهی
499 رحمت ابراهیمی
500 شهرام لرستانی
501 فاطمه سنگی
502 محسن قاسمپور
503 حامد صادقی ولوجردی
504 علیرضا جبه دار
505 مهدی محمدی
506 حسن بابائی
507 پیام رحیمی زاده
508 عاتکه موسوی نسل خامنه
509 سیدرضا قدیری
510 علیرضا رحیمی
511 جلال سهرابی
512 سیدرضا هاشمی
513 حسین محمدی
514 ابراهیم افتخاری
515 حجت اله ذوالفقاری
516 مجید سلیمانی نجف آبادی
517 عبدالله امیری دوگاهه
518 جعفر بختیاری
519 رباب جدیری ناصری
520 زینب مینا امیری مقدم
521 حسین اکبری درگاهی
522 محمدتقی باقریان جمنانی
523 مرتضی جعفرخانی
524 عفت اسکندری بقائی
525 وحید درخش احمدی
526 هومن اهرامی
527 میثم کربلائی آقاجانی
528 وهاب عزیزی
529 پروین امینی
530 سیدمحمد غرضی
531 محمدعلی وکیلی
532 علیرضا سخائی
533 مهران عبدی
534 محسن حاج محمدی
535 سیدمحسن سیارپور
536 ابوالفضل قراخانی
537 علیرضا دولت یاردهخوارقانی
538 امید جمالیان
539 محمدرضا مرویان صفارزاده
540 جاوید شکاری
541 علی شرکت
542 فرهاد آقابیک
543 سعید سیدمومنی
544 کیخسرو عابدینی
545 حسین فاکرخراسانی
546 زینب علامی
547 جواد فرهادنیا
548 فخری شب خیز
549 علیرضا آهنگری
550 اشتر دوستی
551 علی فلاحیان
552 سیدمحمد طباطبائی نژاد
553 نسرین خدامرادی
554 سحر جعفری مقدم جرتوده
555 وحید کربلائی آقاملکی
556 بهروز عسگری نژاد
557 مصطفی علی محمدی پیرسرائی
558 امیرخسرو صدوق
559 مهدی واعظی
560 راضیه یزدانی وفا
561 لیلا صالح آبادی
562 حمید زاهدی
563 دیاکو عزیزی
564 محمدمهدی جهانی یکتا
565 محمدعلی ربیعی
566 حسین شیخ زاده
567 محمد مختارجوزانی
568 رضا مرادی
569 علی رضا عصمت
570 محمد حامدی
571 سیدیداله میرنظامی
572 معصومه پاپی نژاد
573 محمد شاهانی
574 محمود دهگان
575 لطف اله مهدوی
576 حمیدرضا سیفی
577 افشین رستمی
578 حامی احمدی
579 مهرداد فریدطالب نیا
580 علی اصغر بیگدلی
581 اسداله صدریا
582 محمدحسین ساعی
583 محمد حبیبی
584 ابوالقاسم صرافان
585 امیر علائی فلاحتی
586 محمدعلی مدرسین
587 زهرا عرب سالاری
588 فردین عبدلی
589 سید ابوالفضل موسوی جنگلی
590 محمود خدائی
591 حسن اکبری
592 ناصر فرزان فر
593 الیاس حضرتی
594 مصطفی مهری
595 مریم زمانی اصل
596 اباذر محبی نوگورانی
597 عبدالحسین جلالی اقچای
598 محمدمسعود محبی
599 زهرا ممتاز
600 فریدون شمس
601 محمدباقر خداپرست قادیکلائی
602 محسن دلاویز
603 فاطمه یزدان مقدم
604 محمدرضا عارف
605 حسین رجبی
606 علی اشرف رحیمی
607 محمدرضا سمسار
608 سیدمحمد حسینی
609 مهدی حسین زاده فخاری
610 فرهاد فارسی
611 محمدحسین محمدی هدلو
612 وجیهه دیوسالار
613 صالح اسکندری
614 مهدی کوچک زاده
615 مرتضی چیت سازیان
616 شعبانعلی بیدکی
617 بابک خرمی
618 رضا توکلی
619 حنیف نعمتی
620 راهله درزی
621 علیرضا مهرعلی زاده
622 سیدسعید غفوری سبزواری
623 سکینه انصاری
624 حسن صادقی
625 شاهین احمدی
626 سیدداود میرمحمدی
627 مرضیه صالحی وزیری
628 حسین حیدرزاده بنام
629 عبدالرضا قلی پور
630 حمید صادقی شیویاری
631 محسن خسروآبادی
632 محمد حاجی عموعصار
633 داود آقابابائی
634 سیدمحمدجعفر حایری
635 ابراهیم انصاریان
636 کیومرث شیخی
637 سعید روحانی
638 فضل اله نصیری
639 محمد معروفی
640 آرش حلاج نیامقدم
641 سیدعلی حق شناس
642 احمد جلالی علی آبادی
643 سیدعلی قریشی
644 نورمحمد صبری
645 غلامعلی صفرعرب
646 احمد مازنی
647 رویا زمانی
648 عبدالحمید رحمت زاده
649 محمدعلی جوان پور
650 محسن رحیمی
651 حسین علی دهقان منشادی
652 محمدحسین نیک نام
653 رجب بیت اللهی
654 امید فتاحی مشتقین
655 احمد صادقی
656 عبدالرضا شریفی
657 عباسعلی پورعلی زاده
658 امیر عوض زاده باغان
659 محمد عباسی
660 محمد کاسبان
661 عبدالرضا ترابی
662 اسداله احمدی خواه
663 اسحاق مرادیان
664 سیدمحمدمهدی جدائی
665 محمد معتقدلاریجانی
666 غلامرضا مرادی
667 عبداله رحیمی
668 ولی الله محمدجعفری
669 عبدالرضا شفائی
670 حسین بهرامی ثابت
671 مجید دژم
672 محسن اسلامی قرائتی
673 سیدحسین میرهادی
674 محمدلطیف کوچکیان زلیوا
675 مهران مددیان
676 مهدی ابراهیم زاده
677 سید محمود نبویان
678 امیدعلی زمانی
679 میرعلی جعفری
680 محمدعلی پیوند
681 سیدمجتبی قاسم پور
682 جواد شخص توکلیان
683 محسن یوسفی قصابسرائی
684 سیمین حاجی پورساردوئی
685 مهدی الماسی مقدم
686 علیرضا اکبری
687 حمیدرضا مشایخی
688 حسن غفوری فرد
689 حمیدرضا اخوت
690 رجب پناهی
691 احمد پورحیدری
692 محمد طالبی
693 شهلا غلامی
694 روح الله حدادی
695 سیدمحمدرضا طباطبائی نسب
696 رضا امیدی فرد
697 مرضیه خلخالی
698 حسن صالح
699 نسرین شعبان زاده نوخاله
700 محمدرضا سیدمحسن فلاح
701 فاطمه شیرزادسلوشی
702 احمد سیدمحمدعلی رودکی
703 سیاوش مرادی
704 علیرضا محمدبیگی نیا
705 احمد صادقی
706 یحیی رضائی
707 مرضیه منصف
708 محمدعلی سرشارتهرانی
709 غلامرضا افسری دودران
710 آذر دینار
711 سیدحمیدرضا شکراللهی
712 زهرا نجفی قیطاس آبادی
713 علی گودرزی
714 ناصر رجبی
715 امیر محمودزاده
716 سیدمهدی حسینی کاریزعمر
717 عباس بحیرائی
718 محمدحسین بازش
719 احمد عبدی
720 حمید علی اکبری
721 اعظم شکاری شهرک
722 مصطفی کواکبیان
723 محمدحسن عبدی
724 سیدعلی ریاض
725 کورش فرجی
726 حسین واحدی
727 علیرضا رحیمی
728 حبیب اله علی مددی
729 بهمن کرمی میرعزیزی
730 رضا مرادی
731 رضا کاظمی
732 احسان کریم پور
733 سیدشجاع حسینی
734 علی خداشاهی
735 حسین مصلحی
736 محمدرضا واعظی جزه
737 مجید کفاشی
738 مهتاب برگ ریزان
739 حسین مظفر
740 رویا یعقوبی
741 حسین میزان
742 محمدعلی رحیمی
743 علی خلجی
744 فاطمه ذوالفقاری
745 محمود صابرهمیشگی
746 مجید رستمی جاپلقی
747 ولی عباس پور
748 منیژه نصراله زاده
749 مهدی شیخ
750 حبیب عشایری
751 محسن اردکانی
752 نصر عزیزی
753 علی دشتی
754 فرید نیلی
755 حسین فلاحی آذر
756 محمدحسین رشیدی احمدآبادی
757 مسعود اخوان فرد
758 مصطفی محمدیان
759 حمیدرضا مدیری
760 علیرضا انصاری مهیاری
761 نادر گولانی
762 مهدی محمدی
763 مجید واشقانی فراهانی
764 امیرالدین روح نوازسرقین
765 سیداصغر مرتضی
766 حسین کرمی
767 زهره سعیدی
768 مسعود قاسمی
769 پروانه سلحشوری
770 مهدی اقراریان
771 علی اکبر کلاته
772 محمدرضا سعیدی
773 ثریا بابائی
774 عباس میرزائی
775 آزاده صفربگلو
776 شقایق شمس
777 بهرام حبیبی درونکلائی
778 حسن اختری
779 حسین علیشاهی
780 پرویز کاظمی
781 علی اصغر یزدانی
782 احمد سبز علی
783 سیدعلی مهربان
784 علی کیهانیان
785 محسن کشوری
786 قادر پریز
787 محمدمهدی یوسفی
788 محمد ملکی نظری
789 حبیب اله کاسه ساز
790 علی اکبر گرجی ازندریانی
791 مجتبی منصوری ارمکی
792 علی قاسمی
793 محمد حسن قادری
794 غلامحسین خرم شاهگل
795 خداداد جعفری راد
796 محمدرضا فاتحی
797 مرتضی آقاطهرانی
798 اسمعیل ارکاب
799 صدرالدین میرزائی
800 غلامرضا مصباحی مقدم
801 غلامرضا کریمی
802 مهدی علی احیائی
803 غلامرضا یعقوبی
804 محمد خوش چهره جمالی
805 عباس سلامی
806 مریم بیاتی
807 حمیدرضا میرزائی
808 حسن حمیدزاده
809 احمد روشنفکرراد
810 ابراهیم آقا محمدی
811 سعید تقی آبادی
812 سیدعلی رضوی ابراهیمی
813 مهتاب عربی
814 بهزاد کتیرائی
815 حمید اوردوخانی
816 عصمت ریحانی
817 مهدی عیسی پورزنگنه
818 مهرداد کارگری
819 سعید بیگی
820 عباس صدیقی دری جانی
821 احسان خدابخشی
822 محمدرضا طاهری کته سری
823 محسن شفیعی
824 پریسا رضائی پور
825 امیرحسام پورخانی
826 فاطمه حیدری نفت چالی
827 حسین افتخاری
828 سیداحسان حسینی کینکی
829 سیدجمال اسماعیل زاده کنف گورابی
830 افشین آبشناسان
831 علی رضا زاکانی
832 رحمان نوبخت نیا
833 حمید ترکی
834 حسن خوشوقت
835 محسن داورزنی
836 غلامرضا مرحباء
837 علی اصغر طیبی رهنی
838 فاطمه ذالقدر
839 عیسی شهامت
840 فاطمه عزیزآبادی فراهانی
841 محمود حیدری آقائی
842 مجتبی رحمان دوست
843 حسن کرمی
844 علیرضا مفیدی پورنیستانک
845 موسی محمدی
846 بهمن صبور
847 عباس مزینانی
848 طاهره لامعی
849 عادل مزاری
850 محمدجواد گودینی
851 محسن نیک سرشت
852 محمدرضا شهبازبگیان
853 مصطفی حسینیان رودسری
854 نبی ثروت ثمرین
855 احمد توکلی
856 غلامعلی حدادعادل
857 امید حیدری
858 رقیه عابدینی
859 قاسم محمدامینی
860 محمدرضا روحانی
861 سعید علی حسینی
862 غلامحسین شبانی قهرودی
863 سیدمهدی هاشمی
864 فرزانه آبادطلب
865 اسماعیل کیان ارثی
866 محمدحسین شبانی کوزه کنان
867 بابک جورابچی
868 علیرضا صفری
869 میثم کلانتری
870 رضا محمدیان گرنگاه
871 مهدی رسول پناه
872 امین امینی
873 فاطمه السادات افصح حسینی
874 شهرزاد حاجی قربانعلی لواسانی
875 محمود صادقی
876 سیدمهدی سجادی
877 محمد عباسی ارومیه
878 ناصر عباسی
879 احمد گردون پیرائی
880 حمید رهبر
881 سیدحسین حسینی نژاد
882 امیرهوشنگ دقایقی
883 محمدحسن طریقت منفرد
884 محمد ملاحسینی
885 علی مطهری
886 علی اکبر رنجبران
887 احمد سینائی پورفرد
888 ابراهیم احمدزاده
889 محمد کیانی
890 مهدی وکیل پور
891 بهزاد جورابچی
892 ابراهیم ثنائی
893 سیدموسی کاظمی
894 یحیی فوزی
895 سیداکبر هاشمی
896 عزیز فرهادی
897 اکبر علی پور
898 رضا آموزگاران
899 محمدحسین احمدزاده فرد
900 امیرعباس فارسی نژاد
901 سید شهاب الدین صدر
902 امیر کیوانی زاده
903 نرگس حسنی
904 اسمعیل کوثری
905 علی اکبر مراتی
906 عبدالحمید آقا رحیمی شهر بابکی
907 بیژن نوباوه وطن
908 عباس جندقی
909 پرویز بخشی
910 علی روتیوندغیاثوند
911 بهروز خیراندیش کشکوئی
912 جعفر عسکری کچوسنکی
913 بهروز نعمتی
914 کبری رمضانی رباط ترکی
915 محمد روح بخش حسن نژاد
916 محمدرضا وجدانی
917 پروانه مافی
918 انور خیرآبادی
919 حمید خرمائی
920 لطف اله فروزنده دهکردی
921 بهارک شیرزادکبریا
922 علی اکبر دلگرم
923 مهدی رضا
924 طیبه صفائی
925 سید رحیم محمدی
926 امید اوجاقی
927 محمدنبی ابراهیمی
928 محمدابراهیم محمدخانی
929 مهدی آزادواری
930 محمد حاجی ابراهیم طهرانی
931 سجاد معین فارسانی
932 سعید محمدحسینی
933 حسن بیادی
934 اسحق بهادری
935 رضا پرتوی زاده بنام
936 سکینه جعفری فر
937 حسین طلا
938 محمد سالک نادری
939 علیرضا شهرکی
940 زینب السادات سلیم بیاتی
941 قاسمعلی فلاحیان
942 امین اعتصام نیا
943 معصومه اسمعیلی
944 علی اکبر کرمی
945 سیده صدیقه مقامی
946 مجتبی امانی همدانی
947 محمد امینی
948 مهدی نجات نیا
949 بشیر سازگار
950 محمد قائمی
951 عمادالدین قاسمی پناه
952 مهدی اصغرپور
953 سیدکمال سجادی
954 حمید آدینهء
955 مهدی بیکی
956 رضا راعی عزآبادی
957 محمدیار ارشدی
958 مسلم شیخ علیالواسانی
959 حسن زمانی
960 علیرضا بهرام نژاد
961 خسرو پورجوان
962 سیدحسین فاطمیه دهوئی
963 محمدرضا مصطفائی
964 حسن بلالی ورنوسفادرانی
965 امن اله طایران
966 بتول سادات موسوی
967 محمد افرشته
968 سیدحسن قائمی نیری
969 محمد حیدریان
970 نیما نوروزی
971 مصطفی معینی ارانی
972 محمدرضا کریمی کندزی
973 محمدعلی بخشی زاده مقدم
974 جبرائیل ملکی
975 محمود دهقانی
976 حمیدرضا کشاورزیان
977 مریم بابائی
978 پروین سلیحی
979 امیرحسین اسمعیلی
980 حمید مقصودیان
981 احسان خاتونی داریان
982 یحیی ال اسحق
983 مسعود چینی گرزاده
984 امید عبدالهی شترخفت
985 حمیدرضا جعفری
986 محمود حدادی
987 محمدعلی موذن تبار
988 یوسف قزل سوفلو
989 حسین شمسیان
990 جعفر حسن زاده
991 رضا امین لو
992 اصغر جمالی فرد
993 میلاد قاری حیدری
994 حجت اله اسدی
995 امیر قدرت نماشبستری
996 مریم مهدوی
997 محسن رفیعی
998 علیرضا سلیمی آوانسر
999 مهدی حسین پورمطلق
1000 معصومه مجتبائی
1001 محسن علی جانی زمانی
1002 حسن مهدوی شهری
1003 علیرضا مظلوم رهنی
1004 محمد غریب شاه
1005 زهره طبیب زاده نوری
1006 محمدصادق قائم پناه
1007 راضیه وثوقی
1008 حسین کرمی
1009 مسعود بیگلوئی
1010 ویدا کاظمی
1011 سیدعلی اصغر افجه
1012 مجید معظمی گودرزی
1013 سیدحیدر سجادی
1014 محمود فرهنگی
1015 رضا ابراهیمی مقدم
1016 محمدامین کوهستانی
1017 صمد نائیج بندپی
1018 مهدی ژیان
1019 سعید نصرتی
1020 سعید عزیزی احمدی
1021 عیسی دوست خواه
1022 مهدی پناهی
1023 صراف شهریاری
1024 علی اصغر غلامی نوده
1025 محمد کریمی
1026 سیداسداله محمدی
1027 مهدی ثالثی
1028 محمود شاهینی
1029 حبیب اله مهرجو
1030 شهاب الدین ادیب زارچی
1031 مهرداد کاظم زاده عطوفی
1032 فاطمه آلیا
1033 صادق خلیلیان
1034 پرنسیلا جهانگیری
1035 مهران حنیفی
1036 سیامک اسلامی
1037 محمد مهدی تسخیری
1038 اعظم محمدظاهری
1039 فرهاد یزدان پناه بهابادی
1040 مرجان عسکری
1041 عین اله عابدی
1042 حسن جعفریان
1043 جابر کریمی جشنی
1044 مرضیه وحیددستجردی
1045 مرتضی نوجوان
1046 فرمان صفری
1047 عطا بهرامی
1048 محمدمحسن مصحفی
1049 محمد صادقی
1050 مهرداد ظهیری ابیانه
1051 محمدرضا مفتح
1052 محمود نوری شمس آباد
1053 عباس فرودین
1054 امیراحمد مؤمنی ها
1055 امیر شاکر
1056 افشین میرزائی
1057 عیوض پناهعلی نیا
1058 حسین اسلامی
1059 سیدمحمود ابوالمعالی حسینی
1060 عشرت شایق
1061 اسداله بادام چیان
1062 معصومه غروی اصفهانی
1063 رفعت بیات
1064 حسین هاشمی
1065 محرم حسینی
1066 مهدی هژبری
1067 الیاس نادران
1068 حسین رضی
1069 محمدرضا علیزاده ثابت
1070 علیرضا علیرضائی
1071 هادی مصدق
1072 زهرا سادات سهروردی
1073 مجید زکی لو
1074 علیرضا شکفته
1075 مرتضی عزیزی
1076 محمدرضا بیات سرمدی
1077 فرشاد صالحی
1078 اعظم سالارپور
1079 مسعود آقائی
1080 رضا ساعی
1081 داود پرچمی
1082 حمید رضا قنبری
1083 مهدی منصوری مهر
1084 عابدین سالاری اسکر
1085 محمدرضا الماسیان
1086 سیدمهدی جولائی
1087 میثم گل کار
1088 ابوالحسن خدادادپورباریکی
1089 اکبر اکبری آلاشتی
1090 عباس کریم نژاد
1091 علی جباری
1092 سالومه زریه
1093 مجید باقری نیا
1094 سیدمرتضی خاتمی
1095 غلامعباس کیانی
1096 رسول علی زاده ساروکلائی
1097 محمد نبی حبیبی
1098 حمید صافدل
1099 پرویز داودی
1100 محمد چگینی
1101 نبی الله رشنو
1102 محمدرضا قاسمی ندوشن
1103 مجتبی رحیمی چگنی
1104 فاطمه پایرون
1105 اصغر زارعی
1106 اردشیر فائضی سرخابی
1107 مهدی چهره بردارفرد
1108 غلامرضا رضائی
1109 کبری جوانی
1110 قربان فولادی
1111 محمد گرامی
1112 کاظم عزیزی آذرشربیانی
1113 محمدرضا فارغی قربان
1114 ابوالفضل ظهره وند
1115 حفیظ اله قنواتی اصل
1116 مهدی کریم زاده
1117 مهدی قلیچ خان
1118 محمدرضا دهقانی سانیج
1119 مریم فتحی فر
1120 محمدمراد شیخی حسن گاویار
1121 سیدمحمدصادق هاشمی
1122 مسعود حاجی آخوندزاده
1123 محمدعلی دوستاری
1124 سیدمرتضی حسینی
1125 سیده مریم امامی زاده
1126 ماه بانو معصوم زاده
1127 سیدفرید موسوی
1128 حسین محجوب پیله رود
1129 مصطفی کرمی
1130 علی شالچی زاده مرندی
1131 لیلا خرمی
1132 محمد خزائی زارع
1133 علی شوکتی اصل
1134 محمدرضا کاشانی راد
1135 سهیلا محمدی
1136 محسن احمدی
1137 محمدکریم شهرزاد
1138 عبدالرضا گودرزی
1139 غلامرضا اسکندری
1140 لاله افتخاری
1141 شهرام مرادی دهقی
1142 عادل ذریعی
1143 بهزاد شفائی
1144 سهیلا جلودارزاده
1145 امیر طهماسبی آبدر
1146 فرشته جراحی

اسامی کل با کد انتخاباتی بصورت pdf
موضوع مطلب : علیرضااحسانی نیا, مجلس دهم, انتخابات دهم, انتخابات 7 اسفند94, اسامی نهایی تایید شده

خبرگزاری فارس: من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد/ دشمن می‌خواهد در انتخابات اعمال نفوذ کند/ مجلسِ مرعوب غرب مملکت را بدبخت می‌کندبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار پرشور هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم آذربایجان شرقی، ضمن تشکر صمیمانه از ملت بزرگ ایران به دلیل خلق حماسه پرشکوه 22 بهمن امسال، آن را نشانه عزم راسخ و ایستادگی و بیداری مردم دانستند و با تأکید بر اینکه انتخابات 7 اسفند نیز مظهر بیداری ملت و دفاع از نظام و استقلال و عزت ملی است، گفتند: مردم با حضور همه جانبه و آگاهانه و همراه با بصیرت و دانایی در انتخابات، درست عکس خواست دشمن عمل کنند.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار که در آستانه سالروز قیام مردم تبریز در 29 بهمن سال 1356 برگزار شد، ضمن تجلیل از ایمان عمیق، بیداری، نشاط و ایستادگی مردم آذربایجان در مقاطع مهم و سرنوشت ساز تاریخ کشور بویژه در دوران انقلاب اسلامی، بر لزوم زنده نگه داشتن روزهای تاریخی انقلاب تأکید کردند و با اشاره به 22 بهمن به عنوان یکی از این روزهای بسیار مهم افزودند: براساس گزارش های مستند از مراکز معتبر، حضور مردم در حماسه راهپیمایی 22 بهمن امسال در سراسر کشور، نسبت به سال گذشته، به میزان قابل توجهی افزایش داشته است.

حضرت آیت الله خامنه ای، با تشکر صمیمانه از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تأکید کردند: این افزایش حضور نشان دهنده آن است که برغم تلاش گسترده و پرحجم جبهه استکبار برای به فراموشی سپرده شدن و یا کم رنگ شدن انقلاب در ذهن مردم، اما اندک خللی در عزم راسخ ملت بوجود نیامده است.

ایشان سپس به موضوع انتخابات 7 اسفند اشاره کردند و تأکید کردند: دشمن با یک برنامه ریزی خاص برای انتخابات، بدنبال تحقق توطئه طراحی شده خود است، بنابراین باید ملت ایران به عنوان صاحبان اصلی کشور از برخی حقایق مطلع شوند تا این نیات پلید محقق نشود.

رهبر انقلاب اسلامی با بیان این مقدمه که پیروزی انقلاب و کوتاه شدن دست امریکا و رژیم صهیونیستی از ایران، بزرگترین تحقیر برای آنها بود و در طول 37 سال گذشته از هیچ تلاشی برای متوقف کردن حرکت پرشتاب ملت ایران دریغ نکرده اند، گفتند: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی طراحی بیگانگان، جلوگیری از برگزاری انتخابات در ایران بود که تلاشهایی را هم انجام دادند اما چون مأیوس شدند، در سالهای اخیر، تمرکز خود را بر زیر سوال بردن انتخابات قرار داده و می‌خواهند در انتخابات اعمال نفوذ کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: طراحی آنها برای انتخابات 7 اسفند، از تخریب شورای نگهبان و زیرسوال بردن تصمیم های آن آغاز شده است و این شورا یکی از چند مرکز اساسی در نظام اسلامی است که امریکاییها از ابتدای پیروزی انقلاب، به شدت با آن مخالف بودند.

ایشان با تأکید بر اینکه نتیجه زیر سوال بردن تصمیم های شورای نگهبان، القای غیرقانونی بودن انتخابات است، خاطرنشان کردند: هنگامی که غیرقانونی بودن انتخابات القاء شود، بنابراین مجلس شورای اسلامی برآمده از این انتخابات و مصوبات آن غیرقانونی خواهد بود.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: هدف این طراحی زیرکانه، قرار دادن کشور در خلاء قانون و مجلس، در چهار سال آینده است که افکار عمومی باید متوجه این موضوع باشند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به افرادی که در داخل، با تخریب شورای نگهبان، با دشمن همصدایی می کنند گفتند: بیشتر این افراد متوجه صحبتهای خود نیستند و نمی توان آنها را متهم به خیانت کرد، اما آنها باید متوجه شوند که نتیجه این هم صدایی، تکمیل کردن نقشه خطرناک دشمن است.

ایشان با تأکید بر اینکه یکی از اهداف جبهه استکبار، از زیر سوال بردن انتخابات، محروم کردن ملت های مسلمان دنیا از پدیده بی نظیر، بدیع و جذاب مردم سالاری دینی است، به جایگاه بسیار مهم مجلس شورای اسلامی اشاره کردند و افزودند: مجلس با تصویب قوانین، ریل گذار حرکت دولت و دستگاه اجرایی است بنابراین انتخاب نمایندگان براساس بصیرت و آگاهی، در نحوه ریل گذاری حرکت کشور و جهت گیری آن بسیار تأثیرگذار است.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر مجلس بدنبال رفاه مردم، عدالت اجتماعی، گشایش اقتصادی، پیشرفت علم و فناوری و استقلال و عزت ملی باشد، ریل گذاری آن در جهت این هدفها خواهد بود اما اگر مجلس مرعوب غرب و امریکا، و به دنبال حاکمیت جریان اشرافی گری باشد، ریل گذاری او در این جهت خواهد بود و کشور را به مسیر بدبختی هدایت خواهد کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به کلام امام (ره) که مجلس را در رأس امور می دانستند، گفتند: این در رأس امور بودن به معنای سلسله مراتب اجرایی نیست بلکه تأکید بر اهمیت جایگاه مجلس از لحاظ تعیین مسیر و جهت گیری حرکت کشور است.

ایشان در ادامه به اهمیت اساسی و بنیادین مجلس خبرگان در نظام اسلامی نیز اشاره و خاطرنشان کردند: اهمیت جایگاه مجلس خبرگان از این جهت است که در تعیین رهبری بعنوان تصمیم گیر و سیاست گذار اصلی کشور، نقش دارد بنابراین انتخاب نمایندگان این مجلس، موضوع بسیار مهمی است.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اگر نمایندگان مجلس خبرگان دلبسته به انقلاب، دلباخته به ملت، آگاه از توطئه های دشمن و مقاوم در مقابل این توطئه ها باشند، در زمان مقتضی، تصمیم گیری آنان به یک گونه خواهد بود ولی اگر نمایندگان خبرگان غیر از این باشند، به گونه دیگری عمل خواهند کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تمرکز دستگاههای تبلیغاتی جبهه استکبار بر مجلس خبرگان، گفتند: علت تأکید مکرر بر لزوم بصیرت و آگاهی و دانایی مردم در انتخابات، همین موضوع است تا بر خلاف خواسته دشمن عمل شود.

رهبر انقلاب بار دیگر ملت ایران را به حضور همه جانبه در انتخابات و دفاع از نظام اسلامی و استقلال و عزت ملی فراخواندند و با تأکید بر لزوم هوشیاری در برابر جبهه بی‌پروا و خطرناکِ مقابل ملت ایران که تحت نفوذ و سلطه شبکه صهیونیستی قرار دارد، افزودند: سیاستهای امریکا و بسیاری از دولتهای اروپایی، تحت سلطه این شبکه است و عملکرد امریکاییها در قضیه هسته ای نیز باید در این چارچوب ارزیابی شود.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: بعد از جریان طولانی مذاکرات و سپس توافق هسته ای بار دیگر، یک مسئول امریکایی، در روزهای اخیر گفته است، کاری می کنیم که سرمایه داران دنیا جرأت حضور در ایران را نداشته باشند!

ایشان با تأکید بر اینکه اینگونه اظهارات نشان دهنده عمق دشمنی امریکا با ملت ایران است، افزودند: یکی از اهداف کسانی که در دو سال اخیر بدنبال مذاکرات هسته ای بودند و انصافاً نیز زحمت کشیدند، گشایش اقتصادی از طریق سرمایه گذاری خارجی بود اما امریکاییها اکنون جلوی همین موضوع را هم می خواهند بگیرند.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: اینکه بارها گفته شد که امریکاییها غیرقابل اعتمادند، معنایش همین است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اعتراض سیاستمداران امریکایی به شعار «مرگ بر امریکا» در راهپیمایی ها، خاطرنشان کردند: وقتی شما اینگونه عمل می کنید و گذشته و امروز شما حاکی از دشمنی بدون پرده پوشی است، انتظار دارید ملت ایران چه پاسخی به شما بدهند؟

ایشان افزودند: البته آنها در دیدارهای خصوصی لبخند می زنند، دست می دهند و سخنان خوش می گویند که اینگونه رفتارها مربوط به دیدارهای دیپلماسی و خصوصی است و تأثیری در واقعیت ندارد.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: واقعیت آن است که بعد از مذاکرات طولانی و بستن قرارداد و تمام شدن قضایا، حالا می گویند نمی گذاریم و صراحتاً تهدید به تحریم جدید می کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: این، واقعیتِ امریکا است و در مقابل این دشمن، نمی توان چشم خود را بست و حمل بر صحت کرد.

ایشان خطاب به مردم گفتند: ملت عزیز ایران، طرف مقابل شما یک چنین عنصری است، بنابراین باید بیدار و هوشیار باشید.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: راه حل مشکلات کشور عبارت است از بیداری مردم، حفظ انگیزه های ایمانی در جامعه، بکارگرفتن جوانان پرانگیزه و مؤمن و تقویت درونی کشور در ایمان،  اقتصاد، علم و دستگاههای مدیریتی.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم حفظ اتحاد و یکپارچگی و یک صدایی مردم در دفاع از انقلاب و اصول و آرمانهای آن، گفتند: مسئولان که علاقمند به سرنوشت کشور هستند نیز باید کارها را برای رضایت خدا و برای مردم انجام دهند و به نیروها و توان داخلی اعتماد کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای حصار کشیدن به دور کشور نیست، افزودند: اقتصاد مقاومتی، درون زا و برون گرا است یعنی اگر اقتصاد ملی از درون نجوشد، به جایی نخواهد رسید.

ایشان تعامل اقتصادی با کشورهای دنیا را خوب خواندند و خاطرنشان کردند: البته این تعامل باید هوشمندانه و نتیجه آن درون زایی اقتصاد باشد و رسیدن به این هدف هم جز با ایستادگی مردم و حرکت آگاهانه مسئولان میسر نیست.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان گفتند: به فضل الهی جوانان کشور، روزی را خواهند دید که امریکا و حتی بزرگتر از امریکا نیز توانایی انجام هیچ غلطی را در مقابل ملت ایران نخواهند داشت.

پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، با تاکید برغیرت دینی آذربایجانی‌ها در مقاطع حساس، گفت: قیام 29 بهمن 56 مردم تبریز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب عظیم اسلامی و نشانگر بصیرت مردم ولایتمدار آذربایجان است.

امام جمعه تبریز مشارکت گسترده مردم در انتخابات را نشانه قدرت معنوی جمهوری اسلامی خواند وافزود: مردم آگاه آذربایجان همگام با سایر مردم ایران در هفتم اسفندماه با حضور گسترده و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر حماسه ای باشکوه و ماندگار می آفرینند.
موضوع مطلب :
1   2   3   4   5   >>   >   
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 805
  • بازدید دیروز: 3484
  • کل بازدیدها: 11078847
پیوندها
لوگو
در اینجا می توانید خبرهای داغ سیاسی فراجناحی را بخوانید...علیرضااحسانی نیا
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 805
  • بازدید دیروز: 3484
  • کل بازدیدها: 11078847